Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 5 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Wymarle miasto
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem

Zwiedziłem przedzamcze i pytam się, czy znależlibyście innego człowieka, który umiałby przywrócić do takiego stanu tą budowlę?
Wyremontować, to mało, ale dać zatrudnienie tylu ludziom i zapełnić obiekt gośćmi, - to sztuka.

A ile było złośliwości? Straszeniem prokuratorem.
Jedna rzecz, co w Lidzbarku cieszy.

Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem

Popieram w całej rozciągłości Smile SPISkowcy muszą narzekać, choćby było lepiej. Ważne że przeciwko opozycji :p

Odpowiedz z cytatem
Zwiedziłem przedzamcze i pytam się, czy znaleźlibyście innego człowieka, który umiałby przywrócić do takiego stanu tą budowlę?
Wyremontować, to mało, ale dać zatrudnienie tylu ludziom i zapełnić obiekt gośćmi, - to sztuka.

Był kiedyś człowiek co chciał to samo zrobić tyle ,że bez publicznych pieniędzy i koneksji. Niejaki Tadeusz G. Tak, tak ten sam co w Mikołajkach. No hotel zatrudnił tylu ludzi. ikmr co ty palisz ? Mówisz o tych co zatrudniają się w ramach przynależności politycznej na zasadzie układów ? czy o tych co na zmywaku ?

Czas pokaże, ale znając zdolność naszej władzy do marnotrawienia pieniędzy to owy cud świata czyli termy obciążą niestety nasz budżet. Później będzie jak z G.Krzyżową pójdzie w prywatne ręce jakiegoś przyjaciela. Do dziś brakuje mi wyliczenia o opłacalności tej inwestycji. Takiej rzetelnej i merytorycznej z uzasadnieniem, kosztami utrzymania. Ot taki normalny proces czyli studium opłacalności np. ile osób dziennie potrzeba aby to utrzymać etc. Patrząc przez pryzmat hotelu to te lepsze stanowiska już są chyba obsadzone w termach. Popisówki to można robić na sali gimnastycznej, Oczywiście nikomu nie szkodząc.

empty nie opozycji, lecz władzy i jej głupocie.

Odpowiedz z cytatem
http://www.domwarminski.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=496:termy-warminskie-opis-projektu&catid=48&Itemid=167

Zwrócę uwagę na element pt. kotłownia gazowa dużej mocy i głębokości w owym cudzie.

Ten miś jest misiem społecznym i pomnikiem władzy. Pozdrawiam naiwniaków takich jak ikmr.

Odpowiedz z cytatem
Może jestem naiwniakiem, jednak ośmielam się zwrócić uwagę,że gadaniem nic jeszcze nie osiągnięto a dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane.

Gdybyś był bystry i zainteresował się za czyje pieniądze budowane są inwestycję i kto je poręcza na świecie, nie pisałbyś bzdur.

Zarząd prywatny zawsze się sprawdza w gospodarce, - "NASZ" - nie.
Dowodem chociażby na to jest fakt,że komuna nie upadła lecz splajtowała i nie tylko u nas.

Zamiast pisać "nie bo nie" - przemyśl.

Odpowiedz z cytatem
Chyba nie umiesz czytać ikmr ze zrozumieniem.. Co do bystrości to poczytaj sobie w debacie jak sprytnie załatwia się niewygodne osoby przez kmiotków u władzy z L.W. Obejrzyj filmik i przemyśl jakimi nic mi jest to szyte. To a propos bystrości umysłu. Co do upadku należy uczyć się na błędach. Starosta przyznaje się, że buda dla ochroniarzy i szlaban powstały przy zamku bez pozwolenia. Jako budowlaniec spróbuj coś takiego postawić to urzędy cię zjedzą jako przystawkę. W L.W króluje korupcja i prywata. Mieszkasz daleko i masz różowe okulary.

Powtórzę - Nie , bo to głupota władz i marnowanie publicznych pieniędzy. Miejscowe POlityczne niedorajdy znajdą tam zatrudnienie - czytaj będą zarządzać aż do plajty.Termy z kotłownią gazową, ech durny, durny.

Odpowiedz z cytatem
Nie znam krytykowanej władzy w Lidzbarku.
Natomiast moja działalność/firma/, współgra z basenami i mogę Ci zapewnić, że spotkałem podgrzewane baseny, nawet elektrycznie.Natomiast w Bawarii baseny podgrzewane są gazem. Nie jest to żadna nowość ani złe rozwiązanie.
Dobre wyniki finansowe, będą zależały od marketingu i promocji w kraju i za granicą.
Ludność Lidzbarka,zapewne nie będzie stać na zażywanie kąpieli i SPA w tym ośrodku.
Wszelkim usługodawcom, radzę już ustawiać w kolejce, do do zajęcia lokali, by potem nie mówić o zatrudniania rodzin i znajomych.

Odpowiedz z cytatem
Baseny a termy podgrzewane to różnica. Do dziś nikt nie podał kosztów utrzymania tego Las Vegas. Żadnego ekonomicznego uzasadnienia z wydobywaniem wody z 900 metrów. Promocja będzie jak G. Krzyżowej aż zdechnie. Naiwny, naiwny to robi się pod hotelarza z publicznych pieniędzy. Cały ten chory pomysł to jak myślisz kto będzie utrzymywał z podatków ? Jedynie bogaci mogą pozwolić sobie na fanaberie. Znajomi już tam mają obcykane posady.
Jak wygląda miejscowa klika poczytaj sobie Debatę Olsztyn. znajdziesz tam wałki miejscowej kliki ws przedzamcza.http://www.debata.olsztyn.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2653:sceny-filmowe-z-zamkowej-fosy&catid=46:adam-jerzy-socha&Itemid=97

Znajdziesz tam wiele innych numerów jak dobrze poszukasz. Zapoznaj się z tymi kolesiami z kliki L.W..

Odpowiedz z cytatem
Echh szkoda gadać (pisać)... te termy, aquaparki jak zwał tak zwał to często okazuje się, że psu na budę są... trzeba tylko dokładać do utrzymania tego czegoś.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Wszystko sie zgadza niestety Crying or Very sad

Odpowiedz do tematu Strona 5 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach