Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Regulamin forum
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Dziękuję moderatorowi za wyrzucenie postu mego i MI6 do śmietnika pod tytułem "potyczki symsarny i MI6 ". Tam jest właściwe miejsce dla słownych "dziwadeł". .

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
Dziękuję moderatorowi za wyrzucenie postu mego i MI6 do śmietnika pod tytułem "potyczki symsarny i MI6 ". Tam jest właściwe miejsce dla słownych "dziwadeł". .

Popieram! Samokrytykę również! Porządek musi być! Smile

Prawidłowy tutuł brzmi: "Sprzeczki symsarny i MI6". Smile

Odpowiedz z cytatem
Wymiana poglądów jeszcze nikomu nie zaszkodziła... Po to jest dialog który uczy i daje możliwość wymiany myśli, poglądów jak i czasem prostuje skrzywione umysły choć nie zawsze da się sprostować czyjś umysł i zrobi to życie Wink lub za prostowanie umysłu dany umysł nie zawsze podziękuje... przyznając się do błędu co nie powinno byc wstydem ale czymś godnym naśladowania. Pytanie kto z kim się zgadza i dlaczego lub gdy coś jest nie do przyjęcia, to czemu nie liczni o tym mówią Smile Wtedy trudno ocenić kto ma rację i z kim warto się zgodzić a to już czyni bałagan i kieruje sprawę na inne tory przez co nikt nic konkretnego nie ustali czy osiągnie. Dyskutujmy, dzielmy się informacjami, doświadczeniami, pomysłami i innymi takimi... w końcu w którymś momencie zaczniemy robić coś więcej niż tylko dyskutować ale zawsze musi być pierwszy krok. Zawsze z każdej wymiany zdań mądry człowiek wysnuje pozytywne wnioski i je zastosuje, więc... dyskutujmy Smile a nie prubujmy jeden drugiego ośmieszyć... Smile

Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wymiana poglądów jeszcze nikomu nie zaszkodziła...

Po to jest dialog który uczy i daje możliwość wymiany myśli, poglądów ..........................................
................. Dyskutujmy, dzielmy się informacjami, doświadczeniami, pomysłami................ w końcu w którymś momencie zaczniemy robić coś więcej niż tylko dyskutować ,ale zawsze musi być pierwszy krok. Zawsze z każdej wymiany zdań mądry człowiek wysnuje pozytywne wnioski i je zastosuje, więc... dyskutujmy Smile a nie próbujmy jeden drugiego ośmieszyć...

Proszę szczerze Lidzbarczan ,aby nie tylko czytali to „nasze lidzbarskie forum”, ale żeby odważyli się na pisanie o tym, co myślą, co chcieliby zmienić albo jak chcieliby, aby nasze władze dokonały ”cudów” na lepsze dla naszego od XIII wieku pięknego miasta.

Wiem, jestem tego pewna, że w Lidzbarku Warmińskim jest bardzo dużo ludzi światłych, którym nie jest obojętna przyszłość naszego „domu” ,ale również jego przyszłości dla siebie samych, dzieci i wnuków.

Serdecznie zapraszam do nas na „gadulca”, jak również zachęcam do zdobycia odwagi, do pokonania strachu przed „namierzeniem”.

Nie bójcie się „troli” i przynajmniej spróbujcie pisać o naszych wspólnych problemach.
..........i postępujmy tak,tak jak napisał pan Andrzej:
Dyskutujmy, dzielmy się informacjami, doświadczeniami, pomysłami ......................... w końcu w którymś momencie zaczniemy robić coś więcej niż tylko dyskutować, ale zawsze musi być pierwszy krok
.

Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Serdecznie zapraszam do nas na „gadulca”, jak również zachęcam do zdobycia odwagi, do pokonania strachu przed „namierzeniem”.

To do ikmr? A czego tu się bać? Wink Laughing

Cytat:
Nie bójcie się „troli” i przynajmniej spróbujcie pisać o naszych wspólnych problemach.

Nie bójcie się również: moderatorów - byłych, obecnych i przyszłych, administratorów, ani żadnych innych userów! Smile
Strachy na lachy! Smile

Coś się komuś podoba lub nie podoba - PISZCIE! Smile

Odpowiedz z cytatem
Podpisuję się pod tym obiema rękyma Very Happy a tak poważnie to konstruktywna dyskusja nigdy jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a dialog międzyludzki tylko rozwija.

W dniu dzisiejszym zmienił sie regulamin forum, który można przeczytać tutaj

Ponieważ konieczność logowania nie zdała egzaminu, od dzisiaj na razie testowo każde forum jest dostępne bez logowania. Proszę pisać nowe tematy w odpowiednich działach.

Odpowiedz z cytatem
Post NIECH ŻYJE WOLNOŚĆ SŁOWA I WOLNA WOLA :) 
KUDŁATY, JESTEM POD WRAŻENIEM I TO DUŻYM Wink
MAM NADZIEJĘ ŻE FORUMOWICZE DOROŚLI DO TEGO Smile POZDRAWIAM.

Odpowiedz z cytatem

O rany ciągle źle Shocked

pozdrówka dla Kudłatego Milutka

No kurde logo nie wchodzi wpis bez logo teź nie to juz ostatnia próba.
Całego nie czytałam bo przynudza Very Happy

Odpowiedz z cytatem
Zobaczymy, czy uzytkownicy dorosli do pisania bez logowania Smile mam nadzieję, że tak Smile

Milutka :
Napisz mi przez stronę kontaktową http://www.lidzbark.com/index_data.php?id=kontakt jaki masz problem z pisaniem postów, może uda mi się pomóc.

Pozdrawiam wszystkich wyzwolonych Very Happy

Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach