Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 4 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Wymarle miasto
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Niedługo to już nie będzie komu dupy obrobić 
Kudłaty masz racje ale wg mnie umierające forum jest odzwierciedleniem umierajacego miasta.

Fakt jeszcze sie coś działo jak było logowoanie i byli moderatorzy , bo to z nimi uzytkownicy toczyli boje jakbyśmy byli przedstawicielami władzy ludu gnębionego.
generlanie były to pyskówki nic nie wnoszące , obecnie juz tu nie zaglądam bo nie ma po co , strona po zmianie graficznej nie pasuje mi , moderatorzy nie sa juz celem ataków bo ich nie ma , obecni teżnic nie mają do powiedzenia w kółko to samo : Protas to a Protas tamto.

Dwa trzy lata temu na stornie z ogłoszeniami sprzedam dom , mieszkanie , była jedna strona , dziś są trzy ( przybywa nieruchomości do sprzedaży ).
Ludzi zaczynaja rozumieć że nic na siłę ich tu nie zatrzyma , tu nic nie ma.
Hotel ani termy nic nie wnoszą , liczy sie mój garnek.

Im więcej argumentów przybywa które juz mnie nie trzymają w tym mieście to się wyprowadzam.

Zaszłyszany cytat:
".....Niedługo to już nie będzie komu dupy obrobić !......"

Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
Zakładaj firmę i zatrudniaj swoich znajomych i rodzinę.

Pozdrawiam. ikmr

ikmr baranie. Ta spóła powstała z pieniędzy publicznych. To nazywa się nadużyciem stanowiska z wykorzystaniem środków unijnych do prywatnych celów. Kolega Protasa był szefem Juwenturu w komunie.
widzisz równicę ?

Odpowiedz z cytatem
Pd zawsze byłeś lizusem i sługusem władzy. Twój światopogląd pasuje do tego parszywego miasta, którym rządzą : złodzieje, dyletanci (vide Protas), alkoholicy i ostatnio erotomani opylający mienie publiczne kochankom, czy swoim kolesiom. Może faktycznie tu nie zaglądaj, bo bredzisz bez poczucia uczciwości czy przyzwoitości.
Po kilku latach rządów tych gości wyszło szydło z worka.

Odpowiedz z cytatem
pd żałuje, że nie może być już moderatorem. To także jego zasługa w upadek tego forum. Niestety tak jak obecni pseudosamorządowcy nie liczył się z głosem ludu.

Odpowiedz z cytatem
pd żałuje że nie ma siły zapłakać nad Twoim losem.

Odpowiedz z cytatem

pd żałuje że nie ma siły zapłakać nad Twoim losem.
bo beczy jeszcze nad swoim:) Smile Co do seksoholików, alkoholików to gra.

Odpowiedz z cytatem
To może ja wrócę do tematu, czyli do wymarłego miasta Smile

Dzisiaj byłem pod Wysoką Bramą z dzieckiem i przyznam, że Wojsko Polskie naprawdę dało dzisiaj radę w LW. Popołudnie spędziłem naprawdę bardzo fajnie i wcale to nie wyglądało na tytułowe wymarłe miasto Smile

Odpowiedz z cytatem
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/olsztyn/ogromna-inwestycja-w-lidzbarku-warminskim,1,5232432,region-wiadomosc.html

Odpowiedz z cytatem
Post podziwiam Rejtana 
PODZIWIAM REJTANA ZA KONSEKWENCJĘ W JEGO POSTANOWIENIU: NIE BĘDĘ SIĘ LECZYĆ

Odpowiedz z cytatem
Zmusiła mnie do tego, wypowiedz pogrobowców minionej epoki w TV.
Jakoby na termy, wyrzucone są pieniądze w błoto.
I to mówią : "wieczny profesor", pierwszy minister a reszta "sfory" potakuje.

Lidzbark, pierwszy wystąpił o taka inwestycję, jednocześnie blokując innym wyśmiewającym się z pomysłu niedowiarkom w obrębie 100 km.

Ile nietrafnych inwestycji podjęto w Polsce za ich rządów, zabraknie im już życia do policzenia.

ikmr

Odpowiedz do tematu Strona 4 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach