Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Kandydaci do Rady Miasta z KWW DARIUSZA MIKOłAJCZYKA
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post DZIĘKI ZA INFO 
HEJKA

DZIĘKI ZA INFO P. DARIUSZ M. MA MOJEJ RODZINKI GŁOSY, MAM NADZIEJĘ ŻE JAK ZOSTANIE WYBRANY TO PRZENIESIE FESTYNY JASAMOWSKIE NA AMFITEATR, POWODZONKA

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem

Na początek może odpowiem na posta Pani symsarny

Rzeczywiście w naszym mieście jest wiele takich osób. Proszę mi jednak powiedzieć czy tego właśnie im potrzeba. Jeśli tak to bardzo chętnie wysłuchamy . Znam wielu starszych mieszkańców Lidzbarka, są to naprawdę przemili ludzie ale żadne z nich nie wspominało – bynajmniej mi - o takich potrzebach. Tutaj jednak zależało by nam przede wszystkim na tym ażeby czuli się u siebie w mieście bezpiecznie.

Co do pytania skierowanego bezpośrednio do mnie…

Jest 13 komitetów wyborczych i faktycznie taka sytuacja może nastąpić. Jednakże ta kwestia tyczy się wszystkich kandydujących gdyż przy takiej liczbie Komitetów głosy mogą się rozłożyć prawie ze po równo, a wówczas na pewno dojdzie do szukania kompromisów. Natomiast to do jakiego ugrupowanie nam po drodze to tutaj nie powinno mieć praktycznie żadnego znaczenia. Uważam iż w wyborach samorządowych a szczególnie na szczeblu gminy, miasta powinno stawiać się na konkretne osoby i nie oceniać ich poprzez pryzmat tego z jakiej opcji politycznej startują . Oni mają reprezentować nas mieszkańców a nie interesy „grupy”.
Wśród kandydatów do rady miasta znajdą się ludzie którzy maja podobne poglądy do naszych i vice versa, z którymi moglibyśmy współpracować w załatwianiu spraw ważnych dla naszego miasta, zwarzywszy również na to że wśród nich są ludzie – tak jak my – młodzi i posiadający ogromną chęć działania na rzecz społeczności lokalnej.
Myślę że Pana/Pani obserwacje byłyby cenne również i dla nas.
Dziękuje za posta i Pozdrawiam

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem

W imieniu swoim i kolegów – Darka i Radka chciałby serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom Lidzbarka Warmińskiego którzy w dniu wczorajszym poparli nasze osoby w wyborach do rady miasta. Nikt z nas nie zdobył niestety mandatu radnego, ale mimo wszystko i tak cieszymy się z uzyskanych wyników zważając na opór jaki spotkaliśmy z równych stron podczas swojej kampanii. Należałoby tu chociażby wspomnieć o tym, iż mimo miejsc na witrynach i wywieszeniu na nich wielu plakatów różnych komitetów Pan Prezes Społem w Lidzbarku Warmińskim nie wyraził zgody ażeby nasze plakaty zostały umieszczone w jakimkolwiek sklepie Społem w Lidzbarku.

Jednocześnie cieszymy się z faktu iż do rady dostał się Wojtek Korzeniewski i to z ogromnym poparciem. Na pewno jego osoba w radzie przyniesie wymierne korzyści dla nas wszystkich jeśli oczywiście jego poczynania nie będą w jakikolwiek sposób blokowane przez pozostałych radnych.

Z pozdrowieniami

Grzegorz bebłowski

PS Za 4 lata zaopatrzymy się w dużą ilość czekolady – to działa.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach