Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Porszę Przeczytajcie - charakterystyka kandydatów
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Porszę Przeczytajcie - charakterystyka kandydatów 
Jako że już się zresocjalizaowałem jak to piszę paso..... pokusze się o merytoryczną charakterystykę naszych kandydatów na Burmistrza, chcę być konkretny i obiektywny,,, nie piszę o sprawach zasłyszanych,,, piszę to na co mam konkretne potwierdzenia, a więc:

Artur Wais - młody,prężny, przystojny, dyrektor ZOZu, nie kopetenty menadżer, ucieka bo w brew pozorom szpital się wali,,,,,,, komornik szybko go sprzeda a komu ? - Artur Wais - prywatny Dom Starców z odziałem paliatywnym....reszta budynku pójdzie pod młotek
PROSZĘ WYBORCÓW W OBECNYM STANIE ZADŁUŻENIA OK 11 000 000 zł nikt nie potrafi tego spłacić,,, wiec procedura jest prosta, komornik

Mieczysław Byczkowski - 8 lat kadencji i co ? jajco,,, jak mówią indianie, osiągnięcia ? hehe chodniki i rądo na plus tego gościa trzeba zliczyć że miał parę pomysłów ale Rada z przewodniczącym panem A.W. skutecznie blokowała to co mogło być dobre
minus za finasowanie prywatnej kampani z kasy miasta, kolego już dosyć, odpocznij

Leszek Sierputowicz - enigma, 1/2 etatu i to dzięki Burmistrzowi,,, zero przygotowania na zajmowanym stanowisku, Kawaler,,,, kolego co ty mi powiesz na temat problemów rodziny ? no chyba że kociej lub psiej - stanowisko dla ciebie !! Dyrektor schroniska dla zwierząt tam cię widzę i popieram panie Leszku

Ryszard Nałęcz - total kontrowersja,,,, piszą i mówią,,, przekręt, sbek. krętacz... hym,,, piszą i mówią ale żadnego konkretnego zarzutu popartego faktami, on na Burmistrza ? w końcu ktoś nowy, może warto ? gorzej nie będzie tak myślę

Krzysztof Myśliwiec - nie napiszę nic,, nie znam,,,, znam dorotę Myśliwiec i Marka - chyba rodzina- lubię ich, ale go nie popieram bo nie znam

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
Very Happy Przepraszam za słownictwo:-ale jajka!.ja też bym tych kandydatów scharakteryzowała.hahahaha.......!ha!!!!"cała prawda całą dobę"[/img]

Odpowiedz z cytatem
............i jeszcze jedno:) o nich tak mieszkańcy naszego miasta mówią na codzień.

Odpowiedz z cytatem
Post POPIERAM LISTĘ 21 DO RADY MIASTA I P.RYSZARDA N. 
HEJKA. POPIERAM LISTĘ 21 DO RADY MIASTA (WIEK 24-32 LATKA) I P.RYSZARDA N. NA BURMISTRZA, MOŻE WTEDY KRASZEWO NIE DOGONI LIDZBARKA... POZDRO I POWODZONKA DLA TYCH PANÓW!!!!

Odpowiedz z cytatem
Darek - i tak grzecznie napisałeś, bo mówią trochę mocniej na mieście. Jestem za Nałęczem. Albo miasto postawi na nogi, albo rozpieprzy w wielkim stylu.
No to na teraz

Post Ad Voce 
Wiitam, z tego co czytam w tym poście, to nie mamy dobrych kandydatów na Burmistrza naszego miasteczka. Wszyscy sa w/g tych opinii źli, niekompetentni lub z goła nieudacznicy. Uważam trochę inaczej.Samorząd można porównać do władz centralnych: I tak Burmistrz to odpowiednik Premiera, Rada Miasta to mini Parlament. Jeżeli ma być dobrze, to musi i powinna być symbioza- wspólne cele i wspólne działania. A tak nawet najlepszy pomysł Burmistrza bez aprobaty Rady nie będzie zrealizowany. Błąd obecnego polegał na tym,że nie informował społeczeństwa, że chce to i to tak i tak zrobić, a Rada jest przeciw. Wtedy nikt by nie miał nic do zarzucenia.A było gdzie to zrobić- jest lokalna prasa, są imprezy masowe-można było.Czy to,że ktoś nie ma żony,dzieci jest złe? Przypomnijmy sobie kto był wspóltwórcą powołania Parlamentu Młodzieży Lidzbarka, kto udziela porad prawnych w MOPS-ie. Nie można wszystkich i wszystkiego potepiać w czambuł. I jeszcze jedno, nie potępiajmy kogoś za to że był w poprzednim systemie tam, czy siam, nie wszyscy ludzie nawet w bezpiece byli źli, wielu współpracowało z kosciołem,z dawną opozycją i zrobiło wiele dobrego. A jeśli chodzi o określenie kogoś -cytuję "przekretem" czy jakimś tam to proponuje niektórym założenie działalności gospodarczej, utrzymanie się na rynku ponad 20 lat a wtedy o wydawanie opinii. Uwierzcie mi, że nie jest to takie proste.Wiec reasumując - Nie krytykować,a oceniać konstruktywnie, oskarżać mając dowody, bo inaczej można skończyć na Bartoszyckiej. Nie sztuką jest głosić populistyczne hasła, trzeba wskazać drogi i możliwości ich realizacji. Takie możliwości są zarówno dla miasta jak i dla powiatu.
DAJCIE SZANSE LUDZIOM, KTÓRZY CHCĄ JE WCIELIĆ W ŻYCIE !
Z poważaniem Mirosław Maczyta

PS Myślałem,że za moim przykładem odsłonicie twarze, stało się jednak inaczej. Nie sztuką jest kogoś krytykować i oskarżać chowając się za "anonimy", sztuką jest stawić czoła wyzwaniom i z podniesioną przyłbicą bronić własnych przekonań.

Reklama jest dżwignią handlu i wielu innych dziedzin.
Mam wrażenie, gdyż nic Pan nie powiedział o swoich osiągnięciach i pracy na rzecz miasta, mieszkańców, biednych, zwierząt- czegokolwiek, że jak zacznie Pan te swoje górnolotne rozważania wcielać w życie, to broń nas Panie Boże.
Mimo to w Pana sytuacji, podziwiam za odwagę i za tą dziewczynę w tle na fotce.

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach