Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 4
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
UWAGA !!! SOLARMED
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post UWAGA !!! SOLARMED 
W piątek 27.01.12r. w Hotelu Górecki odbyły się prezentacje dla ludzi otrzymujących zaproszenia z firmy SOLARMED.
- dzwonią do ludzi zapraszając na spotkanie tylko tych którzy skończyli 50 lat. Zachęcają nagrodą za 120 zł i obiadem, zamiast obiadu była czekolada z biedronki.
Przedstawiają kosmetyki - kremy, szampony warte 25 euro - tak przynajmniej wydrukowane na opakowaniu, He He, Biżuterię? z właściwościami magnetycznymi - leczniczymi.
Materace i poduszki z wełny leczniczej oraz zawierające platynowe, czy tytanowe płytki ?, które mają pomóc w wyzdrowieniu z chorób, dolegliwości okresu starczego - Czy pomogą?
[b]Na pewno sprzedającemu zarobić niebagatelne pieniądze za poduszkę i materac warte prawdopodobnie 200 -300 zł.[/b] - w sklepie. Very Happy
Oni twierdzą, że towar jest wart kilkaset euro ok. 10 000 zł Shocked , który u nich można kupić już[b] za zaledwie 1600 -2000 zł, dają nawet na raty!!![/b] Czy to oszustwo ? - Nie mnie to oceniać Zdezorientowany
[b]Sami to oceńcie Cool[/b]
Czy to się opłaca:?:??UwagaUwagaUwagaUwaga
Na pewno temu Niemcowi, który za pomocą tłumacza wciska tandetne prezenty osobom, które przytakują.
Na dokumencie zakupu wpisują opłata za terapię ? - a przecież kupiłeś poduszkę i materac z wełny, dostałeś masę gratisów wartych Hmm... patelnia prawdopodobnie z bezcłowego lub biedronki ok 50 zł, koc 60 zł, pizza - grill ok 45 zł z lidla Laughing i wszystko GRATIS ? za 2000 zł Laughing
Na zwrot towaru masz 10 dni jeżeli nie używałeś produktów. Ale co z tą terapią? Hm... Na krórej byliście i za którą zaplaciliście, czy za to można żądać zwrotu pieniędzy:?: ? ?
Firma z faktury [b]GPK financial group sp. z o.o.[/b] 81-557 Gdynia ul Wrocławska 38, u której dokonałaś/ -eś zakupu.
Ale czy się dodzwonisz w swojej sprawie Laughing Laughing Podpis sprzedającego - nieczytelny szlaczek, i pozamiatane Very Happy
Pozdrawiam, przestrzegam i życzę zadowolenia z zakupów Twisted Evil Very Happy Shocked Very Happy Uwaga
PS Życzę niewysokich raty kredytowych
No ACTA Uwaga
Timi Cool

Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
Nic dodać nic ująć. Ja myślałem, że już dawno temu takie naciągactwa zostały zdemaskowane i nie mają już miejsca. Nawet szkoda mi to komentować Zdezorientowany

Odpowiedz z cytatem
Post OSZUKAŃSTWO 
11.02.2012 ZOSTAŁAM ZAPROSZONA PRZEZ FIRMĘ SOLARMED NA POKAZ W LEGNICY,ZAZNOCZONE W PIŚMIE BYŁO ŻE ZA ZEBRANE PUNKTY DOSTANĘ PREZENT ZA 120,-ORAZ SŁODKI POCZĘSTUNEK.,MIAŁO TO TRWAĆ 90MIN ,A BYŁO 3 GODZ,OTRZYMAŁAM KREM BIO-VITAL ORYGINAL KOREAN GINSENG ZA 14 ZŁ WKŁADKI ORTOPEDYCZNE ZA 20ŻŁ,WIEM DLATEGO BO WYSZUKAŁAM W INTERNECIE MYŚLĄ ŻE JAK PRZYCHODZĄ STARUCHY TO SIĘ NIE ZNAJĄ NA INTERNECIE I NIE WYSZUKAJĄ,MIAŁ BYĆ SŁODKI POCZĘSTUNEK ,NIE BYŁO NIC .CZY NIE MA SIĘ KTO ZA TO WZIĄŚĆ?

Odpowiedz z cytatem
Post OSTRZEGAM PRZED FIRMA GPK FINANCIAL GROUP 
TO OSZUSCI. WYSYLAJA ZAPROSZENIA DO LUDZI STARSZYCH JAKO "SOLADREM". NACIAGAJA ICH NA KUPNO NIC NIE WARTYCH PRODUKTOW KIEPSKIEJ JAKOSCI (POD PRETEKSTEM SZYBKIEGO WYZDROWIENIA) NIE WARTYCH PRZYSLOWIOWEGO FUNTA KLAKOW. PAN NIEMIEC WRAZ GRUPA NIEUCZCIWYCH POLAKOW DORABIA SIE NA BARDZO BIEDNYCH EMERYTACH POLSKICH . CZY NIE CZAS, ZEBY KTOS WRESZCIE SIE TYM ZAINTERESOWAL. REPREZENTANTEM TEJ FIRMY JEST TEZ PAN, KTORY PRZEDSTAWIA SIE JAKO PRACOWNIK FIRMY B A Y E R N produkujacej aspiryne. MOWI, ZE OD 15 maja WSZYSTKIE TE BADZIEWIA (maty i inne...) beda w naszych APTEKACH. NAPISALAM DO WAS BO SAMA SIE NA TO NABRALAM (zawsze bylam taka ostrozna i prosze). JESZCE OD TEJ "MADREJ " TRANSAKCJI NIE MINELO 10 DNI JAK SIE Z TEGO WYPLATAC(JA JUZ ZAPLACILAM) MOZE MI KTOS PORADZI . HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2.03.2012R

Odpowiedz z cytatem
mama zmarła 7 lat temu ale w ostatnim roku 2011 uzyskała punkty bonusowe za 120 zł jak ona to zrobiła ?

Odpowiedz z cytatem
Post GPK FINANCIAL GROUP 
:shock: Zastanawiam się skąd Oni mają dokładne adresy. Nigdy nie miałam z nimi do czynienia. Może warto się zainteresować. Gdzie tu Ustawa o ochronie danych osobowych. :?:

Odpowiedz z cytatem
Post Solarmed 
Prosze o kontakt wszystkich któży mieli doczynienia z Solarmed.
601785626

Odpowiedz z cytatem
Post Pokaz Gpk z Gdyni 
Prezentacja GPK Gdynia, która była w Augustowie to żenada,jak można patrząc ludziom w oczy wciskać taki kit. A towarzystwo siedzi cichutko bo czeka na prezenty, które obiecywała miła pani przez telefon. Szkoda, że ta Pani nie przyjechała osobiście, bo ta, która wpuszczała na salę bardzo nieprzyjemna i z tłustymi włosami na dodatek. Po takich zachwalaniach i w takim eleganckim hotelu spodziewałam się jakiegoś poziomu a nie prostactwa.

Odpowiedz z cytatem
Post spotkanie w Bielsku-Białej 
najpierw miła pani zachwalała przez telefon jakie to ciekawe i interesujące spotkanie i jaka powinnam być zadowolona bo właśnie. ja otrzymuję nagrodę rzeczową wartą 100zł oraz i zestaw z wieloma produktami spożywczymi.spotkanie miało trwać do półtorej godziny.trwało przeszło trzy.Pani tłumacząca Kasia jeszcze przed spotkaniem ustawiała nas jak przedszkolaków.
po przeszło 2-uch godzinach prowadzący zarządził przerwę w której to naiwni kupowali prezentowane produkty.Takie niby tanie bo tyle rabatów.Bujda na resorach.na zakończenie weszła jeszcze inna firma promująca podróże autokarem w wybrane miejsca europy,luksusowym autokarem/o 10cm więcej miejsca na nogi/.na zakończenie każdy uczestnik dostał zestaw produktów/1saszetka cappuccino-warta0,28gr,zupka chińska mamita-0,49gr,malutki napój pomarańczowy-0,90gr. i pasztecik drobiowy-0,89gr/te ceny to juz podaję z marżą tyle kosztują w Kauflandzie.Prezent ten niby za 100zł to krem z sadłem świstaka-biovital,który kosztuje u nas 15zł.Prowadzący przekonywał,że w Niemczech 50euro.Znowu dałam się ogłupić myślę,że już nigdy więcej.Apel zróbmy wszyscy coś z takimi firmami....

Odpowiedz z cytatem
Własnie dostalismy takie zaproszenie na pokaz od tej firmy tylko nazwa jakas inna GPK Vital adres ulica , nr i miasto te same tz Gdańsk , Doibrze , ze jest takie forum i można poczytac opinii . Teraz napewno tam nie pójde nienawidze oszustów a zwałaszcza oszukujących starszych ludzi - ochyda .Numery telefonów i adresy zazwyczaj wyszukują w starych książkach / nawet z przed 10 lat / telefonicznych zwłaszcza szukają ludzi co mieli jakąś działalnosc . Niech spadają naciągacze Idiota

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 4
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach