Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 11 z 13
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Nałęcz Ryszard na Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Dam Ci już spokój, Słonko, chociaż nie cierpię bezkrytycznych fanatyków, niezależnie od tego jakie opcje prezentują.
Uważam, że bezkrytyczny fanatyzm mija się bardziej z kulturą osobistą, niż krytyka tego fanatyzmu.
Myślę, że po niedzieli będę miał lepszy humor od Ciebie. Jak podacie na tym forum konto Mikołajkowej akcji, też się dołożę. Sowa mądry ptak. Smile

Odpowiedz z cytatem
Post Nakrecajcie się tak dalej... 
Moja droga "Symsarno".
Widzę, że wyrobiłaś sobie już zdanie na temat, kto nadaje się do rządzenia nami. Nie wiem tylko, czy przemyslałaś to dokładnie, bo odnosze wrażenie, że nie bardo.
Skoro piszesz, że nie po to się kształcili lekarze, żeby rządzić a nie leczyć, to cie spytam... Czy istnieje zawód "polityk", czy istnie jakiaś uczelnia kształcąca polityków do Rad Miasta, do Rad Powiatów, do Sejmików, w końcu do Rządu? Pomyśl troszkę i powiedz, czy np. p.Religa nie powinien być ministrem. Popatrz i pomyśl, kto rządzi w kraju i nie tylko. Pomyśl - podobno myślenie nie boli.
Wybierasz p.Rysia. Hmmmm... ciekawe?!
Pewnie ma świetne wykształcenie ekonomiczne, pewnie jest świetnym biznesmenem, pewnie świetnie prosperuja jego firmy, pewnie w swoich przedsiębiorstwach świetnie płaci pracownikom. Pewnie tak jest skoro go wybrałaś.
Pewnie i Lidzbark tak świetnie będzie prosperował, jak jego firmy. Hmmmm... pewnie masz rację. A skoro tak - to WSPÓŁCZUJĘ nam Wszystkim.
P.S.
Z panem Rysiem to se mogę WOSSEBĘ wypić, ale oby jak najdalej od Lidzbarka.
Pozdrawiam.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
W jakim Ty żyjesz kraju?! Czy widzisz co się dzieje? Czy jesteś świadoma, kto i w jaki sposób sprawuje władzę? Jeśli tak, to myśl...
Cztery lat atemy, wybraliśmy, tego kogo wybraliśmy, zarówno do rady jak i na burmistrza... Jaki był efekt tego wyboru...?
Pytam Cię: ...
Czy chcesz powtórki?
Czyj program będzie realizowany?
Kto ma szanse przeforsować swoje projekty?
Kto ma szansę uzdrowienia naszego miasta?

Pewnie masz swoje zdanie i to szanuję, ale czacznijmy myśleć "zdroworozsądkowo". Zamiasta wojny na górze wybierzmy realizację programu, na który postawili wyborcy przy wyborze Radnych.
Czy potrzebujesz koreprtycji z arytmetyki...?
Mnie uczyli, że 10 jest zawsze większe niż 5 (takie są fakty powyborczej rzeczywistości).
STAWIAM NA WIĘKSZOŚĆ, bo tylko tak nie stracimy kolejnych 4 lat.
Pozdrawiam.

Odpowiedz z cytatem
TWIERDZE I JESTEM OTYM PRZEKONANY ZE JEżELI NAłęCZ ZOSTANIE BURMISTRZEM TO LIDZBARK ZAORAJą NIC TU NIE ZOSTANIE [/b]

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
W wyborach rok temu daliście sznsę PIS-owi - OK. Ja miałem nne zdanie, teraz PO zgarnęła śmietankę i powinienem się cieszyć, ale uważam, że w samorządach lokalnych wielka poilityka nie powinna mieć miejsca i powinni nami rządzić ludzie bezpartyjni bo mają na względzie dobro swojego miasta czy gminy, a popierani przez wielkie partie muszą przynajmniej w części realizować politykę ugrupowania.
Może i dobrze że burmistrz będzie miał poparcie rady (bo niestety chyba pan Wajs obejmie ten urząd) ale to będzie jazda bez hamulców oby tylko w dobrą stronę i bez gwałtownych zakrętów bo wypadniemy z trasy.
Optymizmem napawa mnie fakt, że w radzie jest sporo młodych ludzi, którym jeszcze proza życia nie przysłoniła ambitnych celów i chęci zmieniania świata i niech oni będą siłą napędową tego naszego pociągu bez hamulców.
Wszystkich malkontentów w stylu Przemasa:
"Oj "Symsarno"
W jakim Ty żyjesz kraju?! Czy widzisz co się dzieje? Czy jesteś świadoma, kto i w jaki sposób sprawuje władzę? Jeśli tak, to myśl... "
pozdrawiam i życzę im żeby trochę więcej wiary w dobre intencje rządzących, bo jeśli wszyscy będą tak myśleć ja Wy to frekfencja wyborcza nie będzie za wysoka...

Nie jestem malkontentem, lecz realistą i twardo stąpam po ziemi. Wybieram jedynie tych ludzi, którzy moga cos zrobic i nie bedą mieli związanych rąk. Wybieram ludzi, którzy cokolwiek robią, a nie tylko gadają. To że ich decyzje niekiedy nie są trafione, to tylko dowód na to, że chcą cokolwiek zrobić i robią - bez oglądania sie na to, czy ktoś będzie im bił brawo vczy nie. Po prostu działają.
"NIE MYLI SIĘ TYLKO TEN, KTO NIC NIE ROBI"

Pomyśl o tym 26-11-2006
Pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem
Rozumiem również realia typu "ręka rękę myje"
Ale czy to znaczy , że mamy się na to godzić?!
Tylo w imię realnego spojrzenia?

Sorki Przemuś ja tak nie chcę!

Słusznie i naukowo. Ostatnie 4 lata nam to udowodniły. Od tych pomyłek można dostać czkawki. Najpierw były pomyłki, teraz 4 lata nauki, i nastepne 4 lata......
No to ja już dziękuję.

W końcu patrząc na realne możliwości władzy - największą ma ta typu despotycznego. Można było wybrać do RM np samych kandydatów z PO.
To dopiero władza z możliwościami!
Ale chyba nie na tym polega demokracja!

Zreszta jak już tu pisałem, nie ma znaczenia dla mnie czy wygra ten czy inny jeśli będzie działał na rzecz miasta a nie tylko swoją. Każdy ma swoje zdanie i tak niech głosuje. Ja obiecałem sobie sumiennie interesować sie tym co dziać się będzie u naszych włodarzy, a jeśli czas pozwoli i chęci to postaram się i czynnie w tym uczestniczyć.
Pozdrawiam zwolenników obydwóch kandydatów. Niech wygra lepszy a nie cwańszy!

Odpowiedz do tematu Strona 11 z 13
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach