Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Wybory nowego zarządu!!
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Wybory nowego zarządu!! 
Już w najbliższy Piatek 19.01.07 r. o godz. 18 w Starostwie Powiatowym odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze na którym zostaną przeprowadzone wybory do zarządu MKS Polonia. Jeżeli ktoś jest chętny i chciałby wstąpić do zarządu jest proszony o przyjście i potwierdzenie swojej kandydatury. Zapraszam wszystkich bardzo gorąco do kandydowania tak jak i do głosowania. Jest to ważne, bo Polonia potrzebuje sponsorów. A nowy zarząd może przychylić się, aby w Polonii było jeszcze lepiej niż jest to dotychczas!! Jeżeli chcemy pomóc w jakiś sposób lidzbarski sport to przyjdźmy zagłosujmy. Także wszyscy co mogą to prosiłbym o przyjście. Więcej na www.mkspolonia.end.pl i w najbliższym wydaniu Gazety Lidzbarskiej.

Pozdrawia

Zarząd MKS Polonia

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Reklama Google 


Odpowiedz z cytatem
Post Re: .post_title Overflow Issue 
bo Polonia potrzebuje sponsorów. A nowy zarząd może przychylić się, aby w Polonii było jeszcze lepiej niż jest to dotychczas!! Jeżeli chcemy pomóc w jakiś sposób lidzbarski sport to przyjdźmy zagłosujmy. Także wszyscy co mogą to prosiłbym o przyjście.


____________________
Prep4sure.org Microsoft 70-347 Network Appliance NS0-157 Practice Test 642-737 Testking ITILSC-SOA Exam CISA Dumps IIA-CIA-Part3

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach