Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 5
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Skate Park
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Skate Park 
A czemu to wróciły jakieś dawne posty - mało ciekawe , zresztą.
Znowu milczenie na tematy wcześniej poruszone ....
Jestem przeciwna temu co wymyślili młodzi Radni na temat Skate Park.
Pomysł super , tylko nie w tym miejscu !
Mogę zrozumieć potrzeby , ale nie mogę zrozumieć braku myślenia !
To jeden z ładniejszych zakątków naszego miasta.
Najlepiej go zniszczyć ! ?

Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
Post tak 
tak

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
Post Skate Park 
Nigdzie na świecie nie niszczy się parków ! Litości !
W Londynie , Paryżu , Wiedniu każdy park pozostał parkiem , po którym biegają szare wiewiórki. Nikt nie ośmiela się go niszczyć.
Tego typu Parki powstają w miejscach mniej zagospodarowanych.
W Naszym przeuroczym Lidzbarku proponowałabym miejsce , które prawdopodobnie nigdy nie będzie zagospodarowane w sensowny sposób - chodzi o dawne "miasteczko ruchu drogowego".Wystarczy oddzielić go żywopłotem od budynków mieszkalnych.

Odpowiedz z cytatem
NO i to jest świetny pomysł Izka. Jestem za. A jeśli nawet już nie w tym miejscu to miasto powinno odbudować ten rowerowy park. Sam pamiętam jak tam jeździłem za młodych lat.

Odpowiedz z cytatem
NO i to jest świetny pomysł Izka. Jestem za. A jeśli nawet już nie w tym miejscu to miasto powinno odbudować ten rowerowy park. Sam pamiętam jak tam jeździłem za młodych lat.
Kudłaty, słyszałem że pewna mniejszość religijna przymierza sie do odzyskania tego kawałka ziemi jako miejsca pochówku ich zmarłych. A ponoć do tego mają prawo które gwarantuje wszystkim wyznaniom religijnym odzyskanie zniszczonych cmentarzy. Nie wiem jak jest w rzeczywistości ponoć nic jeszcze nie wpłyneło i oficjalnie nic nie wiadomo,ale....?

Gdyby tak można było mieć i "wróbla w garści i gołębia na dachu " i jeszcze dorzucić parę ścieżek rowerowych, byłoby rewelacyjnie!
Ja pamiętam "miasteczko ruchu ... ", gdy było już zaniedbane i nie próbowano go nawet odnawiać.
Może w dalekiej przyszłości, kiedy miasto otrzyma środki strukturalne z UE na inwestycje, stanie się możliwe i wybudowanie Skate Parku i odbudowanie"miasteczka ruchu ...", w co wątpię .
Nasze chęci to za mało, do tego potrzeba mądrych władców miasta i wymiany wszystkich urzędasów na bardziej kreatywnych i nie skorumpowanych.
Jeśli nie można było przy okazji budowy drogi czy chodnika ułożyć kawałka ścieżki dla rowerów, bo znowu ktoś nie pomyślał perspektywicznie, albo wogóle na to nie wpadł, to dlatego mam wątpliwości ...... .

Odpowiedz z cytatem
Post Skate Park 
Hiszpan, jak to możliwe , ze ja "nie rodowita mieszkanka" tego miasta nie mogłam nigdzie zdobyć informacji na temat tego cmentarza, o którym wspominasz?
Odpowiedz mi na pytanie - DLACZEGO W TYM MIEŚCIE MANIPULUJE SIĘ INFORMACJĄ?. Przeglądałam monografię Bartoszyc, Ornety( mam nawet w domu), Braniewa, nie wspomnę o Olsztynie.
Powiedz mi gdzie mogę kupić monografię Lidzbarka i kto ją wydał ?
Być może chodzi o Żydów ? Zresztą kto by to nie był , to i tak uważam, że pomysł cmentarza w samym centrum miasta nie jest właściwy.
A 'propos przy okazji dowiedziałam się , że Lidzbark to same cmentarze - na Wodnej też był.

Odpowiedz z cytatem
Izka. Tam naprawdę był cmentarz. Co gorsze, blok w którym mieszkałem też stoi na tym cmentarzu Smile. Strach pomyśleć co będzie jak im oddadzą tez ziemie. Smile Jeszcze mi rodziców wysiedlą i blok zburzą. No i SP3 też Very Happy

Odpowiedz z cytatem
Bez obaw, żyjemy w cywilizowanym (mam nadzieję) świecie.
Przy okazji Skate Parku pojawił się inny problem - historia tego miasta i brak monografii .
Lidzbark - to miasto z historyczną przeszłością. Przewodniki dla turystów to za mało, prawda?

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 5
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach