Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Nałęcz kontra Wajs
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
[quote="Przemas"]Pan Mirek bardzo dobrze napisał i uważam, że trzeba dołożyc wszelkich starań, by szpital jak najdłużej i jak najlepiej służył właśnie nam - mieszkańcom Lidzbarka.

Przemas o jakim ty szpitalu piszesz tym co jest ? sory .... mam rodzinne dośwadczenie,,, to nie szpital,, oczywiście nieubliżając presonelowi typu pielęgniarka, salowa, bo akurat ci ludzie stają na wysokości zadania,,, Diagnoza naszych super lekarzy,,,, do domu bo szkoda kasy,,nic się nie da zrobić,,, poprostu papa czekamy na zgon,,,,, w wyniku prywatnych strań pacjent zostaje przewieziony na prywatny koszt do kliniki i co ? żyje,,, ma się dobrze,chodzi, ma pogodną starość,,wg naszych nieomylnych "bogów" powinien już dawno odejść i zrobić miejsce następnemu, wiec nie pisz o czymś o czym nie masz pojęcia, otworzysz oczy kiedy sam lub bliska osoba znajdzie się w podobnej sytuacji - oczywiście nie życzę ci tego.
Dla mnie jedno jest pewne, nasz szpital w obecnej formie i z obecną obsadą nie powinien istnieć ! nasi lekarze są zaangażowani w politykę,, a nie w podnoszenie swoich kwalifikacji, nie leczą,,,,, wydają wyroki ,,, to dobrze kiedy rodzina ma siłę przebicia i postawi na swoim,,,,, a co z resztą normalnych skromych ludzi zapatrzonych w wizerunek pana lekarza, dodam nie douczonego który staje się wyrocznią,,,, jakim prawem on ma decydować o czyimś życiu, w imię czego - tego że ma braki w wykształceniu ? to jest chore kolego, dla czego tak myślę ? bo sam na swiom ciele to przetestowałem, lat temu ileś po wypadku zaproponowani mi amputację pewnego organu bo inaczej się nie da, poprostu nie ma szans i sam bóg nie pomoże,,, nie zgodziłem się,,, wyjechałem na własny koszt w polskę,,,, organ jest i funkcjonuje od wielu lat, przykład drugi,,, moja żona,, wg specjalistów z LW,,,, tylko operacja i to szybko bo bedzie źle,,,,, nauczony doświadczeniem,,, ruszam w polskę - diagnoza,,, KTO ZLECIŁ OPERACJĘ !!!!!!! PACJENTKA BY NIE PRZEŻYŁA !!!!! to z dokumentacji, długofalowa terapia i jest ok. zdaję sobę sprawę że to mój wybór bo stać mnie było na to ale co mają powiedzieć pacjęci i ich rodziny których nie stać, którzy wierzą a diagnozę przyjmują jak wyrok nie wiedząc że może być zupełnie inaczej.
Mogę mnożyć przykłady potwierdzone faktami ale nie w tym rzecz, twierdzę że szpital w obecnej formie i zadłużeniu nie ma prawa istnieć ale to sprawa komornika, moim zdaniem powinien zostać oddział opieki długoterminowej ( paliatywny) + super wyposażony oddział ratowniczy w celu ratowania bezpośredniego zagrożenia zycia i przygotwania do transportu do wyspecjalizowanej placówki. osobiście wolę dojechać do bliskiej mi osoby gdzieś dalej mając przeświadczenie że jest otoczona fachową oieką i wiedząc że w przypadku stanu krytycznego jest z litery prawa odsyłana do wyższej instacji, takie doświadczenie też miałem w Bartoszycach, poinformowano mnie że jeżeli tylko stan pacjenta się pogorszy to już czeka na niego miejsce w Gdańsku
Utrzymanie za wszelką cenę zadłużonego twora typu Szpital w LW w obenej formie jest bezsensowne.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
Post WAJS KONTRA NAŁĘCZ 
HA,HA,HA
Dawno na tej stroniczce nikogo nie było, a sprawa nadal aktualna.

Na FORUM są 3 grupy dyskutantów:
ci co za Nałęczem
ci co za Wajsem
niezależni

Na dobrą sprawę nie znamy zbyt dobrze SWOICH KONTRKANDYDATÓW, nie byłoby żle posadzić ich naprzeciwko siebie
przy widowni wyborców i trochę poprzepytywać, a choć popatrzeć z bliska.

Ciekawe, jak Pan Wajs poradziłby sobie z tłumem, bo pojedyńczo ,czyli z każdym z osobna , wychodzi mu całkiem nieżle.
No a przecież my wszyscy mieszkańcy, jeszcze przez tydzień wyborcy, to w naszych rękach leży zaufanie, którym ostatecznie kogoś obdzielimy w niedzielę.
I to nie dla tych przekonanych w pojwdynkę, tylko dla ogólu.

JESTEM ZA DEBATĄ PUBLICZNĄ OBU KANDYDATÓW<
NIECH POKAZĄ, CO MAJĄ NAM DO ZAOFEROWANIA.

Odpowiedz z cytatem
Przemas napisał:
Pan Mirek bardzo dobrze napisał i uważam, że trzeba dołożyc wszelkich starań, by szpital jak najdłużej i jak najlepiej służył właśnie nam - mieszkańcom Lidzbarka.

Dla mnie jedno jest pewne, nasz szpital w obecnej formie i z obecną obsadą nie powinien istnieć ! nasi lekarze są zaangażowani w politykę,, a nie w podnoszenie swoich kwalifikacji, nie leczą,,,,, wydają wyroki ,,, to dobrze kiedy rodzina ma siłę przebicia i postawi na swoim,,,,, .

NIC WIĘCEJ NIE MAM DO DODANIA.

Odpowiedz z cytatem
Post DEBATA 
Witam Wszystkich- widzę,że mamy tu zwolenników publicznej debaty "obu pretendentów do tronu", rzecz jednak w tym, że tak naprawdę,to żaden z nich nie chce tej debaty.
Powodów moze byc ponajmniej kilka.
Po pierwsze i jedna i druga strona może obawiać się tzw niebezpiecznych pytań. Po drugie co by tu nie mówic z wyników I tury wynika,ze jedna strona ma jak na razie podwójne przebicie na drugą i nie będzie chciała tego utracić. Po trzecie zaś ,aby merytorycznie przygotować się do debaty, to zarówno jedna jak i druga strona powinna zaprezentować swój program- w kilku punktach- oraz konkretnie i realne, a nie wirtualne mozliwości realizacji tego programu.

A więc moja propozycja jest następujaca: Każda ze stron ma tu swoich WIELBICIELI, proponuję za ich pośrednictwem zaprezentować szerokiemu gremium swoje wytyczne programowe, a wtedy po zapoznaniu się z nimi wielu oponentów być może zmieni zdanie w tę, czy w druga stronę.

PRZESTAŃCIE NAWZAJEM OBRZUCAĆ SIĘ BŁOTEM PO TO DO NICZEGO NIE PROWADZI, NIE PRZYNIESIE WIĘCEJ MIEJSC PRACY, BEZPIECZNIEJSZYCH, ULIC, SZKÓŁ, LEPSZEGO ŻYCIA !!!!!

Należy pamiętać o jednym,że należy patrzeć w przyszłość , nie obrzucać się wzajemnie "wczorajszym" błotem, tylko iść naprzód ku lepszemu - dla dobra wspólnego, a na forum publicznym prowadzić rozwowy merytoryczne potwierdzone faktami, a nie wymysłami wyobraźni jednej,czy drugiej strony.
Pozdrawiam,Mirosław

Post Gdzie ci wielbiciele? 
Widzisz,Mirek

Można by i tak po twojemu.
Czemu jednak sam raz piszesz rozsądnie, inny sarkastycznie.
Piszesz ażeby nie obrzucać się błotem i zaraz potem ; WIELBICIELE.
Nie ukrywam, że popieram kandydaturęP.Nałęcza, ale żeby być
jego wielbicielem?
Sam widzisz że to nie ma sensu.

Co prawda jest ponad 300 użytkowników FORUM, ale tu jest nas garstka.
może kilkunastu. Pewnie więcej zagląda z ciekawości, ale nie daj Boże
się wychylić.
Tacy już ludzie są, na dodatek gdyby ktoś chciał policzyć, ilu wyborców używa kompa, to pewnie odsetek byłby może koło 30?

A cóż to za mer miasta, który boi się niewygodnych pytań?
Musiał o tym wiedzieć, zanim podpisał glejt na kandydowanie.

JESTEM ZA DEBATĄ, choć to nie przeszkadza odpowiedzieć na pytania merytoryczne.

A co do przewagi głosów, to los lubi płatać figle. Wiem z autopsji, że po dziś dzień żałuję oddanego głosu. Drugiej tury niestety nie było, ażeby poprawić swój błąd.

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gdzie ci wielbiciele? 
[quote="SlonkoX98"]Widzisz,Mirek

Można by i tak po twojemu.
Czemu jednak sam raz piszesz rozsądnie, inny sarkastycznie.
Piszesz ażeby nie obrzucać się błotem i zaraz potem ; WIELBICIELE.
Nie ukrywam, że popieram kandydaturęP.Nałęcza, ale żeby być
jego wielbicielem?
Sam widzisz że to nie ma sensu.

DO LICHA SLONKO!JA TEŻ UWIELBIAM PANA.R.N. A WIESZ ZA CO?
ODPOWIEDŹ:TEN CZŁOWIEK MA CHARYZMĘ,MA MARZENIA O POWIĘKSZENIU POWIATU,O JEGO ROZKWICIE,!!!!!!!!!!!!JEST NIEZALEŻNY OD NIKOGO,NIKOMU NIC NIE OBIECUJE!N!!!!!NIE WAŻNE,ZE KTOS JEMU DOKUCZA ZA JAKĄS TAM GRANICĘ(z zazdrości) I GO OBRAŻA.WAŻNE JEST TO,ŻE MA W SOBIE TO"COŚ",BIZNESMEŃSKĄ NATURĘ,NIE JEST WYLEWNY, chamski tak jak inni.Co tu więcej dodać?

Odpowiedz z cytatem
Cóż należy odpisać w takiej sytuacji jak ktoś albo nie rozumie,albo nie chce zrozumieć.

Pisząc słowo "wielbiciel" nie miałem na myśli adoratora tej czy innej kandydatury tylko osobę popierajaca danego kandydata, a tym samym znajacą jego program,jeżeli takowy posiada.

Dlaczego żaden z kandydatów przynajmniej w kilku zdaniach nie naświetla tutaj swojego programu przyszłej działalności publicznej ???

Jeżeli którykolwiek z kandydatów chce debaty publicznej, to droga do niej jest śmiesznie prosta. Podpowiadam nieuświadomionym:
- wysłanie zaproszenia do debaty publicznej z określeniem terminu, miejsca i czasu jej trwania do Komitetu Wyborczego kontrkandydata
- wynajęcie sali na miejsce debaty
- powiadomienie opini publicznej o miejscu i czasie tej debaty
- stawienie się w określonym miejscu i czasie na tę debatę
Koniec i Kropka.

Jeśli zaś chodzi o "owe niewygodne pytania" to zarówna jedna jak i druga strona powinna się ich obawiać, gdyż może paść naprawdę "niewygodne" pytanie z sali,
a wytłumaczenie wszystkim zebranym, że "nie jest się wielbłądem" zajmie połowę debaty, a skutek może być zgoła opłakany.

Pozdrawiam

DO LICHA SLONKO!JA TEŻ UWIELBIAM PANA.R.N. A WIESZ ZA CO?
ODPOWIEDŹ:TEN CZŁOWIEK MA CHARYZMĘ,MA MARZENIA O POWIĘKSZENIU POWIATU,O JEGO ROZKWICIE,!!!!!!!!!!!!JEST NIEZALEŻNY OD NIKOGO,NIKOMU NIC NIE OBIECUJE!N!!!!!NIE WAŻNE,ZE KTOS JEMU DOKUCZA ZA JAKĄS TAM GRANICĘ(z zazdrości) I GO OBRAŻA.WAŻNE JEST TO,ŻE MA W SOBIE TO"COŚ",BIZNESMEŃSKĄ NATURĘ,NIE JEST WYLEWNY, chamski tak jak inni.Co tu więcej dodać?

Masz rację, Symsarna.
Za to Pana Nałęcza szanuję i to on jest moim kandydatem.

Odpowiedz z cytatem
SLONKO,MIROSŁAWIE, LUDZIE! wkurza mnie jedno! ten pan Wajs to niby taki elokwentny gościu dał się sfotografować(lub ktoś jemu podpowiedział, bo na sztuce się nie zna i na marketingu medialnym i politycznym)na tle naszego pięknego zamku.Ktoś dopisał mu,że chce zostać "włodarzem" naszego miasta.

LUDZIE , TO POMYŁKA!!!!!!!!!!!!1PAN WAJS CHCE BYĆ WŁODARZEM LIDZBARKA!- TO NIECH JEDZIE DO LIDZBARKA!

POMYLIŁY SIĘ JEMU NAZWY MIEJSCOWOŚCI I JAK WYNIKA,NAWET NIE WIE W JAKIM MIEŚCIE MIESZKA!

To miasto, w którym rozwiesił ktoś plakaty z p.A.WAJSEM nazywa się Lidzbark Warmiński.

LUDZIE!! PLAKATY NIE WISZĄ W TYM MIEŚCIE CO TRZEBA!

Odpowiedz z cytatem
Post LIDZBARK- ALE KTÓRY ? 
SYMSARNA, TY MASZ RACJĘ

Faktycznie nie wiadomo, w którym mieście Pan Wajs startuje.
Może i tu i tam , tak na wszelki wypadek,
TYLKO POCZTA POMYLIŁA LISTY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak Bozię kocham, mam tą trefną ulotkę przed sobą.
Nie wiem jak jest na plakatach, bo mało chodzę i plakatów nie zrywam.
? o zrywaniu plakatów coś w temacie: plotki........./

Odpowiedz do tematu Strona 3 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach