Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Dlaczego nikt nic nie pisze, nie odwiedzacie strony?
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Tu nikt z zewnątrz i spoza ukladów nie jest w stanie nic zrobić ani dla siebie , ani dla innych mając nawet najwspanialsze pomysly i wiedzę.
Nieprawda!
Ja też nie pochodzę z Lidzbarka, też studiowałam w duzym mieście i nie żałuję, że mieszkam teraz tutaj. Znalazłam pracę, którą lubię, przyjaciół, z którymi robie ciekawe i pozyteczne rzeczy, działam społecznie. Mnóstwo sie tutaj nauczyłam, sporo juz zrobiłam i jeszcze więcej przed sobą widzę do zrobienia.
Iza, Twój sposób myslenia jest niebezpieczny dla Ciebie i Twojego otoczenia. Jesli będziemy sie koncentrować na tym, co nie wychodzi, na braku zrozumienia i wdzięcznosci ze strony innych ludzi, to w końcu przejdzie nam ochota na cokolwiek.

Nie zrobiłaś tu nic, co przyniosło Ci satysfakcję? Nie widzisz miejsca na takie działania? Przeszkadza Ci, że ktos zaglada Ci do garnków?
Jasne, ze nie zmienisz mentalnosci otaczajacych Cię ludzi! Miałaś w ogóle taki zamiar?
Gdybym ja koncentrowała się na tym, co mi przeszkadza w Lidzbarku, zamieniłby się on dla mnie w piekło. A ja widzę wokół siebie grupę ludzi, którzy chcą mi pomóc, pomagają, albo przynajmniej kciuki za mnie trzymają.
A na innych nie patrzę.
Czego i innym życzę.... Smile

Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nie będę przepraszać !!! 
[quote="Izka"]Witajcie ponownie!
Nie mam zamiaru przepraszać za to,że żyję.
Powiedziałam Wam o tym co czuję ,mieszkając w tym ,jakże urokliwym miasteczku.
Nie pokonam pewnych barier, nie zmienię mentalności większości mieszkańców - dawno już to zrozumiałam.
Chcę żyć spokojnie , ale zarobione tutaj pieniądze i tak wydaję gdzie indziej , a energii "osobistej" i tak nie sprzedam tutaj. Dzięki WAM , takim min. jak S. rzeczywiście nie ma dla mnie miejsca w Lidzbarku.

----
O prosze to ja teraz jestem ta zla hehe , nadal syczysz kobieto Wink

Rodowici mieszkańcy powinni przynajmiej wiedzieć jak brzmi prawidlowa pisownia określająca mieszkańca Lidzbarka Warmińskiego ( ukłony w kierunku S. ).

---
Nie umiem , nie znam sie , jestem z Lidzbarka to wiesz Smile)))

P.S. Oglądaliście w niedzielę film "Malena"? - coś mi to przypomina........

Hmm niedawno tez byl film pt. "Szczeki" Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Jednak nie zmienię zdania ! 
Masz rację Lu , nie lubię , gdy ktoś zagląda do moich garnków ,bo za bardzo cenię sobie prywatność. Sama też tego nie robię.
Brakuje mi tej anonimowości , jaką miałam mieszkając w dużym mieście.
O moje bezpieczeństwo nie musisz się obawiać. Narazie panuję nad wszystkim . Póki co robię to co lubię i jeszcze mi za to płacą , mam fajnego faceta i dzieciaki , przyjaciół , strasznie mało czasu ...... i WIELKIE marzenie - zwiewać stąd !
To fajnie , że robisz coś dla innych . Mam nadzieję ,że się nie sparzysz .
Widocznie obracasz się w innych "kręgach" niż ja , dlatego Ci to wychodzi.
Ja już "narobiłam" się dla innych i mówię - NIGDY WIĘCEJ W TYM MIEŚCIE!
I nie o wdzięczność tu chodzi , przecież jej nie oczekuję.
A propos robienia czegoś dla innych.
Nie zauważyłam , żeby pan Jacek , albo pan Mietek zrobili coś dla nas , dla mnie. Z tego co widzę robią wyłącznie dla siebie , swoich rodzin i znajomych.
Pozdrawiam!

Odpowiedz z cytatem
Post Wenus z patelnią. 
Droga S. pierożki zawsze mi wychodzą , tylko nie zawsze mam czas je robić.
Może po jutrzejszym przeglądzie prasy podrzucisz mi jakiś ambitniejszy przepis...?
Ukłony !

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wenus z patelnią. 
Izka napisał:
Droga S. pierożki zawsze mi wychodzą , tylko nie zawsze mam czas je robić.
Może po jutrzejszym przeglądzie prasy podrzucisz mi jakiś ambitniejszy przepis...?
Ukłony !

Droga Izuniu Wink
Z mila checia tylko wiesz nie czytuje Lidzbarskiej gazety.Moge sluzyc nawet przepisem na pierozki z ciasta drozdzowego.Przepisy sprawdzone.Z ciasta drozdzowego bardzo szybko sie robia Smile
Pozdr.

S.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Przepisy pani Krysi. 
Super!
Poproszę o coś fajnego na jutrzejszy obiad.Brakuje mi już pomysłów.
Chyba czytamy inne gazety.
Ty, jako ta rodowita , powinnaś śledzić miejscową prasę. Ja czytam tylko dodatek do Gazety - tam przynajmiej zauważam jakiś poziom (pomijając pierożki pani Krysi i wynużenia jakichś zakompleksionych ludzi).
Pa pa

Odpowiedz z cytatem
Post oto rekalma 
do Kudłatego Very Happy
oto robię reklamę dla was
parę faków na lidzbark i już widać słowa krytyki mojej osoby, lokalny patriotyzm aż kłuje w oczy "S." no i troche ludzi zaczęło mieć cos do powiedzenia "Izka", "Lu", choć na postawione przeze mnie zarzuty, odpowiedzi są jednoznaczne ...uciekamy stąd!!! Nawet bezosobowy "S." nic nowego nie mówi, tylko krytykuje krytykę, to potwierdza moje słowa za które wszak przeprosiłem, lecz uważam, że na słowa krytyki lidzbarka najlepiej i najdoroślej zareagował Kudłaty. Trzymaj się stary w tym co robisz!!
Na marginesie, kim jest "es kropka" lokalnym nazistą, ma problemy z osobowością, bo nie rozumiem jak mądry człowiek może takie bzdury pisać i skąd sie bierze u tej bezosobowej formy ta cała agresja wobec krytyki lidzbarka.
Skoro jest krytyka, więc cos sie nie podoba, skoro coś się nie podoba to trzeba to zmienić, a nie utwierdzać się w tym, że jesteśmy fajansami i dalej nimi będziemy, bo nic nie rozumiem, jak mozna na faki rzucać faki.
Czy to walka o to, kto może najbardziej jadowity text napisać względem drugiego rozmówcy. Wkurza mnie jak "es kopka" traktuje "Izkę", Faszyzm pełną mordą, i nie będę za to przepraszał, bo mam rację!!! Pozdrowienia wszystkim Twisted Evil

Odpowiedz z cytatem
Zresztą, to tylko forum i każdy może się wypowiedzieć, oby więcej i mądrzej, a na pewno cos sie stanie .... Razz

Odpowiedz z cytatem
ale mój temat stał się ważny Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Post Bez tematu 
Dzięki Marthy za "wsparcie psychiczne".
"S." chyba nie wie , że konflikt zawsze rodzi postęp.
Tylko dobrze by było , żeby był to konstruktywny konflikt.
Ja na swojej drodze spotykałam samych takich "eS-ów" , dlatego zaczęłam pluć na to miasto.
To forum jest żywym przykładem tego, że ludzie z Lidzbarka zamkneli się w swoich domach, nic ich nie interesuje ( chyba , że kanapa i sąsiad ) i krytykują dla samej krytyki. A komu się to nie podoba - to wynocha z miasta???
P.S. Założę się ,że większość mieszkańców nawet nie wie o istnieniu tej strony , choć potrafi pół doby przesiedzieć przed komp.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH OBECNYCH I PRZYSZŁYCH "FORUMOWICZÓW" !

Odpowiedz do tematu Strona 3 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach