Menu forum
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 10 z 10
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Artur Wajs na Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego(…)
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
"cytuję " Środa, 22 listopada 2006

PiS i PO zawieszają kampanię wyborczą............
Szef Platformy Obywatelskiej Donald Tusk poinformował, że Platforma - chcąc uszanować ofiary wypadku w kopalni "Halemba" - zawiesza kampanię wyborczą przed II turą wyborów samorządowych. "

Również prezydent Lech Kaczyński zaapelował w Rudzie Śląskiej, aby zawiesić programy rozrywkowe i ograniczyć do minimum kampanię wyborczą. Myślę, że może się ograniczyć do grzecznych dyskusji w telewizji, ale niczego więcej - podkreślił."

Zawieszam promowanie mego kandydata i życzę jemu wygranej. "

NIE SĄDZISZ,ŻE WARTO SKOŃCZYĆ DEBATĘ NA CO KTO SIĘ GODZI A NA CO NIE?Przecież wyborcy juz zdecydowali i wystarczy poczekać jaki będzie wynik głosowania. Postaraj się uszanować ludzkie nieszczęście.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
Masz rację symsarna,, to bardzo smutne dni, wiec powstrzymam się od komentarzy tego co się dzieje przed wyborami w naszym mieście, zapytam się tylko co wiadomo na temat I sesji nowej Rady Miasta która ma być zwołana ponoć na dzień jutrzejszy tj 24-11-2006 - Dla czego tak szybko i w takiej tajemnicy ?

Odpowiedz z cytatem
pozdrawiam Ciebie Darku i też zadam pytanie: dlaczego w takiej tajemnicy?
Od tej pory dla mnie cisza.

Odpowiedz z cytatem
Ponoć jest ogłoszenie w sprawie zwołania nowej rady.
Nawet jeżeli zgodnie z prawem, to bardzo nieelegancko,
to tak jakby ostatnia próba sił przed niedzielą, czy co?
Oby w ferworze dyskusji nie zapomnieli o minucie ciszy.

Jest mi smutno, co by człowiek nie robił, ciągle wraca
myślami do tragedii w kopalni. I do tego, jakie jest kruche
życie ludzkie , jak siły natury mogą przechytrzyć technikę
albo gdy technika zawodzi, albo gdy zawodzi wyobrażnia.

Odpowiedz z cytatem

Co do I sesji Rady Miasta - to niestety ustawa nakłada terminy w jakich powinna odbyć się takowa sesja i niestety ustawa nie przewidzała "żałoby", a prawo jest prawem - cóż ?! ... takie jest życie...

Przyłączam się do wszystkich, którym nie obojętny jest los rodzin tragicznie zmarłych górników. Powstrzymuję się od "politykowania"... choć język świerzbi...
Pozdrawiam Wszystkich ... do piątku

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post Artur Wajs na Burmistrza 
Jeszcze sie taki nie narodzil aby kazdemu dogodzil, jest wiele osob ktore zlemowia o Arturze, ale czy te osoby zrobily cos pozytywnego w swoim zawodowym czy tez osobistym?.
Mowa jest o zadluzeniu szpitala hm.. czy istnieje szpital w Polsce naszej ktory nie ma dlugow??? Chcialbym to zobaczyc. Decyzje jakie na codzien dokonuje Artur nie zawsze musza sie podobac calej zalodze szpitala czy tez pacjetom szpitalnym. Jest bardzo latwo narzekac na sytuacje ale jednak sa tylko jednoski ktore potrafia wykonac. Takie sa wlasnie zadania dobrego zarzadcy, dyrektora, czy tez mam nadzieje ze tez Burmistrza miasta. Decyzje jakie podejmuje sie na stanowisku nie zawsze sa popularne, jak narazie utrzymal szpital lidzbarski i podtrzymal zatrudnienie dla mieszkancow lidzbarka. Czas pokaze jak bedzie inny dyrektor czy bedzie w stanie dalej utrzymac otwartego szpitala.
Jakies dziwne aluzje ze artur jezdzi samochodem, a moze poprostu zarobil na ten samochod, jakaz zazdrosc o cztery kolka. Z tego co widzilaem to nie tylko Artur jezdzi samochodem w Lidzbarku. Ludzie na stanowisku sznuja czas i srodkiem transportu jest auto wiec w czym sprawa.
Mam nadzieje ze Artur zostanie Burmistrzem ma moj glos chociaz ze wzgledu odleglosci nie glosowalem.
Pozdrawiam ,
Waldek

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem

Nie znam Pana ani kandydata.

Prosze Pamiętać ! Lekarz , albo na stole zaczyna leczyć , albo pacjent wyjeżdza nogami do przodu.

Teraz chyba jako jedyne medium , bedziemy śledzic poczynania , powiem szczerze samym Wielochowem to zabraknie prądu na respirator.

Temat zamykam.Możecie otwierac nowe.

Jak to dobrze że mamy moderatorów
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 10 z 10
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach