Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 4 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
UWAGA !!! SOLARMED
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Re: gpk f.g.-jawne oszustwo 
skalka napisał:
to ,że ta grupa to wyzyskiwacze i oszuści to już wiem ,natomiast nie mogę zrozumieć jak Lukas bank niby renomowany z jakąś pozycja na rynku współdziała z tą grupą.na jakiej podstawie udzielają pożyczek nawet osobą bez zatrudnienia ,rzekomo ma się nad odstąpienie od umowy 10 dni jednak to fikcja po 4 dniach od wniosku na spotkaniu/ bank zatwierdza już pożyczkę bez żadnej kontroli.ludzie na tych spotkaniach często starsi ,schorowani dają się omotać ,nie dostając żadnej umowy bezpośrednio od banku dostają natomiast monity o niezapłaconych ratach -co do Lukasa jeśli współpracuje z tą grupa to wyciągnijcie sami wnioski.powinna się tym zająć policja i prokuratura.przecież warunkiem udzielonej pożyczki jest podpisanie umowy a nie sam wniosek czy może ja jestem do tyłu i coś się zmieniło,współczuję tym ludzią i mojemu ojcu,ale w pojedynkę nic nie wskóra .może już jest jakaś grupa wsparcia, która chce walczyć wspólnie z gpk f.g

Tak, zgadzam się z kolegą w 100% moich znajomych tez tak potraktowano, osobiście wole skorzystać z chwilówki na święta niż z zakupów przez Lukasa. Choć to teraz niby Credit Agricole... wielka zmiana a Ci sami ludzie tylko inne logo.

Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
Post A co myślicie o... 
A ja mam pytanie bo tutaj widzę specjalistów samych, czy szybka chwilówka online gdzie niby nie ma odsetek za pierwszą umowę to realne? Bo zastanawiam się nad takim rozwiązaniem na 2 miesiące, żeby skoczyć na narty z rodziną i zrobić im niespodziankę, w banku już nie dostanę kredytu bo mam nadwyrężony rachunek budową domu.

Odpowiedz z cytatem
Zapraszam Cię do świata Oriflame - chętnie pomogę Ci zostać konsultantką(em) i kupować kosmetyki dla siebie po niższych cenach oraz zarabiać na ich sprzedaży.

You can join us for best network plus study guide dumps oracle training solutions security plus exam. Our network + certification cost contains all those you want to pass for real quincy exam & www.jhu.edu training.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz do tematu Strona 4 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach