Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 13 z 13
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
WYBORY !!!!!!!!
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Troszkę off-topic. Dlaczego piszecie całe posty pogrubionym tekstem ? Czy wszystko jest aż tak ważne w waszych postach, że musi być pisane tłustym drukiem ??Wytłuszczenie ma specjalny charakter i nie widzę powodów abyście pisali całe posty w ten sposób.

Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
Nie napisze pogrubionym tekstem,choc to jest bardzo ważne.Dziś musiałam zawieźć córke do szpitala i zawiozłam,ale do Olsztyna,bo w Lidzbarku Warmińskim nie ma tomografu komputerowego i sprzętu specjalistycznego. WEróciłam kilka godzin temu i boli mnie zą.Pytam!-gdzie w Lidzbarku Warmińskim mogę pójść teraz do stomatologa, ale na fundusz, bo nie mam kasuni na prywatne wyzyty.A czy wogóle mnie ktoś teraz przyjmie wieczoerm w sobotę? Znów mam jechać do Olsztyna?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
U nas wszystko jest możliwe, nawet to, ze Nowa Rada Mędrcow na I nasiadówce uważa za priorytet plaże na Wielochowie, ścieżkę rowerową i pieszą. Pewnie, nie sa ważne miejsca pracy. I to tak na dzień dobry dla wyborców!
Uuuuuuuu. aleśmy wdepnęli, Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
No to na teraz...

Post Lidzbarczanka 
Kurde my szt.3 głosujemy na Nałęcza i basta.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz do tematu Strona 13 z 13
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach