Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 11 z 13
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
WYBORY !!!!!!!!
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
LECĘ Z GŁOWĄ POD KRAN! Crying or Very sad
Właśnie wrócilam z miasta. Od rana sporo spraw do zalatwienia. Moglam pogadać z dość dużą grupą ludzi określanych mianem "meneli". O wyborach też. Ogólnie to wygląda tak:
- Byczkowski prowadzi w tych sondażach, bo - był i jest,
- Na Nałęcza - jeżeli postawi wodkę,
- na Sierputowicza to chyba tylko zakonnice będą głosować,
- reszta kandydatów im wisi,
- wszyscy idą głosować!
Sorry za to, że dziele sie tą wiadomością, ale ścięla mnie z nóg.
Widocznie wielu ludziom nie przeszkadza, że jest bród i ubóstwo. Jest w miarę nijako, w miarę spokojnie, a i na interwencje można sie załapać. Na bełta starczy. Crying or Very sad
Dawno już mówilam, że tutaj potrzebne trzęsienie ziemi. Nie! Trzęsienie po stołkach.

Odpowiedz z cytatem

Razem z ludźmi, którzy znają mnie od lat założyliśmy Komitet Wyborczy RUCH SPOŁECZNY WARMIA i ułożyliśmy program wyborczy dla miasta i powiatu.
Kandyduję na Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego, aby doprowadzić nasze miasto do rozwoju i rozkwitu. Cztery lata temu społeczeństwo zaufało mi i wybrało na funkcję społeczną radnego powiatu.
Z uwagą czytam wypowiedzi na FORUM. Zaskakuje mnie trafność Państwa oceny sytuacji naszych mieszkańców. Sygnały jakie od Was płyną, przewyższyły moją wiedzę i wyobraźnię.
Zdaję sobie sprawę, że odrobić zaległości poprzednich kadencji i pokazać, że mieszkańcy naszego miasta są warci lepszego bytu, jest sprawą bardzo trudną. Ludzie mówią, że potrzeba cudu, ażeby miasto nasze ruszyło do przodu.
Ten cud szanowni wyborcy leży w Waszych rękach i Waszych umysłach.
Znam opinie na mój temat, które krążą „pocztą pantoflową” wśród społeczeństwa. Wulgaryzmy i oszczerstwa rozpowszechniają ludzie, którzy obawiają się, że im w jakikolwiek sposób zagrożę. Pomówienia na mój temat są nieprawdziwe.
Nigdy nie wyciągnąłem ręki po państwowe i samorządowe pieniądze.
Proszę, aby przy urnach wyborczych było Nas jak najwięcej . Oddajmy swój głos na ludzi młodych, nowych, solidnych, którzy dają gwarancję nie popełniania starych błędów. Rozgońmy układy, układziki, koligacje rodzinne i towarzystwo wzajemnej adoracji. Nie dopuśćmy do tego, aby po wyborach znów wyłoniła się stara ekipa, która nam zmarnuje cztery kolejne lata życia. Zróbmy wszystko w tym kierunku, by nam nie wypominały złego wyboru nasze dzieci i wnuki.

Ze swojej strony dziękuję Państwu, którzy popierają mnie i kandydatów RUCHU SPOŁECZNEGO WARMIA.

Uważam, że w przyszłości na Forum mieszkańcy powinni pokazywać swoje kłopoty i potrzeby, zamieszczać swoje pomysły i uwagi.
Taki sposób porozumiewania się mieszkańców winien stanowić obowiązkową lekturę dla rządzących, która będzie istotna w podejmowaniu ważnych decyzji dla społeczności lidzbarskiej.
Dziękuję serdecznie Forumowiczom za wyrazy poparcia i krytyki. Utwierdza mnie to w przekonaniu, że decyzje o kandydowaniu na Burmistrza podjąłem słusznie.

Pozdrawiam wszystkich i życzę trafnego wyboru .

Ryszard Nałęcz

Gratuluję pomysłu urządzenia choinki dzieciom.
Jest to przykład na to, jak wspólnymi siłami można zrobić COŚ dla innych.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Lidzbarczanka 
Baba Blond napisał:
LECĘ Z GŁOWĄ POD KRAN! Crying or Very sad
Właśnie wrócilam z miasta. Od rana sporo spraw do zalatwienia. Moglam pogadać z dość dużą grupą ludzi określanych mianem "meneli". O wyborach też. Ogólnie to wygląda tak:
- Byczkowski prowadzi w tych sondażach, bo - był i jest,
- Na Nałęcza - jeżeli postawi wodkę,
- na Sierputowicza to chyba tylko zakonnice będą głosować,
- reszta kandydatów im wisi,
- wszyscy idą głosować!
Sorry za to, że dziele sie tą wiadomością, ale ścięla mnie z nóg.
Widocznie wielu ludziom nie przeszkadza, że jest bród i ubóstwo. Jest w miarę nijako, w miarę spokojnie, a i na interwencje można sie załapać. Na bełta starczy. Crying or Very sad
Dawno już mówilam, że tutaj potrzebne trzęsienie ziemi. Nie! Trzęsienie po stołkach.

No to mamy faktycznie jaja różnej wielkości uffffffff

Odpowiedz z cytatem
Lidzbarczanka,to nie jajka,to rzeczywistość. Popieram trzęsienie ziemi.

Odpowiedz z cytatem
cytuję:"... Rozgońmy układy, układziki, koligacje rodzinne i towarzystwo wzajemnej adoracji. Nie dopuśćmy do tego, aby po wyborach znów wyłoniła się stara ekipa, która nam zmarnuje cztery kolejne lata życia. Zróbmy wszystko w tym kierunku, by nam nie wypominały złego wyboru nasze dzieci i wnuki. ..." GENIALNE I SŁUSZNE.

Odpowiedz z cytatem
GENIALNIE I SłUSZNIE ZROBIłAś, IDąC SPAć, SYMSARNA. Cool

A teraz zaczyna się cisza wyborcza. Kto zgadnie, czym zajmą swoje ręce klakierzy, kiedy już nie można klaskać ?

Ciiiiiiiszszszaaaa

II tura wyborów przebiegnie w chwili narodowej tragedii, najprawdopodobniej podczas ogólnopolskiej żałoby narodowej. Pochylmy czoła na tą tragedią i zastanówmy się jak ulotne bywa nasze życie.

W niedzielę przyjdzie nam dokonać wyboru Burmistrza naszego małego miasteczka. Wielu z nas zastanawia się , przy którym nazwisku postawić tak ważny dla obu kandydatów znaczek "X", wielu nie jest i nie będzie zdecydowanymi do końca. Mamy niestety wyborcze rozdwojenie jaźni.
Bo musimy wybierać pomiędzy z jednej strony kandydatem, którego działania mogą byc sukcesywnie blokowane przez Radę Miasta i bedziemy mieli kolejne 4 lata wzajemnych przepychanek, z drugiej zaś strony mamy kandydata może społecznie niezbyt popularnego ( tak wynika z opinii na tym Forum ), ale z przychylnością przyszłej Rady Miasta. Wynik I tury wyborów oznacza jedno,ze pozostali kandydaci po prostu "nie odrobili pracy domowej" ponieważ róznice są tak znaczące,że albo społeczeństwo nie chce nowych twarzy na scenie politycznej, albo kampanie były prowadzone nieprofesjonalnie.
Nie obrażajmy się na wynik wyborczy i na sylwetki kandydatów- to że ktoś jest lekarzem, czy przedsiębiorcą nie zabrania mu udziału w życiu publicznym- każdy ma prawo wyborcze, by nie wspominać osławionego już, medialnego Krzysztofa Kokonowicza. Polityk nie musi być ani piękny, ani lubiany- wspomnijmy Sir Churchill-a czy De Gaul`a - polityk musi być skuteczny, mieć program, znać drogi i możliwości jego realizacji i niestety najważniejsze posiadać ZAPLECZE POLITYCZNE, gdyż bez niego nawet najlepszy program nie ma szans realizacji. Jeden z kandydatów takie zaplecze posiada, drugi bedzie musiał o nie zabiegać- jak skutecznie, pokaże czas powyborczy. I jeszcze najważniejsze-

NIE OBRAŻAJMY SIĘ NA WYNIK WYBORÓW, NIE POWIELAJMY PRZYKŁADU OD GÓRY, GDZIE INDYWIDUALNE ZAPĘDY STANOWISKOWE ZNISZCZYŁY POWSTANIE SZEROKIEJ KOALICJI- PLATFORMA WYGRAŁA U NAS WYBORY NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM, POWIATOWYM I MIEJSKIM- nauczmy się z tym żyć, zacznijmy współpracować-pomóżmy zbudować lepsze jutro,bo taka szansa zdaża się raz na kilkanaście lat.

Nie zajmujmy się niszczeniem "przeciwnika" w wypadku niekorzystnego dla któregokolwiek z kandydatów wyniku wyborów. NAUCZMY SIĘ PRZEGRYWAĆ- ZMIENIAJMY NA LEPSZE JUTRO, BO WCZORAJSZEGO DNIA JUZ NIE ZMIENIMY- możemy tylko powiedzieć Przepraszam

Z wyborczym błogosławieństem !
Zdrowy Rozsądek !

A Wam co?
Odbija?
Klonować w kazdym temacie Wam sie zechciało?
Jeżeli w kazdym temacie trafiam na taki sam post, to ja dziekuję - przestaje czytać. O to Wam chodzi?
- Do Miroslawa - Nie mam zamiaru przegrywać, nie mam zamiaru nawet uczyć sie tego. Ktoś dobrze pisał, że nie interssuje go ani partia ani kolor majtek wybranego. Mnie też. Interesuje mnie jak wyjdzie na takim wyborze przeciętny szary mieszkaniec Lidzbarka.
To, że naszemu miastu grozi, z medycznego punktu widzenia, zawał - to zdaje sie i pan doktór nie uleczy tego. Miał na to CZTERY LATA, a odkładał wszystko na pozniej.
Wychował sobie radę tak jak chcial, a przynajmniej kilkoro. Jak opowiem to wszystko swoim kurom, to popadają ze śmiechu. No to nie opowiem.
Ciekawe jak sie ma Czekoladkowy Henry.
No to teraz...

Napisałaś(eś) "Nie mam zamiaru przegrywać, nie mam zamiaru nawet uczyć sie tego"- to oznacza,że Jesteś jednym z kandydatów- ja się nie wstydzę swojej tożsamości, a Tobie może Twój "Kogucik" zabrania podpisania się pod swoim postem prawdziwym imieniem,
Pozdrawiam

Mirosławie,
poczytaj moją pisanine. Zobaczysz co myśle. Jeżeli bym była jednym z kandydatów napewno bym wygrala, bo osiągnięcia jakie mam, zawdzięczam tylko swojej ciężkiej pracy i wytrwalości. Za mna nie stoi żadna partia. Tożsamości swojej sie nie wstydzę, tylko nie jest tutaj potrzebna.
No to teraz...

Odpowiedz do tematu Strona 11 z 13
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach