Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 5 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
HEMAN JEST OK!!
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Niestety jeszcze mamy He-mana (i mam nadzieję że już niedługo). Od piątku netu u nas w domu niet (a jest poniedziałek wieczór). Nie odpowiadają 2 n-ry z którymi nalezy się kontaktować w przypadku awarii (mało mnie to obchodzi, że dzwonię po 18 - jeśli jest awaria a numer podaje się klientom, to trzeba się liczyć z tym że klient zadzwoni nawet o 1 w nocy). Poprzednią awarię któryś z sympatycznych panów tłumaczył atakiem na ich serwer (?) nie znam się na tym, więc niech będzie - dziwnym trafem net zaczął działać 15 min po moim telefonie (atak się skończył czy jak?). Zrozumiałabym, gdyby poinformowali że jest poważniejsza awaria, że netu nie będzie do... W przypadku braku płatności wiedzą jak skontaktowac się z klientem, w przypadku problemów - nawet nie raczą odbierać telefonów. Na szczęście He-man ma konkurencję, jeśli nie szanuje się klientów trzeba liczyć się z tym, że i kliencki nie będą lojalni wobec firmy. Moja tolerancja właśnie się skończyła Twisted Evil

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
A już mysłałem, że nie ma wkurzonych użytkowników He-mana Very Happy

Szanowni forumowicze! Opuśćcie tę firmę i rozejrzyjcie sie za zmiana dostawcy. Ta firma łamie przepisy, podobno nie zdobywa wszystkich pozwoleń, kopie rowy i nie poprawia po sobie (przez co sa dziury w chodnikach). Gdy polozylem antene na dachu celem przykrecenia uchwytu do sciany - otrzymalem piekny sygnal sieci he-mana. Pomimo faktu, ze antena lezala luzem i nie byla ukierunkowana na AP. Prawdopodobnie swiadczy to o przekroczeniu dozwolonych parametrów ...
Widzialem ogloszenie z 3 numerami telefonów, pod które w razie awarii należy dzwonić. Dzwoniłem kiedyś pod wszystkie 3. Efekt był oczywisty. ZERO reakcji.
Chciałbym abyscie Wy - użytkownicy he-mana utarli mu nosa i zakonczyli wspolprace z ta firma... Moze kiedys zacznie wywiazywac sie z umów, obietnic, zacznie traktowac czlowieka jako klienta, a nie jako 40 zł. Poprawi jakosc uslug itp, itd, itc....

Panie He-man!! Wez sie Pan w garść !

Pozdrawiam wszystkich serdecznie Rolling Eyes

Odpowiedz z cytatem
Jakiś czas temu sam Pan He-man (he he) modernizowal komuś w mojej klatce schodowej łącze. Odciął stary kabelek biegnący po dachu bloku (zgrozo!) i podciągnął nowy kabelek z piwnicy (ze switcha).
Problem w tym, że stary kabelek dynda sobie już kilka tygodni. Zwisa z dachu 4-piętrowego bloku nad wejściem do klatki schodowej sięgając do samego trawnika.

Ja nie wiem, kto godzi się na takie prowadzenie instalacji. Tuż przed tą modernizacją piorun uderzył w mój blok. A jeśli przy pokazji zaindukowało się coś w tym kabelku sieciowym, to....
Ależ ci jego klienci są naiwni. W ten sposób łatwo można stracić nie tylko sprzęt, ale i przy okazji życie.

Widzę, że robiąc coś nie spogląda ten jegomość wstecz.
Niech uważaj, bo czasem ktoś może mu się do d**y dobrać za taka robotę notabene niezgodną z prawem budowlanym.
A ta (d**a) jest z tyłu, jak by nie patrzeć. Laughing

Odpowiedz z cytatem
vw-passat.pl- faktycznie jest to zagrożenie dla ludzi i nie tylko.

Odbita nerka-
tak nie wolno pisać beztrosko:"Ta firma łamie przepisy, podobno nie zdobywa wszystkich pozwoleń, kopie rowy i nie poprawia po sobie (przez co sa dziury w chodnikach)",bo to jest oskarżenie publiczne.
Nawet jeżeli masz rację,(jeżeli ją masz),to takie słowa trzeba udowodnić.

Jeżeli wogóle muszę to dzwonię do Hemana na nr 503 130 765lub piszę sms i zawsze mam natychmiastową pozytywną reakcje ze strony firmy.

A tak wogóle to natura jest nieprzewidywalna a technika płata figle,bo jest niedoskonała.

Ostatnio zmieniony przez symsarna dnia Nie Wrz 30, 2007 6:18 am, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Wiesz, tu już nie chodzi o to, że wiszący kabelek może porazić, ale.....
Instaluje ktoś komuś neta jak najtańszym sposobem, byle chodziło, byle 40PLN miestęcznie do przodu.
Tymczasem cała sieć zbudowana wewnątrz bloku jest z istoty rzeczy chroniona, natomiast przewody biegnące po dachu chciał, nie chciał zagrożone są wyładowaniami atmosferycznymi. Jeśli nastąpi przeskok łuku elektrycznego do przewodu sieciowego, to umarł w butach. Kto odpowie za straty w sprzęcie komputerowym?
Każdy się od tego wymiguje.
Dlatego twierdzę, że ludzie kupujący dostęp do internetu nie wiedzą, w co się pakują godząc się na takie prowadzenie przewodów.

Co do wiszącego kabelka, to wygląda to tak, jakby ktoś po sobie nie posprzątał, nie spuścił wody..... Laughing
A może nie ma takiego w nawyku.....?

Odpowiedz z cytatem

Ostatnio Straz miejska nakazała zakopać rów, wykonany przez pracowników Hemana, gdyż firma podobno nie wiedziała, ze potrzebne jest zezwolenie Smile

Jezeli chce Pan skrecic kostke na chodniku, po przejsciu firmy Heman - zapraszam na kromera 1. Teraz jest mokro, wiec nawet lepiej. Chodząc po chodniku mozna sobie niezle nogawki zachlapac od trzesacych sie plyt chodnikowych.

U mnie z dachu leci przewód do sasiedniego bloku. Na zewnątrz bloku wisza pajeczyny. Raczej tego nie musze udowadniac, to widać gołym okiem. Wiec jestem spokojny. Bardziej mnie martwia burze. Nie chcialbym stracic 2 TV, PC, telefonu, drukarki, pralki itp, przez wynalazki firmy, ktora calkowicie ma w d... swoich klientow i wszystkich dookola. To wlaśnie to mnie strasznie irytuje.

Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz z cytatem
Post HEMAN JEST OK!! 
A widzieliście ten blog o operatorach w LW
http://lidzbarkwsieci.blog.pl/

Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Post Czy Heman jest OK ?????? 
Tylu dostawców internetu i TV w żadnym innym mieście nie ma. Ale może to i dobrze. Jest konkurencja. Tylko czy to zdrowa konkurencja ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? to już inna sprawa.
Każdy potencjalny Abonent ma prawo wybrać sobie dostawcę usługi według swoich kryteriów, czy to będzie prędkość internetu, czy ilość kanałów telewizyjnych. A nawet decydować mogą sprawy finansowe, lub jakości odbioru telewizyjnego czy też liczba pingów w necie. Nie mówiąc o serwisie. Jedni "kochają" Lannet - ich sprawa, drudzy Hemana. Inni kochają swoje zony a inni swoje teściowe. Ważne, żeby i żona i teściowa nie była niesłusznie opluwana.
Generalnie to Abonencie nie daj się zwariować i z głową wybieraj swojego dostawcę usług telekomunikacyjnych, bo wybierasz nie na dzień, na dwa, a na ile ? To zależy od operatora.

Odpowiedz do tematu Strona 5 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach