Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
wybory 2006
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post wybory 2006 
uwazam ze Mieczyslaw Byczkowski jest najlepszym kandydatem. Jest uczciwy i wyksztalcony.A pan lekarz niech zajmuje sie dalej szpitalem Mad Twisted Evil

Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
Uśpił Miasto jak mało kto , a szalet miejskich nabudował .......wykształcony Pan ! Doktorek wszystkie decyzje popierał
obiema łapkami jest przecie Przewodniczącym !
OBAJ SĄ DO BANI !!!

Odpowiedz z cytatem
Bzdury gadasz. Przewodniczący cztery lata podkopywał Miecia, żeby zająć jego miejsce. I blokował wszystkie ważniejsze sprawy. Dlatego nie będzie drogi na Kromera, ale będzie na Żytniej na przykład.

Odpowiedz z cytatem
Post jak w nagłówku 
Witam po dłuższej nieobecności. Uczyłem sie jednego z języków indoeuropejskich ?
A na forum poczytałem sobie mowy (pisma?) różnych kandydatur (takie określenie nie jest chyba obraźliwe?), a że skończyłem na kandydatach na burmistrza, to tu piszę. Co ciekawe, żadna kandydatura wypowiadająca się na tym forum mnie nie przekonała. Przekonało mnie za to jedno, co - jeżeli pozwolicie - ujmę w rymowany dwuwiersz:
Idźcie wszyscy na wybory
i głosujcie na... Platformę

Pozdrawiam
Jarek

Jarek - na platformę powiadasz hym,,, no to zdurniałem,,,, czyli na kogo ? czy platforma wystawia kandydata na Burmistrza ? jeżeli tak to kto to jest ? no chyba nie pan " jestem super menadzer, uratowałem szpital a teraz uratuje miasto, a po drodze ugotowałem powiat "

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Aż chciałoby się zapytać, czy umiesz czytać. Very Happy
Oczywiście na Platformę. Może być 10-tonowa, może być porozumienia narodowego, może być reelekcji Busha, tzn. tego gostka też na "B", czy jaka tylko chcesz. Laughing Laughing Laughing A dla zdesperowanych może być również Obywatelska. Rolling Eyes
A poza tym jeżeli sprawowanie funkcji burmistrza to ma być kopanie lub zakopywanie dołków, to może zostałby nim któryś z właścicieli tak licznych w LW zakładów pogrzebowych. Myślę, że bardzo by się im to przydało. I mieliby lepiej niż żyjąc od pogrzebu do pogrzebu.
Jarek

dzieki bogu pan byczkowski i sierputowicz odpadli !!!!!!!!!! pan byczkowski zmarnowal sznase na fabryke mebli ktora jest w dobrym miescie a pan sirputowicz niech pochwali sie swoimi osiagnieciami jakie ma jako promotor naszego miasta Smile

Odpowiedz z cytatem
a co do kondycji naszego szpitala to jak ktos nie wie jak w naszym kraju funkcjonuje sluzba zdrowia to radze sie dowiedziec i przemyslec skad sie biora remonty szpitala bo nie z pieniedzy panstwowych ale z dotacji jakie dyrektor wajs zalatwia z róznych zrodel.

Odpowiedz z cytatem
Jarek - na platformę powiadasz hym,,, no to zdurniałem,,,, czyli na kogo ? czy platforma wystawia kandydata na Burmistrza ? jeżeli tak to kto to jest ? no chyba nie pan " jestem super menadzer, uratowałem szpital a teraz uratuje miasto, a po drodze ugotowałem powiat "

"mikłaszewiczem" zajechalo!!!w niczym nie ujmując temu Panu.
zeby ci co do tej pory rzadzili zrobili 1/10 tego co ten niby "supermen" to byśmy mieli nie tylko ukończoną halę sportową w SP., 4 ale kilka innych potrzebnych inwestycji w naszym mieście

Odpowiedz z cytatem
No i jeszcze wszystkie kury Baby Blond.....
Masz słabe pojęcoe o pieniądzach państwowych.
A co niby Pan Wajs powiada, że skąd te pieniądze bierze?
Wszystkie dotacje, czy subwencje,czy fundusze unijne są
pieniądzem państwowym, bo są przyznane z budżetu.
Wszystkie instytucje w miarę zasadności i posiadanych przez państwo
funduszy mogą planować i otrzymywać środki i nie jest to żadne bohaterstwo.
Bo jeżeli jestem w błędzie, to wytłumacz mi, ciemniakowi, skąd to takie niby ekstra pieniądze?
Może być pewna determinacja w ich zdobywaniu, to znaczy planowaniu, planowaniu długofalowym, ponaglaniu, również poprzrez poparcie urzędów, partii politycznych.
A determinacja musiała być spora , mówi się w mieście , że
szpital jak padnie, to może być odkupiony za niewielkie pieniądze
na oddziały prywatne.

No i zgadnij: lepiej odkupić przed remontem, czy po remoncie?
Zgadnij też, dlaczego lekarze hurtem startują na radnych?
Co jeszcze przydałoby się w mieście wyremontowaći wykupić?

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach