Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
WAŻNE INFORMACJE- Powyborcze resume !
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post WAŻNE INFORMACJE- Powyborcze resume ! 
Chciałbym Wszystkim Podziękować za udział w wyborach, za głosy ( ile by ich nie było), za czytanie moich mysli i sugestii.

Społeczeństwo wybrało i należy to uszanować-w Radzie Miasta mamy 10 osób kojarzonych z PO- są to głownie przedstawiciele elit medyczno-pedagogicznych, a więc ludzie wykształceni, swiadomi pokładanych w nich nadzieji- wybrało ich ponad 3000 wyborców tj około połowa głosujących- USZANUJMY TEN WYBÓR, NIE NISZCZMY.

CHCIAŁBYM ZŁOŻYĆ SZCZERE I SERDECZNE GRATULACJE WSZYSTKIM WYBRANYM RADNYM na każdym szczeblu. Brawo,Brawo za skuteczną kampanię, za SUKCES !

A teraz NAJWAŻNIEJSZE - taka okazja dla naszego miasta, powiatu zdarza się raz na 50 lat- oto bowiem mamy taką sytuację,że będziemy mieli swoich przedstawicieli w Sejmiku ( Pan Protas mam nadzieję-Marszałek i Pan Harhaj ), i większość z PO zarówno w Radzie Powiatu jak i Miasta - politycznie sytuacja więc IDEALNA do skutecznego sprawowania władzy i rzeczywiscie mogąca sprzyjać rozwojowi naszego miniregionu - POMÓZMY TYM LUDZIOM SWOIMI DOBRYMI POMYSŁAMI,RADAMI i chrześcijańskim błogosławieństwem w dobrej skutecznej pracy.

A Burmistrz jaki On nie będzie ten, czy ten będzie tylko wykonawcą Uchwał Rady Miasta- żywię nadzieję,że te Uchwały będą sprzyjały rozwojowi, a nie destrukcji naszego miasta, bo jak do tej pory nie obrażając nikogo po "rewolucji" w 1989 r zbyt wiele nowych miejsc pracy nie powstało przynajmniej dzięki działaniom samorządów- mam nadzieję, ze teraz to się zmieni.

Ludzi z dobrymi pomysłami zapraszam do zgłaszania uchwał w ramach inicjatyw obywatelskich po przez swoich regionalnych przedstawicieli w poszczególnych radach.
Pozdrawiam


_________________
Władza to możliwość służenia innym, a nie fanfary ku naszej czci. J. Donald Walters - "Secrets of Life"
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama Google 


Odpowiedz z cytatem
Post  
Witam panie Mirku.

Jak najbardziej się z panem zgadzam, pozwólmy realizować to, co dobre dla naszego miasta, tym którym zaufali wyborcy.
Pozdrawiam.

P.S.
Jak głosowali wyborcy można znaleźć na http://wybory.elidzbark.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach