Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Ruszcie z nowościami z klubu!
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Ruszcie z nowościami z klubu! 
Witam,

Wiem, ze LSK Polonia ma dwie strony internetowe, takze informacje mozna znalezc tutaj, lecz nigdzie nie ma podstawowych informacji z klubu! Brak terminarza - na 100% jest juz znany, ruchy transferowe, sparingi - nic, dlaczego sie tak dzieje. Wlozcie troche serca i pracy w wasze strony, a za klika miesiecy napewno bardzo wzrosnie ogladalnosc! Znam wielu ludzi, ktorzy chcieliby miec jak najszybcie info o Polonii, a internet jest wlasnie takim tworem, ktory umozliwia szybka "dostawe" informacji...

www.jeziorak.kamsel.net

Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem

Wiem, że na tej stronie, ani na stronie Polonii Lidzbark nie ma żadnych nowości. Ja nie byłem w klubie, nie mam kontaktu z prezesem, nie wiem nic co się w klubie dzieje. Postaram się w kwietniu zrobić nową szatę graficzną strony, oraz nowe działy. Terminarz jest podany. Wiem, że ostatnio zaniedbuje swoje obowiązki. Przepraszam za to.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem
A czemu strona nie działa? Czyżby została zamknięta?

Odpowiedz z cytatem
tak, przyznam się, ze musze zmienic szate graficzną srtony, ale nie chce mi się, także jezeli chce pan sie tym zajac prosze napisac mailalub wyslac cos na gg

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem

Postaram się w kwietniu zrobić nową szatę graficzną strony, oraz nowe działy. Terminarz jest podany. Wiem, że ostatnio zaniedbuje swoje obowiązki. Przepraszam za to.???

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach