Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 13
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
WYBORY !!!!!!!!
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post WYBORY !!!!!!!! 
Zbliżają się wybory ! co myślicie o naszych kandydatach na burmistrzów i radnych ? czy ktoś wogóle pójdzie na wybory?
Jeśli chodzi o mnie to w ciemno obstawiam radnych poniżej 40 i na tych którzy w jakiś sposób zaistnieli coś już dla naszego miasta zrobili.

Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
Hymn ale z tym będzie chyba problem bo gdy się zbliżają wybory to tego roku każdy no może prawie każdy coś robi dla Lidzbarka a potem tak jakby zapominał i tylko nabija sobie kasę i swój majątek z tego co wiem to najlepiej było by gdybyśmy wszyscy z Lidzbarka nie poszli na te wybory bo po prostu niema takiego człowieka co by po wygraniu zrobił cos dla Lidzbarka chyba ze przy następnych wyborach zrobi coś przed i to mało znaczącego żeby zamydlić oczy ze on niby taki dobry i coś zrobił i żeby mu fanfary bić. Twisted Evil Rolling Eyes

Odpowiedz z cytatem
czy ktoś może wie dlaczego w tych komisjach wyborczych przeważnie są te same osoby? chętnych jest duzo, dobrze płacą (chyba 100 zł za dzień), podobno losowanie jest, a jak przychodzi co do czego, to w jakiś magiczny sposób zawsze są te same osoby losowane, dziwne, bardzo dziwne. Surprised

Odpowiedz z cytatem
Gościu nr 1 chyba troszkę przesadziłeś nie ma takich ludzi, którzy bezinteresownie robią coś dla naszego miasta? Ja osobiście znam kilku takich wariatów, którzy potrafili i mogą coś zrobić. Owszem nie jest to może wielka sprawa ale robią coś co jest w zakresie ich możliwości. Nie będę w tej chwili rzucał nazwisk ale gdybyś interesował się życiem miasta też byś ich znał. Głupotą jest nie iść na wybory i czekać aż inni wybiorą a potem wygodnie jest narzekać i psioczyć na tych którzy wybierali. Wypadałoby podjąć choć raz w życiu decyzję. Przyjrzyj się liście kandydatów a jeśli czytasz gazetę olsztyńską to z pewnością znajdziesz tam nazwiska ludzi o których mi chodzi. Przypuszczam, że jesteś jeszcze młodym człowiekiem jeśli się mylę to wyprowadź mnie z błędu. Przez taką postawę ludzi młodych mamy takich radnych i burmistrza, których wybierają nam "mocherowe berety"- średnia wieku 55 lat. Babcie po 60 idą zaraz po mszy i oddają swoje głosy na tych, których ksiądz im wskaże albo kolegów w swoim wieku a młodzi przesypiają swój czas a potem muszą szukać pracy za granicą. Popieram Gościa 00 i jestem za nim stawiam na ludzi przed 40 niech młodzi wezmą los Lidzbarka w swoje ręce. Swoją drogą kiedy patrzę na wiek ludzi startujących na radnych 60 i powyżej to zastanawiam się czy to miasto już całkiem sfiksowało. Co taki dziadek może wiedzieć o komputerach o dotacjach z Unii Europejskiej o promocji miasta !!!!!!!!!!!! LUDZIE A W SZCZEGÓLNOŚCI WY MŁODZI IDŹCIE NA WYBORY I WYBIERAJCIE TYCH PRZED 40 BO W NICH JEST NADZIEJA NA LEPSZE JUTRO DLA LIDZBARKA.

Odpowiedz z cytatem
Ale mnie wkurzyliście! Co Wy chcecie od starszych ludzi ??? Ostatnimi czasy, jakbyście częściej śledzili nowinki internetowe to badania naukowców potwierdzają niestety zupełnie co innego, ale to dotyczy ludzi kłotliwych lub tzw. konfliktowch. Rzekomo są o wiele mądrzejsi, a to sie bierze stąd, że chcą udowodnic, że mają rację w wielu dziedzinach życia. ponieważ wiele, bardzo wiele juz w swoim życiu przerabiali, czego nie mogą powiedzieć młodsi. Zreszta społeczeństwa sprzed wieków albo jeszcze starsze zawsze szanowały wiedzę starcow.
Tylko moim skromnym zdaniem trzeba ją zawsze lekko dopasować do obecnych czasow. Czyli może korzystajmy z wiedzy "starców" z mądrością mądrych młodych ludzi.
No to pa - Kochaniutkie- polatalam po świecie /kurza twarz, jest pięknie/ i teraz od razu trafiłam na taaaaaaki temat. Lecę do swoich kur. No to na dzisiaj.
- Baba Blond

Odpowiedz z cytatem
Babo blond o to w tym wszystkim chodzi zacytuję twoje słowa "Czyli może korzystajmy z wiedzy "starców" z mądrością mądrych młodych ludzi" . Tak MĄDRYCH MŁODYCH LUDZI, którzy potrafią korzystać z wiedzy zdobytej od starszyzny.

Odpowiedz z cytatem
Dla wszystkich zainteresowanych. Pod linkiem poniżej znajdziecie listę kandydujących w najbliższych wyborach.
http://lidzbark.com/pliki/wybory.php

Odpowiedz z cytatem

I tylko 1 okręg a są trzy.To gdzie reszta???Proszę o drugi i trzeci okręg.
Przykro mi za swoją tępotę..... Embarassed

Odpowiedz z cytatem

teraz moze byc? czy jeszcze cos ? Twisted Evil

Jak to dobrze że mamy moderatorów
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 13
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach