Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 4 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Nałęcz kontra Wajs
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
....i co Slonko?-widziałaś te plakaty?
W tle nasz zamek, wygładzony p.Wajs a napis?
zagadka-co jest napisane na plakacie?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reklama Google 


Odpowiedz z cytatem
Post  
Symsarna.
Miej litość, oświeć co jest napisane na plakacie.
Mało chodzę, z samochodu nie widać. Pozdrowionka.


_________________
"Tak się ten świat obraca.
jednych podnosi, innych wywraca"
Przysłowie ludowe
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Lidzbarczanka 
Odpowiem za symsarnę. Mnie żaden z tych napisów się nie podoba. Wieje kłamstwem i próżnymi obiecankami....

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Uuuuulala... i tu też nieźle żeście nasmarowali.
No to na początek troszkę żartobliwie. Laughing
O tych plakatach to pewnie prawda co piszecie - ja niestety jeżdżę i z autka nie zawsze wszystko dobrze widać, ale dla mnie jest super. A czemu? A temu! :
Ludziska w naszym szanownym grodzie, zapewne znudzeni już nieźle tymi przedwyborczymi gierkami, potrzebują rozrywki. I proszę ni stąd, ni z owąd pojawia się super ZDRAPKA, baaaaaa .... i to za darmo. Nie muszą wydawać kasy na czasopisma kolorowe, wszystko GRATIS Smile. I jeszcze jeden plus tej sytuacji - oszczędność i gospodarność funduszami.
W końcu przeciez to sie liczy - nieprawdaż Smile

A teraz bardzo poważnie do Darka
Nie musisz mi pisać, że nie jest super w naszym szpitalu. Ba, jakby się dobrze przyjrzeć, to gdzie jest? Ja natomiast wiem jedno - i Ciebie i mnie było stać pojechać, gdzieś dalej w Polskę, szukać ratunku. Jeden go znalazł, drugi nie. Ale mam pytanie do Ciebie - Ilu ludzi jest stać? Przeciez sam wiesz, że są ludzie (i nie jest ich mało), których nawet nie stać na bilet do Lidzbarka. I co z nimi? Myślę, że "lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu".
Szpital podobno powiatowy, to i fundusze na niego płyną zapewne szeroką ławą z powiatu, że nie wspomnę o NFZ-cie. Ale.... tu mogę się mylić. Powiedziałbym jeszcze raz przysłowiem "tak krawiec kraje, na ile mu materii staje".
Wszyscy mamy TV, pewnie oglądamy i wiemy jak jest. A nam tu na prowincji co zostaje? ... Nic ... Wylewać swe żale na Forum i liczyć na to, że kiedyś będzie lepiej... z dużym naciskiem na slowo KIEDYŚ...

Pozdrawiam Wszystkich .. Pa Pa

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
[quote="mrówka"]KULKA.CO TY PISZESZ ZA GłUPOTY CO MA DO TEGO WSZYSTKIEGO APTEKA JEST APTEKA BO JEST NIE PIERWSZA NIE OSTATNIA.TOCHYBA LEPIEJ ZE JEST CHOCIAż SZPITAL MA Z TEGO KASE ZA DZIERżAWE A TAK BY STAłO PUSTE .POMYśL A PóżNIEJ PISZ[/quote]

Przepraszam że tak długo się nie odzywałam. Ale gdy zobaczyłam co piszesz to się dziwiłam chyba nie jesteś osobą myślącą ponieważ zastanawiałeś się co stało się z osobami które w tej aptece pracowały. Jeśli pan Wajs pisze że chce pomagać małym przedsiębiorcom ( ulotka). To raczej jest odwrotnie ponieważ pokazuje jak w mieście doprowadza się do likwidacji przedsiębiorstw i zwiększaniu bezrobocia.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post przemas-wypuszczam swoje klony-symsarna 
Cichutko siedziałam na Forum i rozmyślałam o kolejnej niedzieli.

Ta za trzy dni będzie dla Lidzbarka Warmińskiego niedziela, która zaważy na przyszłości mieszkańców. Dokonamy wyboru Burmistrza Miasta Lidzbarka Warmińskiego, który współpracując z Radą Miasta obudzi nasz gród do życia.
Z taką nadzieją Lidzbarczanie pójdą do urn wyborczych.

Ciekawa jestem kto wygra, czy pan Ryszard Nałęcz, czy pan Artur Wajs.

Analizując wypowiedzi na Forum i co mówią moi znajomi mogę pobawić się w prognozę i uznać, że na dziś przewagę ma Ryszard Nałęcz.

Mam nadzieję, że mój kandydat za kilka dni obejmie stanowisko Burmistrza i w przeciągu czterech pierwszych lat wyprowadzi nasze miasto z zapaści gospodarczej i ekonomicznej, że da szanse dla inwestorów zagranicznych i polskich, aby powstało bardzo wiele stanowisk pracy, że zadba o mury, o zamek, o przedzamcze ,o Wysoka Bramę , zadba o estetykę i porządek na naszych uliczkach…etc…..tak mi się marzy i nie jestem odosobniona w swoich marzeniach.

Co zaś tyczy pana Artura Wajsa, to wolałabym, aby jednak pozostał lekarzem, bo w Lidzbarku Warmińskim brakuje specjalistów w dziedzinie medycznej.


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Witam Wszystkich !

II tura wyborów przebiegnie w chwili narodowej tragedii, najprawdopodobniej podczas ogólnopolskiej żałoby narodowej. Pochylmy czoła na tą tragedią i zastanówmy się jak ulotne bywa nasze życie.

W niedzielę przyjdzie nam dokonać wyboru Burmistrza naszego małego miasteczka. Wielu z nas zastanawia się , prz którym nazwisku postawić tak ważny dla obu kandydatów znaczek "X", wielu nie jest i nie będzie zdecydowanymi do końca. Mamy niestety wyborcze rozdwojenie jaźni.
Bo musimy wybierać pomiędzy z jednej strony kandydatem, którego działania mogą byc sukcesywnie blokowane przez Radę Miasta i bedziemy mieli kolejne 4 lata wzajemnych przepychanek, z drugiej zaś strony mamy kandydata może społecznie niezbyt popularnego ( tak wynika z opinii na tym Forum ), ale z przychylnością przyszłej Rady Miasta. Wynik I tury wyborów oznacza jedno,ze pozostali kandydaci po prostu "nie odrobili pracy domowej" ponieważ róznice są tak znaczące,że albo społeczeństwo nie chce nowych twarzy na scenie politycznej, albo kampanie były prowadzone nieprofesjonalnie.
Nie obrażajmy się na wynik wyborczy i na sylwetki kandydatów- to że ktoś jest lekarzem, czy przedsiębiorcą nie zabrania mu udziału w życiu publicznym- każdy ma prawo wyborcze, by nie wspominać osławionego już, medialnego Krzysztofa Kokonowicza. Polityk nie musi być ani piękny, ani lubiany- wspomnijmy Sir Churchill-a czy De Gaul`a - polityk musi być skuteczny, mieć program, znać drogi i możliwości jego realizacji i niestety najważniejsze posiadać ZAPLECZE POLITYCZNE, gdyż bez niego nawet najlepszy program nie ma szans realizacji. Jeden z kandydatów takie zaplecze posiada, drugi bedzie musiał o nie zabiegać- jak skutecznie, pokaże czas powyborczy. I jeszcze najważniejsze-

NIE OBRAŻAJMY SIĘ NA WYNIK WYBORÓW, NIE POWIELAJMY PRZYKŁADU OD GÓRY, GDZIE INDYWIDUALNE ZAPĘDY STANOWISKOWE ZNISZCZYŁY POWSTANIE SZEROKIEJ KOALICJI- PLATFORMA WYGRAŁA U NAS WYBORY NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM, POWIATOWYM I MIEJSKIM- nauczmy się z tym życ, zacznijmy współpracować-pomóżmy zbudować lepsze jutro,bo taka szansa zdaża się raz na kilkanaście lat.

Nie zajmujmy się niszczeniem "przeciwnika" w wypadku niekorzystnego dla któregokolwiek z kandydatów wyniku wyborów. NAUCZMY SIĘ PRZEGRYWAĆ- ZMIENIAJMY NA LEPSZE JUTRO, BO WCZORAJSZEGO DNIA JUZ NIE ZMIENIMY- możemy tylko powiedzieć Przepraszam

Z wyborczym błogosławieństem !
Zdrowy Rozsądek !

_________________
Władza to możliwość służenia innym, a nie fanfary ku naszej czci. J. Donald Walters - "Secrets of Life"
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
Głosujmy na p. Ryszarda Nałęcza zobaczymy jak wiele się w lidzbarku zmieni na lepsze. To jest moje zdanie ale będę głosował na p.Nałęcza. Bo chce aby wreszcie ktoś w tym miescie zrobił porządek! Sport w tym miescie umiera...A p. Nałęcz będąc prezesem Polonii zrobił 3 ligę i to w jakim stylu...Pomyślmy czy Wajs coś zmieni?Tak jak w szpitalu? Inwestycje na które były wzięte pieniądze, a pracownicy nie dostają wypłat, tylko z opóznieniami.


Ryszard Nałęcz na Burmistrza!! Popierają administratorzy www.mkspolonia.end.pl !!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Post  
dajmos w całym kraju trwa żałoba narodowa i w związku z tym również ludzi taktownych obowiązuje cisza przedwyborcza, więc ochłoń trochę ok?


_________________
stąd od urodzenia, ale raczej nie do śmierci...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Post  
Do Johny 72
Masz rację. W całym krajy trwa żałoba. Ja ją przeżywam bardzo
osobiście, bo coś wiem na temat niesienia pomocy, wypadków i ludzkich
nieszczęść.
Ograniczenie kampanii przedwyborczej polega na odwołaniu
festynów, wieców, spotkań przedwyborczych,i owacji. Jednak każdy Ślązak ci
powie,że życie toczy się dalej.
Nie ma ciszy przedwyborczej w tym sensie, że coś tu sobie napiszemy,
powiesimy plakat, czy o wyborach porozmawiamy.

Choć bywają odstępstwa od dobrych zasad i zdrowego rozsądku.
Dzisiaj, na 2 dni przed wyborami II tury na Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego odbyło sioę nieformalne posiedzenie nowej Rady Miejskiej.

W czasie tej żałoby cóż zamanifestowała nasza nowa rada?
Głupotę, butę i ponadwszystkość ludzi, którzy uważają się za
większość.
Mogę zgadywać, jakie władze miejskie wybranio:

Przewodniczący Rady - Kędzierski?
Dwóch zastępców - Jaskólska /NOCNYPLAKATOZRYWACZ/,
Zdanowicz?
Komisja rewizyjna - pan od czekoladek Malewicz ?
Komisja mieszkaniowa - Krynicka ?
Komisja budżetu - Kurto ?

Ludzie was wybrali po to, ażeby się za was wstydzić ? Już na starcie ?

SlonkoX98Ostatnio zmieniony przez SlonkoX98 dnia Pią Lis 24, 2006 2:38 pm, w całości zmieniany 1 raz

_________________
"Tak się ten świat obraca.
jednych podnosi, innych wywraca"
Przysłowie ludowe
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
Odpowiedz do tematu Strona 4 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach