Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 5
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ważne informacje
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Ważne informacje 
Ponieważ zaczyna się robić śmietnik na forum wybory 2006, zmieniamy spoób dostępu do forum. Od tej chwili moga na nim pisać tylko zarejestrowani użytkownicy. Jeśli zaczniecie pisac o wyborach na forum inne, to i ono zostanie ograniczone.

Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem

Zostawić wolność słowa ( raczej błota ) na parę dni i proszę.

Sądziliśmy że społeczność lidzbarska dorosła do wyborów , forum , wyraząnia opinii itd.

Myliliśmy się niestety niektórzy nie potrafią się zachować , ze względu na to że nie możemy tolerować takich zachowań od dzisiaj rejestracja.

Po drugie ludzie , robiąc czarny piuar ośmieszacie siebie ośmieszacie Lidzbark , ośmieszacie społeczność Lidzbarską .

Weźcie się zastanówcie zanim coś napiszecie !

Oczywiście nie jest to skierowane do wszystkich uzytkowników , a raczej w głównej mierze do GOŚCI.

Jak to dobrze że mamy moderatorów
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post Czyżby już rozpoczęła się cisza wyrorcza? 
Witam- wydaje mi się,żeby wystarczyło tylko poinformować o likwidowaniu postów naruszających czyjeś dobre imię lub przekraczające granice tzw dobrego smaku- a tak mamy ciszę,ale czy o to chodziło????

Post Darek 
Kudłaty,,,, jesteś stroniczy, administrator kolego to gośc który pilnuję ale w miarę rosądku,,,, znam różne fora ale nie spotkałrm się z tak tendencyjnym blokowaniem forum,,,, dostałeś w łapkę kolego czy jak ?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Darek 
Wolnośc słowa jest przywilejem demokracji, widac na forum LW,,, jest jednaą opcja,,,, szkoda, bo co ? za dużo krytkanctwa ? kolego nie ściemniaj mi że nie uzasadnione posty ,, napisz wprost że masz kaskę za zablokowanie forum,, chyba że pytania są zbyt niewygodne dla twoich popleczników kolego,,,

Odpowiedz z cytatem
Post Darek 
Kudłaty oby cię dpadły dredy i wszy .... masz urawnienia i korzystasz z nich jak ci opcja karze,,,, żal mi cię,,,, bo myślałem że potrafisz zachować stronę, jesteś dep.... załosny mały skorupowany kudłaty łeb

Odpowiedz z cytatem
Post Darek 
Kto ci kazał,,, Miecio czy Arturek,,,, spadam z tąd,,,, ale nie widziałem tak skorupowanego administratora, co za kicha,,,, te forum to prywatny folwark,,,, wal sie kudłaty,,, jesteś żałosny,,, wyliż to co masz do wylizania i nie dorabiaj ideologi o forum.

Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zmieniony przez symsarna dnia Pon Lis 06, 2006 10:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz z cytatem
cytuję wypowiedź jednego,niezarejstowanego gościa:" Dla mnie jesteś dnem. Powinnaś wyjechać stąd jak najszybciej."Tak nie mówi się,bo to nie o mnie źle świadczy lecz o tym ,co tak pisze,bo to oznacza,że w naszym mieście władzę być może posiadaja tacy ludzie co tak się wypowiadają.Jedni wyjechali a innych sie wypędza za wolność słowa i poglądów. Uważam,że należy wyrzucać wulgaryzmy z forum,bo jeżeli chcemy, aby na tą stronę wchodzili ludzie,to zniesmaczeni wulgaryzmami tak szybko jak weszli zaczną wychodzić-a przecież chcemy ,aby było nas na forum więcej.Po wyborach też powinniśmy wchodzić na forum,rozmawiać i prosić nowe władze miasta o dobrze wykonywaną posługę względem Lidzbarczan.

Odpowiedz z cytatem

Właśnie z powodu takiego małomiasteczkowego chamstwa.

Jak to dobrze że mamy moderatorów
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 5
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach