Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Regulamin forum
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Regulamin forum 
Link do regulaminu forum

Ostatnio zmieniony przez Kudłaty dnia Czw Gru 03, 2009 1:08 pm, w całości zmieniany 4 razy

Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
jako moderator i nie moderator akceptuje - szkoda ze po tym jak mnie nazwano ubekiem itd Twisted Evil

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Cicho ubeku!! Laughing [żartuję oczywiście] Co do regulaminu to jest ok, cieszę się, że wreszcie się doczekałem. Jedynie punkt 4 jest troche słaby, pozwala zarzucać forum reklamami i spamem, wszak strona www.enlarge-your-penis.com nie jest ani obraźliwa ani niezgodna z prawem więc ogólnie ten punkt bym zmienił, reszta jest dobra. Aha- dodałbym na Twoim miejscu punkt o tym, że Admin nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi userów. Wszak znane były takie przypadki, że user pisał obraźliwe posty za które po sądach ciągano Admina.

Oczywiście chodziło mi też o takie linki typu v iagra, c ialis etc. Na pewno one nie będą tolerowane. Jesli jednak ktoś wstawi link do wikipedi, to na pewno nie będziemy ich kasować.

Odpowiedz z cytatem
Pragnę poinformować forumowiczów, że poprosiłam admina o przyjęcie mojej rezygnacji z funkcji moderatora.

Ponad rok temu ,po propozycji Admina uważałam za zaszczyt i wyróżnienie zostanie moderatorem.

Dziś wiem, że praca moderatora nie jest ani miła, ani przyjemna. Zapewniam, że usuwanie postów nie jest zajęciem, które może się podobać.
Niestety - utrzymać porządek trzeba.(tak myślałam) A przez to niestety można się wystawić na ataki tych osób, które nie rozumieją, że moderator musi po prostu przestrzegać pewnych zasad. Nikt normalny nie czerpie sadystycznej przyjemności z usuwania tematów, przenoszenia ich do kosza, zaznaczania błędów ortograficznych i tak dalej......... To jest po prostu praca ochotnicza, niepłatna- taki niewdzięczny wolontariat.

Już starożytni Rzymianie mówili, że nieznajomość prawa szkodzi. Ja powiem: niewiedza nie tłumaczy. Często pojawiające się wątki w rodzaju :”moderatorzy to.....tamto.....”są na powyższe słowa potwierdzeniem.

Bycie userem i jednocześnie moderatorem jest bardzo trudne, to dualizm roli jednej osoby, która z jednej strony ma prawo głosić swoje poglądy z drugiej zaś „porządkować” poglądy innych.

Podjęłam decyzję o rezygnacji z powodu utrzymania na forum spokoju, świętego spokoju dla siebie i szacunku dla admina strony. Obrażanie publiczne, waśnie i sprzeczki nie świadczą dobrze o userach nie szanujących netykiety.

Proszę o uszanowanie pracy pozostałych moderatorów, pamiętajcie, że oni nie są po to, aby was pognębić.
Oni chcą po prostu swoją robotę wykonywać sumiennie. Oni chcą dbać o porządek.

Proszę uszanujcie to i wy także przestrzegajcie zasad, które ustalił Kudłaty.

W prawdziwym świecie możecie nie lubić policji, ale i tak zasady nie są po to, aby je łamać. Prawo ustalono, aby uniknąć chaosu, który jest gorszy od wszystkiego, co znacie.

Gdy nie ma zasad, entropia rośnie.

Pozdrawiam.
symsarna

Ostatnio zmieniony przez symsarna dnia Pon Lis 12, 2007 8:55 am, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Regulamin forum 
Kudłaty napisał:
Po kolei :

1. Administrator nie odpowiada za posty pisane przez użytkowników.

.....oraz moderator......

Jak widać kij ma dwa konce a rewolucja zawsze brała ofiary po obu stronach barykady....

Swoją drogą prośba Symsarny została zrealizowana , moja nie .....

Zastanawiał mnie zawsze skąd ten jad kąsany w stronę moderatorów ? Czy to może kompleksy ? Czy to może jakaś przypadłość położeniowo - geograficzna?
Czy może wykorzystanie braku restrykcji?
Userzy potraktowali sobie forum jak za dawnych czasów ścianę na której można kredą napisać o każdym mieszkancu , ale jak z tyłu podejdzie "ormo" to ormo jest złe.

To "ormo" też obrzucic błotem , tak jakby do kogoś to jeszcze niedotarło , moderator wykonuje swoją powinnośc nie dla medali , lecz non profit Twisted Evil

Moderator pomimo braku ( wcześniej ) regulaminu musiał kierować sie zdrowym rozsądkiem , oraz doświadczeniem życiowym co jest dobre a co złe...
Moderator nie mógł zejść do poziomu dywanu i położyc sie na ziemi w konwersacjach z niektórymi userami którzy dawali upust swojej nienawiści , jaki im sie wydawało elokwencji , która to jak plachta na byka dzialala poniewaz moderator nic z tym nie robil...

Odpowiedz z cytatem
pasoDouble, Ty byłeś "najpierwszy",masz największe doświadczenie i dlatego jesteś nadal moderatorem.

Uważam, że po wprowadzeniu regulaminu i użyciu przez wielu userów złych i okrutnych słów wreszcie forum zacznie tętnić normalnością i kulturą wypowiedzi.
Zdecydowałam się na rezygnację z bycia moderatorem dlatego, że jest kilka osób, które chcą na siłę mnie upokorzyć wchodząc z butami w moje osobiste życie,w moje ego zaśmiecając w ten sposób forum.
Domniemam ,że chodzi tym osobom o fakt, że rok temu stałam murem za innym kandydatem na burmistrza niż oni jak również za koci temat.
(...koty mieszkają w szopie,z rzadka odwiedzają klatkę schodową -coś jednak ruszyło do przodu)
Kiedyś już pisałam, że jak ktoś chce ze mną polemizować o moich cechach charakteru niech pisze na priv.Nikt jak do tej pory tego nie uczynił.(a teraz to ja nie chcę z takimi ludźmi dyskutować na priv).
Z pewnością nadal pozostanę czytelniczką i może czasem odezwę się.Nadal będę korzystała z praw danych mi na tym forum a mianowicie: będę mogła pisać posty, zmieniać je i usuwać kiedy zechcę.
Na zakończenie chcę dać pod zastanowienie propozycję dla forumowiczów, moderatorów i admina, aby wybierać moderatorów w demokratycznych wyborach bezpośrednich na forum.Każdy user,mógłby współdecydować o wyborze danej osoby na moderatora i tym zażegnać zbędne dyskusje.

Mam dwóch kandydatów na pozostały po mnie"etat" moderatora. Jeżeli podejmiecie się takowych wyborów na forum, to z pewnością te osoby zgłoszę.
Moderatorom życzę siły, wytrwałości i zrozumienia przez userów.Wierzę, że nasze forum będzie odwiedzało coraz więcej osób, że zdobędą sie na odwagę pisać wiedząc, że nie zostaną obrzuceni obraźliwymi epitetami.

Ostatnio zmieniony przez symsarna dnia Pon Lis 12, 2007 9:54 am, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Na zakończenie chcę dać pod zastanowienie propozycję dla forumowiczów, moderatorów i admina, aby wybierać moderatorów w demokratycznych wyborach bezpośrednich na forum.Każdy user,mógłby współdecydować o wyborze danej osoby na moderatora i tym zażegnać zbędne dyskusje.

Teoretycznie pomysł dobry , natomiast wykonanie jest wg mnie nierealne.
Kandydat musiałby chyba podać swoje dane personalne?
Wtedy userzy mogliby dokonać racjonalnego wyboru ( wg nich).
Jestem pewnien że nikt nie chciałby tu być moderatorem z imienia i nazwiska nawet po wprowadzeniu logowania - to już by było rzucenie na pożarcie w koloseum Twisted Evil

Odpowiedz z cytatem
No cóż,ja wchodząc na forum ponad rok temu najpierw napisałam do Kudłatego dość sporo o sobie i przedstawiłam się z nazwiska. Póżniej dopiero zalogowałam się i zaczęłam pisać. Dużo później(po kilku miesiącach) Kudłaty zaproponował mi funkcje moderatora.
Tak,to jest słuszne podejście ze strony właściciela strony,jednak życie codzienne na forum pokazuje, że jest drugi sposób na wyłonienie osoby na moderatora.To my userzy pisząc, czytając, rozmawiając na forum "czujemy", że ten..czy inny użytkownik nadaje się na tą funkcję.

Nie chcę w żadnym wypadku nikogo teraz urazić, ale faktycznie, może ci, którzy narzekają na pracę dotychczasowych modów, może lepiej moderowaliby na forum.Może trzeba dać im szanse.

Dziś definitywnie odchodzę z forum i pragnę pożegnać wszystkich życząc miłego pobytu i ciekawych, sympatycznych rozmów.Mam szczerą nadzieję, że już nikt nikomu nie wyleje kubła pomyj na głowę, za to co pisze i jak myśli.
Ps. moi kandydaci na moderatorów:Grande i LYNX-LYNX
.
Ok! ?

Odpowiedz z cytatem
Testowo włączyłem ponownie możliwość pisania na forum "Inne" osobom nie zalogowanym. Jeśli jednak zauważę jakiekolwiek OFF Topy, to szybko wróci on od poprzedniej formy.

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 3
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach