Menu forum
Forum miasta Lidzbark Warmiński - Warunki Rejestracji

  1. Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.
  2. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.
  3. Forum śmietnik służy tylko do przechowywania postów bezsensownych wyrzuconych z innych forów. Nie można w nim nic pisać, tylko przeczytać przez kilka dni od czasu napisania ostatniego posta.
  4. Kasujemy posty nic nie wnoszące do tematu, czyli Off topic. Nie kasujemy linków do serwisów zewnętrznych, o ile nie obrażają one nikogo i nie prowadzą do stron niezgodnych z prawem. No i oczywiście nie sa ewidentnym spamem lub beznadziejną reklamą.
  5. Wszelkie wyzwiska, pomówienia etc, będą moderowane (czyt. zmieniane na %^#&^% lub po prostu kasowane).
  6. Użytkownicy niezalogowani przy zatwierdzaniu każdego nowego wpisu, muszą oświadczyć, że zgadzają się z poniższym regulaminem. Poza tym muszą wpisać specjalny ciąg znaków (tzw. token).
  7. Uzytkownicy oświadczają, że będą pisać swoje wypowiedzi w odpowiednich działach tego forum.
  8. Poniższy regulamin może być zmieniony w każdej chwili bez podania przyczyny.
  9. Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).
Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.