Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
UWAGA !!! SOLARMED
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post prezentacja 
Spotkanie odbyło się 11-08-2012r w Brzegu mieliśmy otrzymać kosz z próbkami o wartości 100 zł a to była rozpacz lepiej jakby wcale nic nie dali to tylko po to by przyciągnąć ludzi w biały dzień oszukują starszych ludzi póżniej pan który podawał się za lekarza z wykształcenia mieszkającego w Niemczech prezentował kule piorące po 50zł które są warte na allegro 6zł
a póżniej odbyła się główna prezentacja TERAPIA Q10 za cenę 2000zł jeżeli ktoś kupi to otrzyma patelnię ,noże i lalkę to wszystko jako gratis a gratisy to sprawy groszowe to zwykli OSZUŚCI

Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
Post GPK Vital 
Witam Smile właśnie odebrałam zaproszenie na spotkanie w Rudzie Śląskiej. Oczywiście wcześniej pani zadzwoniła i powiadomiła mnie, że w drodze losowania wygrałam kosz z artykułami spożywczymi od sieci marketów wchodzących na rynek na Śląsku. Doświadczenie podpowiadało mi że nie dostaje się nic za darmo, więc zapytałam co będę musiała kupić od nich żeby dostać taki upominek. Oczywiście odpowiedź padła że nic i że mam czekać na zaproszenie. Z ogromną radością po przeczytaniu kilku postów na tym forum włożyłam to zaproszenie do niszczarki. Pozdrawiam wszystkich niestety naciągniętych i tych którzy tak jak ja zanim pójdą to poczytają.

Odpowiedz z cytatem
Witam serdecznie:-)Firmy korzystają z ogólnodostępnych książek telefonicznych
i absolutnie nie wyszukuja osób które prowadziły działalność gospodarczą.
Takich informacji nie posiadają.Jeśli trafiaja na takowe to tylko przypadkowo
Pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem
Post firma GPK Vital 
OSZUSCI I ZŁODZIEJE. Nie chodźcie na żadne pokazy. Wciskają kit ludziom co mozna kupić w necie 10 razy taniej niż na pokazie a do tego dają wspaniały koszyk nagrody rzeczowej za 100 zł Shocked W ZRYWCE pasztecik za zeta cisteczka za zeta woda mineralna za zeta jakiś niemiecki szjs szoko-buding, a krem niby tak rewelacyjny z sadłem świstaka na e-bayu można kupić za 1,5 EURO CO NIBY KOSZTUJE W NIEMCZECH 50 EURO Shocked . ŻONA POSZŁA I MÓWI moja godność została mocno nadszarpnięta. Że takie sku.....ny jeszcze mają czelność naciągać ludzi i to tą grupę społeczną, która najmniej ma środków dożycia (same starsze osoby). Gdzie są Ci od porządku publicznego (prokuratura, politycy, policja)

Odpowiedz z cytatem
to samo jest w Jastrzębiu Zdroju pod nazwą GPK Vital. Rodzice się napalili jak to starsi ludzie na szczęście dzięki takim forum można w porę zapobiec. Po co się denerwować. Tylko jedno mnie ciekawi skąd oni mają dane osobowe nazwisko adres.

Odpowiedz z cytatem
Post to oszuści ta GPK 
Byłam dzisiaj na pokazie, żenada, ze starszych ludzi robi się głupków co nic nie wiedzą, ciekawe skąd mają mój adres jak zapytałam tego niby tłumacza Pawła to zbył mnie, ze później, czy prokurator nie powinien zająć się naciągaczami z Trójmiasta

Kudłaty napisał:
Nic dodać nic ująć. Ja myślałem, że już dawno temu takie naciągactwa zostały zdemaskowane i nie mają już miejsca. Nawet szkoda mi to komentować Zdezorientowany

Odpowiedz z cytatem
Mam nr zastrzeżony, ale pewnie gdzieś w starej książce by się znalazł. Od pewnego czasu dostaję takie telefony właśnie również z nr zastrzeżonego lub jak telefon wyświetla z poza terenu. Szlag mnie trafia gdy są natrętni i potrafią zatruć człowiekowi dzień.
To prawda że oszuści nawet na tej pościeli. Sprawdziłam w Olsztynie i okazało się, że sklepy mają tę wełnianą pościel o wiele wiele taniej niż te firmy.
Ciekawe dlaczego nikt z się takimi nie interesuje. Owszem byłam parę razy by zobaczyć jak to leci..... normalne robienie wody z mózgu. Co do wycieczek mam to samo zdanie, a uwielbiam zwiedzać, a nie siedzieć 5 godzin na krzesełku słuchając kitu.

Odpowiedz z cytatem
Solarmed, GPK Vital, GPK finance group i jeszcze kilka nazw a tak naprawdę to jedna i ta sama firma. Ludzie, którzy sprzedają te produkty to zwykli oszuści!!! Kłamią o swojej osobowości i tym kim są. Mówią ze są lakarzami, że mają wykształcenie medyczne, że pracują dla firmy medycznej a tak naprawdę to tylko kłamstwo żeby sprzedać produkt! Ludzie nie bądźcie naiwni jak ktoś Wam powie że jest lekarzem sprawdzcie to, i jak ktoś Wam powie że ma dla Was lek kardiuchirurgiczny to zobaczcie czy ten lek jest dopuszczony do Aptek i przebadany. Bo może się okazać ze kupujecie produkt za 2000 zł a tak naprawdę on kosztuje 5 $ w Chinach!!! Shocked

Odpowiedz z cytatem
Post Re: to oszuści ta GPK 
kazimierz napisał:
Byłam dzisiaj na pokazie, żenada, ze starszych ludzi robi się głupków co nic nie wiedzą, ciekawe skąd mają mój adres jak zapytałam tego niby tłumacza Pawła to zbył mnie, ze później, czy prokurator nie powinien zająć się naciągaczami z Trójmiasta

Kudłaty napisał:
Nic dodać nic ująć. Ja myślałem, że już dawno temu takie naciągactwa zostały zdemaskowane i nie mają już miejsca. Nawet szkoda mi to komentować Zdezorientowany

Nikt ich nie złapie...ale Wy ludzie możecie być rozważni. I przestrzegać wszystkich przed tymi nabieraczami. Żal mi osób które kupiły produkty od tych sprzedawców. Ta cała firma to manipulanci i przychologowie wpływający na ludzkie emocje. Wywołują w ludziach poczucie strachu i lęku jak czegoś nie kupią albo jak nie będą słuchać wykładu!

Odpowiedz z cytatem
Post gpk f.g.-jawne oszustwo 
to ,że ta grupa to wyzyskiwacze i oszuści to już wiem ,natomiast nie mogę zrozumieć jak Lukas bank niby renomowany z jakąś pozycja na rynku współdziała z tą grupą.na jakiej podstawie udzielają pożyczek nawet osobą bez zatrudnienia ,rzekomo ma się nad odstąpienie od umowy 10 dni jednak to fikcja po 4 dniach od wniosku na spotkaniu/ bank zatwierdza już pożyczkę bez żadnej kontroli.ludzie na tych spotkaniach często starsi ,schorowani dają się omotać ,nie dostając żadnej umowy bezpośrednio od banku dostają natomiast monity o niezapłaconych ratach -co do Lukasa jeśli współpracuje z tą grupa to wyciągnijcie sami wnioski.powinna się tym zająć policja i prokuratura.przecież warunkiem udzielonej pożyczki jest podpisanie umowy a nie sam wniosek czy może ja jestem do tyłu i coś się zmieniło,współczuję tym ludzią i mojemu ojcu,ale w pojedynkę nic nie wskóra .może już jest jakaś grupa wsparcia, która chce walczyć wspólnie z gpk f.g

Odpowiedz do tematu Strona 3 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach