Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 4 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Dlaczego nikt nic nie pisze, nie odwiedzacie strony?
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
No niestety. Nie wiedzą trochę z mojej winy, ale brak mi kasy na reklamę, bo ten interes nie jest zbytnio dochodowy Sad

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
Post Kudłaty 
Właśnie jestem po "egzaminie' z wiedzy o Lidzbarku. Jak na kogoś , kto nie lubi tego miasta chyba osiągnęłam niezły wynik - 8 pkt.!!!
Z niecierpliwością czekam na obiecany "teścik dla lokalnych patriotów".
Polecam go przede wszystkim S.
Podoba mi się to co robisz. Tak trzymaj! Laughing

Odpowiedz z cytatem
Skoro jesteś dobra w wiedzy o lidzbarku to może byś mi pomogła poprowadzić tą stronkę trochę?? Tutaj taż mam mały teścik, może chcesz zrobić kolejny?? W razie czego zapraszam na gg lub mail.

Odpowiedz z cytatem
Tak sobie czytam i zastanawiam się, w czym tkwi problem osób tak negatywnie nastawionych do Naszego i w końcu także Ich miasta? Czemu słychać wciąż tylko narzekanie na zastaną sytuację, czy nie jest to pójściem na łatwiznę? Zawsze można wypowiedzieć kilka starych komentarzy i już wychodzimy na bystrych obserwatorów życia codziennego.. Lidzbark to dziura, ludzie są beznadziejni ... wciąż to samo od nowa. Nie wiem czy wiecie ale osoby tworzące kliki, układy i co tam jeszcze, kiedyś odejdą i gdy wtedy będzie szansa na choćby niewielką zmianę, to Wy na pewno nie będziecie do tego zdolni, z Waszą już ukształtowaną mentalnością Polaka Wiecznego Narzekacza... Nie jestem oczywiście przeciwnikiem jakiejkolwiek krytyki, chcę po prostu aby była to krytyka choć w części konstruktywna. Czego wszystkim tu piszącym życzę.
Pozdrawiam Cię Kudłaty, do zobaczenia w kwietniu.

Odpowiedz z cytatem
Post Kudłaty 
Z wiedzy o Lidzbarku nie jestem aż tak dobra , ale przyznam , że zmusiłeś mnie do sięgnięcia do źródel w 2 przypadkach.
Z chęcią pomogę Ci , tylko nie wiem jak.
Oczywiście ,że chcę zrobić kolejny teścik. Poproszę. Laughing

Odpowiedz z cytatem
Post Re: oto rekalma 
marthy napisał:
do Kudłatego Very Happy
oto robię reklamę dla was
parę faków na lidzbark i już widać słowa krytyki mojej osoby, lokalny patriotyzm aż kłuje w oczy "S." no i troche ludzi zaczęło mieć cos do powiedzenia "Izka", "Lu", choć na postawione przeze mnie zarzuty, odpowiedzi są jednoznaczne ...uciekamy stąd!!! Nawet bezosobowy "S." nic nowego nie mówi, tylko krytykuje krytykę, to potwierdza moje słowa za które wszak przeprosiłem, lecz uważam, że na słowa krytyki lidzbarka najlepiej i najdoroślej zareagował Kudłaty. Trzymaj się stary w tym co robisz!!
Na marginesie, kim jest "es kropka" lokalnym nazistą, ma problemy z osobowością, bo nie rozumiem jak mądry człowiek może takie bzdury pisać i skąd sie bierze u tej bezosobowej formy ta cała agresja wobec krytyki lidzbarka.
Skoro jest krytyka, więc cos sie nie podoba, skoro coś się nie podoba to trzeba to zmienić, a nie utwierdzać się w tym, że jesteśmy fajansami i dalej nimi będziemy, bo nic nie rozumiem, jak mozna na faki rzucać faki.
Czy to walka o to, kto może najbardziej jadowity text napisać względem drugiego rozmówcy. Wkurza mnie jak "es kopka" traktuje "Izkę", Faszyzm pełną mordą, i nie będę za to przepraszał, bo mam rację!!! Pozdrowienia wszystkim Twisted Evil

Marthy pomylka "nie pare faktow na Lidzbark" mnie zdenerwowalo ale to ze nazwales wszystkich ludzi z tego miasta obludnymi wiesniakami czyli niejako Izke tez ..
A mam takie pytanie...jest w ogole cos co Cie nie wkurza... ?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
szkoda, ze nawet nikt newsow nie kometuje Zdezorientowany

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Pozdrawiam Cię Kudłaty, do zobaczenia w kwietniu.

Hmm. Czy my się znamy, że mamy się zobaczyć??

Odpowiedz z cytatem
Z chęcią pomogę Ci , tylko nie wiem jak.
Oczywiście ,że chcę zrobić kolejny teścik. Poproszę. Laughing

Hmmm. Zawsze możesz ułożyć kolejny teścik, który potem ja opublikuję. A może chcesz poprowadzić jakiś dział w serwisie Smile

Pozdrowienia

Odpowiedz z cytatem
Post Kudłaty 
Zastanawiam sie tylko jaki temat mogłabym poprowadzić?
"Who is who?" w Lidzbarku? Moda? Psychologia? Dzieci? Może fotki do galerii ? Nie mam bladego pojecia co mogłabym "ugryżć?.
A nad jakimś teścikiem popracuję i dam Ci znać. Ale czy to ma być znowu jakiś z wiedzy o Lidzbarku?
Powiedz mi w jakim wieku mogą być potencjalni odbiorcy tej strony?

Odpowiedz do tematu Strona 4 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach