Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Mieszkanie na sprzedaż
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Mieszkanie na sprzedaż 
Mieszkanie Lidzbark Warmiński Xxx-Lecia Prl, ul. Gdańska Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny usytuowany na pierwszym piętrze w domu wolnostojącym. Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 70 m2, składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z w.c. Nad mieszkaniem strych (możliwy do adaptacji na cele użytkowe). Do nieruchomości przynależy działka – ogród 642 m2 (plus 460 m2 w dzierżawie - grunt przy rzece), pomieszczenie gospodarcze, letnia kuchnia, garaż jednostanowiskowy oraz dwie piwnice po 16 m2. Kuchnia z oknem w zabudowie na wymiar. Łazienka w glazurze, z wanną, widna. W budynku wymieniono instalację elektryczną i okna na PCV. Ogrzewanie własne gazowe. Woda z wodociągu miejskiego. Niskie koszty eksploatacji. Budynek usytuowany przy drodze wyłożonej polbrukiem. Nieruchomość można nabyć z widocznym na fotografiach wyposażeniem. Spokojna okolica. W pobliżu pawilony handlowe, przystanek komunikacji miejskiej. Niedaleko do szkoły i przedszkola.
Więcej:
http://dom.gratka.pl/tresc/397-67581479-warminskomazurskie-lidzbark-warminski-xxxlecia-prl-gdanska.html

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
Aktualnie trwa rzeszów sprzedaż mieszkań więc jeśli jesteś zainteresowany to proszę bardzo warto skorzystać z oferty. Całkiem niezła w porównaniu z konkurencją

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Jestem na etapie przeglądania ofert z różnych miast. Aktualnie przeglądam z Krakowa. Zainteresowała mnie póki co jedna oferta spełniająca wszelkie moje kryteria, mianowicie http://www.czyzewskiego1.pl Bardzo dobra lokalizacja, a przy tym cisza i spokój i ciekawe otoczenie między innymi parku.

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach