Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
POLICJA... pracują, czy udają???
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post POLICJA... pracują, czy udają??? 
Zastanawia mnie w naszym miasteczku praca POLICJI... Czym oni się wogóle zajmują??? "Prewencja" zwiedza miasto za nasze pieniądzę (powinni patrolować miasto pieszo, lecz kalectwo fizyczne im na to nie pozwala.Wszak wygodniej VW), "drogówka" odpoczywa na wyjazdach z miasta, przyłapując kierowców za drobne wykroczenia etc. a szlak przemytowy kwitnie... Przestępczości u nas praktycznie nie ma ( poza aktami wandalizmu, drobnymi włamywaczami i burdami alkoholowymi). Więc stąd moje pytanie: CZY W POLICJI SIĘ PRACUJE???? GDYŻ JEST ICH CORAZ WIĘCEJ, LECZ NIE WIDAĆ ICH NA PATROLACH, A PRZEMIESZCZAJĄCYCH SIĘ NIEBIESKIMI RADIOWOZAMI ZA PIENIĄDZE PODATNIKÓW...
Widać wciąż nowe twarze w mundurkach, coraz to młodsze i bardziej wychudzone, lecz niechętnie patrolujące parkingi i mniej oświetlone uliczki naszego pięknego miasteczka... Wiem, pieszo się nie chce! A to tam właśnie dochodzi do dewastacji aut, kradzieży etc. Później nasza dochodzeniówka napisze, "że z braku dowodów postępowanie umożono..."
Nawet nie wspomnę o STRAŻY MIEJSKIEJ... brak słów!!! Każdy pragnie takiej pracy, poza tym, że bardzo mili panowie tu pracują, których darzę szacunkiem, to chyba sami nie wiedzą co do ich obowiązków należy...

pozdrawiam,
mieszkaniec

Odpowiedz z cytatem
No nie marudź już, policja jest od wypełniania formularzy, pisania sprawozdań ze sprawozdań. Wypełniania meldunków czy zostały wykonane sprawozdania. Idź na policję, posiedź sobie cały dzień tam, wtedy zrozumiesz co oni tam robią. Wypełniają papierki, poza tym, bardzo często zaglądają do magazynku prowizorycznego na skonfiskowny alkohol i papierosy z przemytu. Pilnują aby nic nie zagineło ;)

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Nie marudzę 'jacobs400' tylko wyrażam swoją (i tylko swoją) opinię, a że mają papierkową robotę... taka praca! Trzeba nauczyć się szybciej pisać na maszynie, bądź kompie... Tzw. POLICJANTÓW jest coraz więcej, więc chyba nie wszyscy piszą jednocześnie raporty, sprawozdania etc.

pozdrawiam 'jacobsa400'

Sampler, czemu Ty tak na policję utyskujesz? Wyrządzili Ci jakąś krzywdę?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
policja nie jest od paradowania ani od pracowania tylko słuzenia

za granicami naszego dzielnego kraju policja jest niewidoczna ale kiedy jest potrzebna jest tam gdzie trzeba

u nas jeszcze dziala komunistyczne przywyczajenia , jak to mówił mi jeden z drogówki pod łodzia a raczej śpiewał " łapać łapać łapać"

ileś tam musza miec wpisów do dzienniczka ze tylu skontrolowana przedmuchano i sprawdzono w cywilizowanej europie zapytaja czy podwiesc pijanego do domu

dla mnie osobiscie moga chodzic jezdzic tanczyc i grac na gitarze

pieniadze podatnikow akurat sa w innym miejscu zle wydawane , takze nie marudz na policje Twisted Evil

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Jest tam gdzie trzeba ale po jakim czasie patrol przyjezdza powiesz mi ?
A po drugie policja jest do niesienia pomocy innym ! Rolling Eyes

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Czemu jeżdżą? Bo piechotą się nie da przeprowadzać interwencji.
Kilka lat temu napadło mnie 6-8 gówniarzy pod biedronką - patrol ich przegonił i dzięki Policji za to, że jechali radiowozem. Dobrze, że widzę nowe twarze. Cieszy mnie, że ktoś za niewielkie pieniądze chce ciągle pracować.
Widząc radiowóz czuję się spokojniejszy. Gdy jechałem w nocy, jak sądziłem na pozycyjnych (których nie miałem) to "ukarali" mnie pouczeniem i odprowadzili pod dom. A mogło być przynajmniej 200 zł.
Zresztą nie przekonam nikogo. Doświadczenia mam raczej pozytywne.

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach