Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
W zdrowym ciele zdrowy duch
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post W zdrowym ciele zdrowy duch 
W tym roku, trochę z przymusu (Krzyżowa Góra !!!) odkryłem narty biegowe. Wokół miasta są niezłe warunki, ale na ślad biegówek natrafiłem jedynie na nasypie kolejowm do Bartoszyc. Ten sezon się kończy, ale jeśli znalazła by się grupka chętnych, można by pomyśleć o wytyczeniu tras na przyzłą zimę. Może przy zaangażowaniu OSIR-u? Ja deklaruję czas i chęci.

Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
W kwestii formalnej i sprawie zdrowia. To akurat te forum umarło. zdaje się na własne życzenie.

Odpowiedz z cytatem
Post narty 
http://www.ro.com.pl/aktualnosci/tresc/16596/Zima_ruszy_wyciag_narciarski_na_Krzyzowej_Gorze/

Będzie dobrze Smile

Odpowiedz z cytatem
Post sultan 
Ciekawe czy twoje dzieci uczą się w "Trójce", bo jeśli tak no to masz pecha, bo są codziennie na tym cmentarzu Smile Nie chodź też z dziećmi do Biedronki bo tam chyba też był ten cmentarz. Trzeba by było poszukać jakiś map. Pamiętam jak kopali doły pod gaz ziemny wzdłuż ogrodzenia "trójki". Zabawy czaszkami były na porządku dziennym.

You can easily check out our best quality jn0-102 exam dumps prepare you well for the real sy0-401 - study You can also get success in real exam of hp0-j73 - exam collection with the quality Pittsburg State University questions and ccie voice Tabor College answers.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach