Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 5 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Nałęcz kontra Wajs
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem

Piszesz tak, jakbyś w tej sesji uczestniczyła... (a może?), a jak nie to masz chyba szklaną kulę i przysaść przepowiadasz ...(czy trafnie?), a może masz nową jakąś taryfę "CZASOPRZŚPIESZACZ" ...(?)

No to jak tam będzie w poniedziałek ? Smile

Pozdrawiam

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem

To był Prima aprilis, ale zobaczymy, czy się dziś nie ziści.
Troszkę się pofolgowało, no ale rzeczywiście posiedzenie
Rady Miejskiej / nowej/ trwa.
Ciekawe, czy poprzestanie się na zaprzysiężeniu nowych radnych,
czy też ziszczą przewidywania szklanej kuli?
Ano, pożyjemy...............zobaczymy............porównamy przepowiednie wróżek, czy coś warte.
Na poniedziałek szklana kula pokazuje nowe wpływy dla dzieciaków w akcji Świętego Mikołaja Dzieciom. SlX98

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
PLAKATOZRYWACZ zdaje sie powiesił przescieradło /do suszenia ?/ z podobizną na własnym balkonie.
Ale sie ucha Laughing cha Laughing chał Laughing am z prędkości, z jaka wybrańcy wzięli sie do "roboty".
Jak tak szybko będa pracowali to będziemy mieli zaraz San Fransisko z Lidzbarka.
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Cobyśmy z orbity nie wylecieli przy takich obrotach

No to na teraz...

Trochę szkoda mi się Nałęcza zrobiło... bo i plakatów po sklepach nie nawieszał za dużo i nie pchają się "formacje" drzwiami i oknami, żeby mu swoje poparcie publicznie podarować, i wybrańcy ludu na J albo na M nie pukają do drzwi, żeby zareklamować kandydata, i urzędasy za późno się dowiedziały, że ich z roboty nie wy..... wyrzuci, jeśli będą uczciwie pracować. Szkoda faceta, bo to drugie podejście, a walczy z całą dobrze zorganizowaną machiną. Wygrywającą machiną. Machiną sukcesu. Cichy elektorat Nałęcza siedzi w cieniu, ale coraz go więcej. Mówię obiektywnie.
Trochę szkoda mi się Nałęcza zrobiło, bo nawet jeśli wygra, będzie miał pod górkę z radą, będą kąsać, referendum ogłaszać, nie udzielać absolutorium. Mają wprawę. A może sobie poradzi? A może MUSI spróbować, żeby więcej nie chcieć?[/url]

Dlatego tez zycze panu Naleczwi duzo szczescia i oczywiscie wygranej.

Wydaje mi sie ze w tej chwili to jedyny czlowiek ktory potrafi i chce cos w naszym podupadlym miasteczku zdzialac.
Dlatego tez panie Nalecz trzymam za pana kciuki.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz do tematu Strona 5 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach