Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
UWAGA !!! SOLARMED
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Zaproszenie na 06.07.2012 w LW 
Bardzo udany wątek na forum, dzięki niemu przekonałem się, że smrodek towarzyszący tej kuszącej propozycji to realny odór.
Tydzień temu otrzymałem telefon z tej firmy KANT. Ponieważ mam identyfikację numeru, to każdy telefon NIEZNANY odbieram ze szczególną troską o to by nie zostać ofiarą takiej rozmowy i troszkę dokuczam dzwoniącym. Tym razem kończył mi się akumulator w aparacie bezprzewodowym i chciałem Panią zbyć jak najszybciej. Wyprowadziłem ją nieznacznie z równowagi co skutkowało pytaniem: Czy Pan mnie słucha? Ponieważ na koniec obiecała, że będzie ktoś jeszcze raz dzwonić i dostanę zaproszenie na mój adres (sam go niestety podałem) to czekam na telefon. Zaproszenie otrzymałem i dzięki temu mogłem sprawdzić informację o moim dobroczyńcy co chce dać za NIC (???) koszyk z próbkami artykułów spożywczych za 100zł i jeszcze komplet naczyń szklanych jak zabiorę żonę lub swoją parę (chyba się zdecyduję na parę czyli znajomego prawnika).
Zastanawiam się nad zgłoszeniem sprawy na Policję, ale podejrzewam, że takie oferty są mocno "uprawnione" czyli działją w świetle obowiązującego prawa a naiwności kupujących nie da się uniknąć i każdy może kupić cegłę w cenie domu.

Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
Właśnie otrzymałem zaproszenie na 12.07.2012r. Zapoznałem się z wypowiedziami na forum i chętnie bym poszedł aby tam narozrabiać i ich wyśmiać ale szkoda mi czasu. Chodziłem na parę pokazów ale generalnie wszystkie to zwykłe naciąganie starszych naiwnych ludzi. Tak zaproszenie zredagowane, że mało kto się nie skusi ;-((. Radzę obchodzić pokazy szerokim kołem.

Odpowiedz z cytatem
Post zaproszenie na pokaz GPK VITAL 
Właśnie przeczytałam i dzięki temu zaoszczędzę czas, że nie pójdę. Uwaga

Odpowiedz z cytatem
Tych zaproszeń doostaję moc. Nie wiem tylko skąd wzięli mój nr telefonu bo w książce nowej go nie ma, a w starej był na kogoś z rodzinki. Zawsze w pierwszym zdaniu słyszę swoje imię i chcą potwierdzenia.Nie podaję. Nie chodzę bo bubli nawet za darmo nie chcę. Poza tym dyskryminuje się osoby samotne czyli bez pary. To jakaś nowa forma zniechęcania, a nie zachęcania do wzięcia udziału w praniu mózgu. Chodziłam strasznie dawno temu i dziwię się, że ludziska dają się nabrać na klamoty za które w sklepie zapłaciliby o połowę mniej.
Telefonów z nr zastrzeżonymi nie odbieram Very Happy

Pozdrowionka wsiem

Odpowiedz z cytatem
Niestety bazy danych mają sprzed 30 lat bo na nowe ich "nie stać" Zdezorientowany

Odpowiedz z cytatem
Post Zbywać 
Proszę Państwa, do mojej Mamy takie telefony są co najmniej 2 razy w tygodniu. Można oszaleć. Zwykle wcześnie rano albo w porze obiadowej. Zawsze sprawdzam potem te firmy i zawsze jest to dziadostwo i oszustwo. Kiedyś tłumaczyłam że niestety nie bo coś tam.../ Teraz mówię że oczywiście będę, a jak dzwonią po potwierdzenie, to udaję kretynkę i mówię - och nie, bardzo przepraszam jednak coś mi wypadło. niech tracą - znaczki, czas, i ludzie którzy nie przyjdą. Wszystko co rozprowadzane jest w ten sposób jest jednym wielkim naciąganiem. Zastanówcie się Państwo dlaczego kierowane jest to ZAWSZE do osób starszych? Bo techniki NLP jakie stosują prawie zawsze działają.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Programowanie_neurolingwistyczne - proszę sobie poczytać w wolnej chwili i przekazywać dalej!!!

Odpowiedz z cytatem
Post Solarmed 
Nie mogą odzyskać pieniędzy z biura podróży Solarmed. UOKIK nakazał zmianę wzoru umów:

http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/614467,nie-moga-odzyskac-pieniedzy-z-biura-podrozy-solarmed-uokik,id,t.html

Odpowiedz z cytatem
Mogę potwierdzić oszustwo. Firma GPK Financial Group to oszuści. Adres internetowy firmy nie istnieje. Także podany nr telefonu komórkowego. Niestety dałam się naciągnąć i kupiłam materac biorezonansowy dwa dni temu na pokazie w Warszawie w hotelu Ibis. Mam prawo odstapić od umowy w ciągu 10 dni. Zrobiłam to dzisiaj. Ciekawe czy oddadzą mi pieniądze?
Jeżeli nei, to mam zamiar zgłosić zawiadomienie o przestępstwie do prokuratury. Czy ktoś miał podobne doświadczenia???

Odpowiedz z cytatem
Założyłam forum na portalu www.wspolnypozew.com żebyśmy się zorganizowali.
Nazwa grupy: gdynia-wrocławska38

Wspólnie odzyskamy nasze pieniądze, choćby w Sądzie.

Odpowiedz z cytatem
Post gpk financial gdynia 
witam wszystkich, Moi rodzice kupili urządzenie dr. Oxygen na szczęście na raty. To starsi ludzie . Dobrze że zauważyłem, że coś takiego stoi w kartonie w pokoju. Jakie było moje zdziwienie gdy sprawdziłem ile takie urządzenie kosztuje na internecie a ile w tej ?wspaniałej? firmie. Otóż w internecie taki sprzęt kosztuje i tu moje zdziwienie 650 zł. Dwie sztuki można już kupić za 450 zł za sztukę. Patelnia ,którą oferują gratis w internecie znalazłem za 130 zł + dostawa. Suma w internecie ok 800 zł. Very Happy A u nich za komplet, tj.: urządzenie tlenowe + patelnia ?gratis? ====== 1.950 zł. Dobrze, że nic nie wpłacili a ja zobaczyłem to cudo przed okresem kiedy można odstąpić od umowy.
LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ ROBIĆ W BALONA, NIE MA NIC ZA D A R M O!!!!!!!
nie chodźcie na takie spotkania to nie trzeba będzie potem płakać, i nie będzie takich firm,
pozdrowienia dla tych mniej naiwnych.[/b] Crying or Very sad

Odpowiedz do tematu Strona 2 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach