Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 5
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Dlaczego nikt nic nie pisze, nie odwiedzacie strony?
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Dlaczego nikt nic nie pisze, nie odwiedzacie strony? 
Dlaczego nikt nic nie pisze, nie odwiedzacie strony? SZODA

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
No niestety. Na to wygląda. Brak reklamy i klapa. Też mi przykro, bo troche się napracowałem przy tym wszystkim, a tu lipa Sad

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
to czyli trzeba sie rozejrzec za jakimis reklamami?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
Post dlaczego nikt nie pisze, nie odwiedzacie strony? 
Bo Lidzbark to wioska, wcześniej myślałem że można tam coś zrobić i podziwiam ludzi którzy dalej próbują, lecz teraz myślę że należy jak najszybciej stąd spi..... Generalnie wiejski klimat czuć wszędzie, a ludzie szkoda mówić, wszyscy są tak obłudni że szkoda poświęcać czasu by o tym pisać. Co z tego że fajny zamek i trochę innych ciekawych pierdół, zamek to nie wszystko ...motorem napędowym są ludzie, a jeżeli nikogo z mieszkańców Lidzbarka nie interesuje ich miasto i to, co się dzieje w ich mieście, to po co wieśniakom poświęcać czas i robić stronę, skoro jest tyle innych tematów w których można zabłysnąć, tyle innych fajnych rzeczy.
ps. Kudłaty jest chyba fanatykiem Lidzbarka, bo ja już bym nie wytrzymał, więcej ludzi zagląda ty z zewnątrz niż z samego miasteczka, Pozdrawiam Evil

Odpowiedz z cytatem
Może i jestem. Choć właściwe określenie to raczej byłem, bo wraz z przeprowadzką zauważyłem różnicę miedzy tym gdzie jestem a tym gdzie byłem. A zawsze myślałem odwrotnie. Mimio wszystko chcę dalej ciągnąć tę stronkęSmile Pozdrowienia wszystkim.
Kudlaty

Odpowiedz z cytatem
Post Hej :) 
Witajcie:)
Jestem tu pierwszy raz i z pewnoscia bede zagladac czesciej.Kudlatemu wielkie dzieki , ze stworzyl taka stronke Smile)
Marthy skoro Lidzbark to dla Ciebie wioska , czuc wiejski klimat ludzie ponoc obludni to w sumie nie powinienes tu zagladac ani sie dopisywac bo niby po co ? Widocznie jednak myslisz troszke inaczej niz piszesz . Co do obludy wszystkich Lidzbarszczan hmm znasz takie powiedzenie "Jak Kuba Bogu tak Bog Kubie "? , a moze Twoja wrogosc swiadczy o niemoznosci seksualnej ... Wiesz jestem Lidzbarszczanka , mimo tej biedy jaka tu jest nigdy sie stad nie wyprowadze.Kocham to miasto takim jakim jest . Ale widze , ze wszystkich wrzucasz do jednego worka , bidnys..Mimo tego wszystkiego fajny z Ciebie gosc skoro tu zagladasz Wink)

Pozdrowka Wink

S.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Re: dlaczego nikt nie pisze, nie odwiedzacie strony? 
@marthy

Zgadziam się z tobą w 50%. Lidzbark to wiocha, ale jednoczesnie nasze miasto w którym żyjemy. Jeżeli mówisz o wieśniakach to ty jesteś tym wieśniakiem który nic nie robi, ty zrób coś dla miasta tak jak Kudlaty a nie tylko tażekać. On przynajmniej stara sie żeby było lepiej !!

Odpowiedz z cytatem
Domel podpisuje sie pod Twoja wypowiedzia obydwiema recami i nogami Very Happy

Pozdr.

S.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 5
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach