Menu forum
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 8
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Wybory 2010
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Wybory 2010 
Pusto i głucho na forum, ale może ktoś mi tu coś odpowie.
Gdzie znajdę listę kandydatów? Dlaczego jeszcze nigdzie ich nie można znaleźć?Czyżby ci sami mieli być nadal? Gdzie są ich założenia co do losów LW. Mimo dużej ilości remontów mnie osobiście nie wszystko się podoba. Uwaga

Tym razem proszę o w miarę szybką odpowiedź, ewentualnie podpowiedź gdzie ich znajdę. W googlach już szukałam. Embarassed Jeśli jest inna stronka forum poproszę o jej namiary. Interesuje mnie tylko i wyłącznie powyższa sprawa.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
Pewnie w Lidzbarku wyborów nie będzie Smile Poszukaj na stronach Urzędu Miasta

Odpowiedz z cytatem
Szukałam nie tylko ja. Kandydatów brak. Podobno jak mówi lud jest tylko jeden by dokonczyć dzieła sztuki Very Happy A gdzie na radnych Embarassed

Nawet na słupach ogłoszeniowych brak list

Odpowiedz z cytatem
Wszystko odbywa się w tajemnicy. Listy PO i przybudówki pt. " Warmia ...... " znajdziesz na konkurencyjnym forum lub komitetach wyborczych.

Very Happy Nic nowego te same twarze między powiatem a powiatem. Takie wewnętrzne podmianki.

Jan budowniczo - drogowy ostanie nam nowym starostą i będziemy dalej marzyć o termach.

Odpowiedz z cytatem
A mówią że lud nie chce nic mówić ? Ciekawostką jest to, że lud ogląda nawet latarnie czy gdzieś nie ma informacji. Starsi pytają młodych czy w komputerze coś jest. No tak jak zwykle w LW pracuje się po cichu i po ciemku.
Chyba mam prawo wiedzieć kto gdzie i jakie ma założenia. Jeśli nie to ma d..... wybory. Taka jest prawda. Wiem ostro napisałam, ale to już tylko 3 tygodnie i zero informacji. Wiem tylko, że pan burmistrz chce być nim nadal i że więcej rzekomo nikt nie chce kandydować.
Dlaczego lekarz nie leczy a rządzi? Co na to ekonomiści? Czy mają wziąść się za leczenie? Mad

Odpowiedz z cytatem
Na UM przy drzwiach jest wywieszona jakaś lista ale czy to ta nie mam pojęcia,.

Odpowiedz z cytatem
Karty już dawno rozdane, a ciemny lud łyka ten niby rozwój miasta.

Odpowiedz z cytatem
Pozyczyłem od kolegi usera z innego forum
A tu platformersi ze zmutowaną formacja Warmia..., bo w samej platformie już się nie mieszczą i nie ma tyle stołków do obsadzenia. taki wybieg z tą tą hybrydą polityczną.

http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/000000.html adres strony wyborów samorządowych . Platforma Obywatelska w Powiecie Lidzbarskim: Przewodniczący: Jan Harhaj Wiceprzewodniczący: Piotr Cieśliński Wojciech Borowy Tadeusz Makiewicz Sekretarz: Iwonna Ficek Skarbnik: Danuta Huszcza Członkowie Zarządu: Artur Wajs Andrzej Mazur Anna Tkaczuk Bożena Hermanowicz Aleksander Olechnowicz Wojciech Pliszka Eleonora Protas Wiesława Włodarczyk-Szczepańska Zbigniew Fijarczyk Członkowie Rady: Tadeusz Staszewski Bożena Hermanowicz Zbigniew Fijarczyk Janusz Kraczek Błażej Kobiałko Robert Sielicki Piotr Jankowski Krystyna Kij Agnieszka Serwach Danuta Huszcza Wacław Tkaczuk Bartłomiej Zdanowicz Ewa Gierdyś Janusz Mucha Józef Jurkiewicz Iwona Ficek Artur Wajs Piotr Hudycz Mariusz Gryszkiewicz Anna Czeryba Cezary Styczewski Przemysław Mroz Józef Kurto Jadwiga Brzezińska Andrzej Kędzierski Adam Brodowski Eleonora Protas Agnieszka Lasowa Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP startuje w wyborach samorządowych 2010 w koalicji (ordynacja wyborcza) z Komitatem Wyborczym Wyborców Warmia Nasza Mała Ojczyzna ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

idzie nowe ! Laughing Karierę robi się jak się wstąpisz gdzie trzeba. Ot taki warunek jak w PRL. niewielu zrezygnuje z walki o stołek. Chyba nikt. Laughing Rolling Eyes

Odpowiedz z cytatem
skoro na burmistrza statuje tylko p. Wajs to znaczy automaycznie on bd ? czy jak to jest ?

Odpowiedz z cytatem
Nie gniewajcie się ale ja pierniczę te wybory i dziadowskie informacje. Wajs....? A co już nikogo więcej nie ma? Czyli reszta to no może już skończę bo mnie zapuszkują Shocked

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 8
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach