Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Artur Wajs- NOWY BURMISTRZ
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Oj, Oj... coś ostro się zrobiło i nie jest teraz jakoś miło.

Do "zakręconej" SYMSARNY
Czytam Twoje posty i dochodzę do przekonania, że niektórzy ludzie straszliwie źle znoszą porażki. Za nic w świecie nie mogą dopuścić do myśli, że przegrały, że postawiły na złego konia.
Są też ludzie, którzy potrafią z gonością zakceptować porażkę i przejść do współdziałania a nie do wypominania.
Niestety, powtórzę - niestety, Ciebie raczej można zaliczyc do tej pierwszej grupy osób. No cóż... świat jest tak różnorodny, że są tacy i tacy... ba i żyją wsród siebie. Od nich samych zależy komfort współżycia...

Co do tego co napisałaś:
Cytat:
Niewstety,nasze dawniej piękne miasteczko doczekało sie Arturów, Waldków,Przemasów ......nepotycznie ustawionych mądrali pozytywnie myślących a negatywnie działających. Nie wiem i mnie to chyba nie "rajcuje".jakie kto z kim ma układy,ale wiem jedno: nigdy nepotyzm w cywilizowanym państwie, w demokratycznym zarządzaniu czy firmą czy miastem nie wyszedł na dobre dla firmy czy miasta

... i tu pozwolę sobie z Tobą się nie zgodzić:
Cytat:
Nepotyzm (łac. nepos wnuk, bratanek) – faworyzowanie członków rodziny przy obsadzaniu stanowisk i przydzielaniu godności.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Nepotyzm

1. Uważam, że nasze miasto jest nadal piękne, ba myślę że będzie jeszcze piękniejsze;
2. Myślę, że oprócz tych "Arturów, Waldków,Przemasów... " miasto doczekało się też "Towarzystwa Wzajemnej Adoracji" reprezentowanego przez Ciebie i Ci podobnych (choćby nawet naszych Forumowiczów);
3. Nie mam żadnych zwązków rodzinnych z p.Arturem Wajsem;
4. O ile wiem nikt z mojej rodziny również takowych nie posiada;
5. Zarzucasz mi "negatywne działanie" a przecież nawet mnie nie znasz, nie wiesz jakim jestem człowiekiem, a tym bardziej nie wiesz co zrobiłem, lub - jak chcesz - czego nie zrobiłem;
6. A co do nepotyzmu
- "W dzisiejszych czasach o nepotyzm są niekiedy oskarżane potężne politycznie rody, jak rodziny Kennedych czy Bushów (gubernator Jeb Bush w stanie Floryda) w amerykańskiej polityce." Czyż USA cierpi na tym, czyż gospodarka sie nie rozwija???
- nepotyzm w firmach. Moim zdaniem rzecz normalna i powiedziałbym przynosząca korzyści dla właścicicieli i pracowników (np. nagrodzona ostatnio giełdowa spółka DUDA - praktycznie "rodzinna").

Dalej nie chce mi się już pisać, bo zapewnie i tak Cię nie przekonam i pora po temu niezbyt odpowiednia.

Pozdrawiam

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
Bedzie trudniej czy latwiej. Jeden mam cel i obojętnie, kto będzie u władzy, będzie mi przyświecać - Lidzbark Warmiński.
ALE NIE! zapyziały, brudny z rozjechanymi kotami na poboczach /kolejny na ul. Bartoczyckiej np. szpitala/, bezpańskimi psami, pijakami obsiadającymi ławki w parkach, szarą beznadziją wlóczącą sie po mieście przez okrągla dobę. Kto ze mną?
No to na teraz...

A ja Wam powiadam, że mnie "wsio rawno".
Bedzie trudniej czy latwiej. Jeden mam cel i obojętnie, kto będzie u władzy, będzie mi przyświecać - Lidzbark Warmiński.
ALE NIE! zapyziały, brudny z rozjechanymi kotami na poboczach /kolejny na ul. Bartoczyckiej np. szpitala/, bezpańskimi psami, pijakami obsiadającymi ławki w parkach, szarą beznadziją wlóczącą sie po mieście przez okrągla dobę. Kto ze mną?
No to na teraz...

tak- zgadzam się z powyższym i jeżeli ktoś posądzi mnie o prznależność do Towarzystwa Wzajemnej Adoracji,to niech tak uważa,bo to mi się też podoba.Lubię wywody Baby Blond,jej kur,slonka,Darka i tych co myślą o naszym mieście i pragną jego rozwoju i rozkwitu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
[quote="Przemas"]Oj, Oj... coś ostro się zrobiło i nie jest teraz jakoś miło.

Do "zakręconej" SYMSARNY
Czytam Twoje posty i dochodzę do przekonania, że niektórzy ludzie straszliwie źle znoszą porażki. Za nic w świecie nie mogą dopuścić do myśli, że przegrały, że postawiły na złego konia.
Są też ludzie, którzy potrafią z gonością zakceptować porażkę i przejść do współdziałania a nie do wypominania.
Niestety, powtórzę - niestety, Ciebie raczej można zaliczyc do tej pierwszej grupy osób. No cóż... świat jest tak różnorodny, że są tacy i tacy... ba i żyją wsród siebie. Od nich samych zależy komfort współżycia...
Przemas,ja zmuszona jestem sklonować swoja wypowiedź ponieważ faktycznie nie znam Ciebie a Ty mnie i nie jestem aż tak jednostronna jak myślisz. Ja chcę tylko i aż,aby z naszego "gadulstwa"na tym forum wynikło COŚ POZYTYWNEGO dla naszego miasta.Tylko i aż.
Zacytuję siebie:

"Moi drodzy forumowicze; Dziewczyno z Niemiec, slonko, Darku, Mirosławie: po co słowne dysputy?
Dajcie sobie na luzik,odpuście sobie,tak jak w demokracji bywa.
Każdy ma prawo do zachowań asertywnych,agresywnych itp.....
Wy Moje Aniołeczki mikołajowe ,uspokójcie emocje powyborcze,uśmiechnijcie się radośnie do kogoś(do kogokolwiek miłego lub nie) i spójrzcie w teraźniejszość,która tak naprawdę nie istnieje a jest tylko przeszłość i przyszłośc. Żyjemy Tu i Teraz,to co było minęło, IP-eki miejmy w nosie,darujmy sobie słowne sprzeczki,wybaczmy chwilowe impulsywne słowa forumowiczów,być może spowodowane cierpieniem,jakimiś problemami ect...
Wreszcie mogę powrócić na forum i jak tak sobie poczytałam,to tylko załamka mnie czeka.
Ludziska!
SZ.P Wajs(LEKARZ CO MIASTO UZDROWI) wygrał, PO górą,rada miejska działa z "zawiaduszczym"(chyba z ruskiego?) A.Kędzierskim na czele a ja głosowałam na R.N. Ale "jajka".PROSZĘ NIE KŁÓĆMY SIĘ NA FAJNYM FORUM I STRONCE.
Czy istotne kto jest vel czy von czy też mgr lub inż, czy też de....czy ma tak czy inaczej na imię?Ja mam na imie np. Zosia albo Frania albo ....co chcecie to wymyślcie.Ja wiem jedno-lubię nawet bardzo zaglądać tu na tą stronkę netową i lubiłam uczestniczyć w dysputach a teraz jestem smutniaczka,bo nie akceptuje zbędnych sprzeczek na temat ,który prawdopodobnie nas forumowiczów nie dotyczy, bo prawdopodobnie żadne z nas nie jest we władzach naszego kochanego Lidzbarka Warmińskiego.(mówiąc po sportowemu-jesteśmy kibicami)
Jedyne co mi przychodzi dziś do głowy( na pozytywne "marnowanie" naszego cennego życiowego czasu )to to,że jesteśmy "drużyną"do pilnowania postępów naszego nowego burmistrza,przewodniczącego rady i rady miasta, i tu powinniśmy mądrość swoją, pomysły skomasować i stworzyć może stowarzyszenie ludzi,którym zależy na rozwoju naszego miasta, na "pilnowaniu" postępów naszych włodarzy i skupić się na wspomaganiu ich działań.Proszę,ulokujmy naszą energię w mądrym celu."

Odpowiedz z cytatem
symsarna - bardzo mi się podoba to co napisałaś i jestem za !!!!! masz 100 % racji, zakopmy topory wojenne,, już po wyborach, ludeczkowie w mieście wybrali, trzeba to uszanować, nigdy nie byłem zwolennikiem pana A. Wajsa i dalej twierdzę że można było wybrać inaczej, wg mojej oceny lepiej ale fakt pozostaje faktem - wygrał tą batalię i gratuluję mu oraz wszystkim popierającym go wyborcom, myślę ze nadszedł czas, tak jak napisałas a by zastanowić się co możemy zrobić i w jakiej formie zaangazować się w pracę nad rozwojem miasta,,, bądź co bądź to jest jakiś potencjał ludzi,,, ludzi być może niezgadzających się z obecnym podziałem ale ludzi którym zależy na tym aby w naszym mieście było lepiej i nie chodzi mi o dyskredytację i krytykanctwo obecnej władzy, czas burzliwych dyskusji już się skończył, nie bardzo mam pomysła jak to zrobić ale wierzę że można, można wspólnie popierać mądre decyzje jak również głośno mówić a nawet krzyczeć o rzeczach złych, zdaję sobię sprawę że nie ma złotego środka na natychmiastowe ożywienie gospodarcze, że tylko dłogofalowa dobra praca Burmistrza wraz z radą na rzecz miasta przyniesie efekty, bardzo bym chciał aby ta kadencja nie została zmarnowana ze względu na wewnętrzne utarczki, spory oraz rozgrywki polityczne. A my ? a my wzorem naszej rzeczki Symsarny która w cieniu swojej siostry Łyny, płynie troszkę z boku, raz spokojnie raz burzliwie ale dociera do centrum aby wspomóc Łynę swoją siłą, ale zawsze pozostanie naszą symsarną.

Odpowiedz z cytatem
Co oznaczają słowa:"młodych ludzi trochę takie dziwne i zacofane?-ja uważam siebie za "staruszkę" podejrzewam,że Ty jesteś zdecydowanie młodszym ode mnie i Ty mówisz o młodzieży,że jest zacofana????

Zapomniał wół,jak cielęciem był".?????

Nie rozumiem co znaczą słowa:"mam nadzieję mlodych ludzi troche takie dziwne i zacofane."Przepraszam,żem durnowata,ale nic nie rozumiem.Czy mi wyjaśnisz o czym mówisz? proszę.......
Waldku...ktoś Ty?
Niestety,nasze dawniej piękne miasteczko doczekało sie Arturów, Waldków,Przemasów ......nepotycznie ustawionych mądrali pozytywnie myślących a negatywnie działających. Nie wiem i mnie to chyba nie "rajcuje".jakie kto z kim ma układy,ale wiem jedno: nigdy nepotyzm w cywilizowanym państwie, w demokratycznym zarządzaniu czy firmą czy miastem nie wyszedł na dobre dla firmy czy miasta. Nie chwal się więc znajomościa Artura, bo on się Tobą Nie chwali. Daruj sobie Waldku wywody na temat Artura. Proponuję wywody na temat Pana Artura Wajsa. Nie będzie nepotyzmu,kolejnych układów i układzików, i nie będzie walki na słowa,bo wreszcie kompetentne ? ? ? ? osoby zajmą stanowiska i dyskusja będzie zbędna bo nie będziesz nikomu potrzebny. Very Happy Smile Sad Confused[/quote]

Witam jeszcze raz w odpowiedzi na twoje pytanie Symsarno ze dziwie sie ze mlodzi ludzie mysla dziwnie i zacofanie. To znaczy ze teraz jest szansa na prowadzenie Lidzbarka w inny sposob lepszy. I jest okazja aby mlodzi ludzie mogli zrobic cos pozytywnego a nie tylko narzekac bo u nas nic sie nie dzieje. Nadszedl czas zmiany wiec mozna to wykozystac w pozytywny sposob. Nie sadze ze ze jestes durnowata, dziwi mnie tylko to ze jak nadazyla sie okazja ze jest inny Burmistrz w miescie to z tego co zauwazylem kazdy wiesza psy na nim i nie zostawia suchej nitki. Nie czas nastepne cztery lata zmarnowac na pustym gadaniu ale na pracy dla wspolnego dobra.
Pytasz sie kto ja jestem? Ja nie chowam sie za parawanem wymyslonego imienia, Jak widzisz nazywam sie Waldek Leszonski.
Widzisz nie znasz mnie ale masz juz opinie ze jestem madrala, wraz z innymi osobami. Zadnych ukladzikow nie mam z Arturem i nie mialem a jedynie ciesze sie ze kolega moj zostal mandat zaufania i jest Burmistrzem Lidzbarka. To ze Artur nie Chwali sie ze ma takiego kolege nie musi, nie na tym kolezenstwo polega.
Zarzucasz mi negatywne dzialanie? jakie? Skoro mnie nie znasz to bardzo pochopnie wydajesz opinie.
Uwazasz sie zas staruszke troche to dziwne dla mnie, ale jak na staruszeke to niezle stukasz. Jaka jest granica wiekowa ,kiedy jest sie mlodym a kiedy starym? Skoro uwazasz ze jestem mlodszy od Ciebie to mnie bardzo to cieszy ze tak dobrze wygladam w oczach Twoich.
Tak jak pisalem czas zakopac kotory i juz przestac debatowac niepotrzebnie jaki Artur bedzie. Jest bardzo duza szansa ze bedzie lepiej i tak jak wspominalem, kazdy pomysl i opinia sie liczy.
Teraz nadszedl czas wspolpracy z nowym Burmistrzem dla dobra naszego wspanialego miasta.
Kolaga Waldek

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Przemas napisał:
Oj, Oj... coś ostro się zrobiło i nie jest teraz jakoś miło.

Do "zakręconej" SYMSARNY
Przemas,ja zmuszona jestem sklonować swoja wypowiedź ponieważ faktycznie nie znam Ciebie a Ty mnie i nie jestem aż tak jednostronna jak myślisz. Ja chcę tylko i aż,aby z naszego "gadulstwa"na tym forum wynikło COŚ POZYTYWNEGO dla naszego miasta.Tylko i aż.
Zacytuję siebie:

"Moi drodzy forumowicze; Dziewczyno z Niemiec, slonko, Darku, Mirosławie: po co słowne dysputy?
Dajcie sobie na luzik,odpuście sobie,tak jak w demokracji bywa.
Każdy ma prawo do zachowań asertywnych,agresywnych itp.....
Wy Moje Aniołeczki mikołajowe ,uspokójcie emocje powyborcze,uśmiechnijcie się radośnie do kogoś(do kogokolwiek miłego lub nie) i spójrzcie w teraźniejszość,która tak naprawdę nie istnieje a jest tylko przeszłość i przyszłośc. Żyjemy Tu i Teraz,to co było minęło, IP-eki miejmy w nosie,darujmy sobie słowne sprzeczki,wybaczmy chwilowe impulsywne słowa forumowiczów,być może spowodowane cierpieniem,jakimiś problemami ect...
Wreszcie mogę powrócić na forum i jak tak sobie poczytałam,to tylko załamka mnie czeka.
Ludziska!
SZ.P Wajs(LEKARZ CO MIASTO UZDROWI) wygrał, PO górą,rada miejska działa z "zawiaduszczym"(chyba z ruskiego?) A.Kędzierskim na czele a ja głosowałam na R.N. Ale "jajka".PROSZĘ NIE KŁÓĆMY SIĘ NA FAJNYM FORUM I STRONCE.
Czy istotne kto jest vel czy von czy też mgr lub inż, czy też de....czy ma tak czy inaczej na imię?Ja mam na imie np. Zosia albo Frania albo ....co chcecie to wymyślcie.Ja wiem jedno-lubię nawet bardzo zaglądać tu na tą stronkę netową i lubiłam uczestniczyć w dysputach a teraz jestem smutniaczka,bo nie akceptuje zbędnych sprzeczek na temat ,który prawdopodobnie nas forumowiczów nie dotyczy, bo prawdopodobnie żadne z nas nie jest we władzach naszego kochanego Lidzbarka Warmińskiego.(mówiąc po sportowemu-jesteśmy kibicami)
Jedyne co mi przychodzi dziś do głowy( na pozytywne "marnowanie" naszego cennego życiowego czasu )to to,że jesteśmy "drużyną"do pilnowania postępów naszego nowego burmistrza,przewodniczącego rady i rady miasta, i tu powinniśmy mądrość swoją, pomysły skomasować i stworzyć może stowarzyszenie ludzi,którym zależy na rozwoju naszego miasta, na "pilnowaniu" postępów naszych włodarzy i skupić się na wspomaganiu ich działań.Proszę,ulokujmy naszą energię w mądrym celu."

Czesc Symsarna (tak chcesz sie nazywac) i tutaj wyplywa Twoja madrosc" ulokujmy nasza energie w madrym celu".
Masz moje poparcie.
Kolega Waldek

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
cos Ty sie tak uczepił pogrubionej czcionki? Myślisz, że ktoś Cie nie zauważy? Zauważy, zauważy.
Daj se spokój z pochwalami i narzekaniem. Poczytaj - wszyscy przeszli do porządku dziennego nad wyborami i tylko Ty piejesz jak spożniny kogut.
Zdaje mi sie, ze My, forumowicze nie pozwolimy na zmarnowanie kolejmych 4 lat w Lidzbarku i to nie wazne kto jest na tronie.
Wiemy czego chcemy i do tego bedziemy dążyć. Ot i tyle. Very Happy
No to na teraz...

Post Kolega Waldek i polityka 
Kolego Waldku
Skoro piszesz, że masz już "dzieści lat" , dlaczego Twoja demagogia przesłania Ci normalne widzenie??????????????
Skoro ludzie piszą, że chcą zrobić coś pożytecznego dla miasta, że jest wiele do zrobienia, że czekają na pozytywne działanie urzędu Burmistrza, a Ty ciągle swoje.
Wszędzie widzisz podstęp i opozycję. tudzież może jeszcze coś gorszego.
Moja rada: zanim zaczniesz cośkolwiek pisać, wczytaj się w to, co piszą inni, przeczytaj ze trzy razy i pojmij o co ludziom chodzi.
Jak będziesz tak wszystkich atakować, Pan A.W. będzie się w końcu wstydził takiego kolegi.
Dla mnie możesz być kolegą ministra, ale to nie znaczy że jesteś kimś lepszym ode mnie, Symsarny , Darka, czy innych.

A swoją drogą skoro tak uważnie czytasz, daj grosik do paczek dla potrzebujących dzieci . Zanim twój kolega doprowadzi do tego, że nikt już w Lidzbarku nie będzie cierpiał biedy, my tu z własnych, zarobionych pieniędzy chcemy uszczęśliwić gromadkę dzieciaków na Świętego Mikołaja. Popytaj kolegów, może któryś też coś dorzuci. Przejrzyj listę darczyńców i zobacz, że każdy daje ile może.
Tak się zaczyna nasza praca dla dobra innych, może dołączysz, żeby zrobić coś pożytecznego.
Pozdrawiam.

Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem A.Wajs zasłużyla na te miano Very Happy Cool

I Love Father
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach