Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Moderatorzy i prawo
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Moderatorzy i prawo 
Z dniem dzisiejszym zdjąłem uprawnienia wszystkim moderatorom. Zmiany te są spowodowane pewnym wyrokiem sądu, który niedawno zapadł w kraju. Nie chcę kasować postów, żeby nie było gadek o komunie itp ale też nie chcę obarczać moderatorów odpowiedzialnością za wasze często naprawdę bzdurne i nieodpowiedzialne pisanie. Chcieliście mieć wolne forum to je macie, tylko pamiętajcie, że wy też odpowiadacie za to co piszecie (dotyczy szczególnie pana Andrzeja R.)

A teraz coś do Pana Andrzeja i osób piszących w jego stylu. Jeśli chce Pan oskarżać kogokolwiek z nazwiska lub nazwy firmy, to proszę się także podpisywać pełnym imieniem i nazwiskiem. Póki co "gwiazdkuję" wszelkie nazwy, które napotkam w Pana postach.

Wszystkich chcących pisać wszelakie oskarżenia odsyłam także do art. 212 k.k.

Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
STRASZ WILKA LASEM A BABĘ K********** ( też wygwiazdkowałem Wink
Za pisanie prawdy jeszcze nikt nikogo nie skazał w Polsce. Prawdę trzeba pisać i złych ludzi piętnować. Wolność słowa to też przywilej. Nikogo na żadnym forum nie zniesławiłem ani nie obraziłem. Jak nazwie się osła osłem to jaka to krzywda dla osła... czyż nie jedynie stwierdzenie zaistniałego faktu? Smile Nie wolno zniesławiać, obrażać, świadczyć nie prawdy ujawniać danych, robić komuś złej opinii itp. Ale prawo nie zabrania opisać prawdę, ustrzegać przed złymi ludźmi jak i dyskutować. Przede wszystkim dyskutować. Co do odpowiedzialności, jak widać podpisuję się pod swoimi wypowiedziami więc ci urażeni nie będą mieć wątpliwości kogo pozwać. Tylko czy rzeczywiście mają ku temu powód zamiast zastanowić się czy ich zachowanie jest właściwe oraz czy nie powinni nad pewnymi sprawami POważnie sie zastanowić. Np. pewna Pani Sędzia która z racji zajmowanej pozycji zawodowej jak i społecznej winna świecić przykładem jak i być wzorem do naśladowania, tym bardziej że na co dzień reprezentuje prawo i każe złych ludzi. Więc czemu po wyjściu z Sądu nie postępuje zgodnie z pozytywnymi ludzkimi normami i wraz z mężem szkodę i krzywdę czyni porządnemu uczciwemu człowiekowi za co niebawem będę dochodził swoich praw przed Sądem. Wiem że zadarłem z elitą Lidzbarską, Sędzią z Bartoszyc i jej mężem, Panem administratorem tytułującego się prezesem i wieloma innymi jak też z braku poparcia i funduszy mam nierówne siły względem wymienionych. Ale nie będę siedział cicho jak mi w talerz sr*********
( wygwiazdkowane) Wink Już nie, bo ile można. I tka obrywam i tak więc warto czasem postawić się Smile
Nie straż więc KUDŁATY ludzi bo całkiem twoje moderatorstwo się skończy gdyż nikt juz na forum nie wejdzie i nic nie napisze... chyba że o pogodzie i jakie mamy fajne władze w mieście oraz wzorowe społeczeństwo ( szczególnie te wyżej sytuowane) co będzie zakłamaniem i żałosne.

Odpowiedz z cytatem
Gdyby tak każdego pozywać za słowa wypowiedziane lub pisane to trzeba by było chyba pół narodu do Sądu pozwać. A to Pan z prognozy pogody skłamał bo miało być słońce a był deszcz, a to że Tusk obiecał CUDA a jest nędza i rozpacz, a że na forum napisano że wałdza be, Lidzbark be, a władza jest super i miasto suoper lub że ktoś kogoś zniesławił bo wytkną że czegoś nie zrobił choć mógł lub powinien bo to jego zakichany obowiązek inne brednie. I jeszcze za to paragrafami straszą. Normalnie obłęd i totalna zawałka Wink Więc może zamknąć forum i nic nie pisać tak będzie bezpieczniej, spokojniej i nie konfliktowo godząc sie na ten cały bajzel wokół.

Odpowiedz z cytatem
pewnie, że nie ma co się godzić na to co nam nie odpowiada.
tylko czy pisanie na forum cokolwiek da?
oprócz dania ujścia własnej frustracji?
od pewniego czasu przestałem tu zaglądać, bo oprócz utarczek słownych i narzekania ciężko cokolwiek znaleźć
i paradoksalnie posty Andrzeja R. są chyba najbardziej rzeczowe i opisujące faktyczny stan rzecczy
zatęskniło mi się za forum sprzed kilku lat gdzie był spory ruch i również wiele sprzeczek, ale wielu ludzi potrafiło sie wznieść ponad nie i spożytkować tą energię w dobrej sprawie.
pozdrawiam wszystkich i życzę jak najmniej powodów no narzekań Smile

Skoro tak piszesz to ja się jeszcze wtrącę na chwilkę.

Tez ubolewam nad tym, że to forum już nie jest takie jak kiedyś. Mówiąc twoim językiem paradoksalnie im się bardziej starałem, aby było tu lepiej tym gorzej wyszło.

Ponieważ już niedługo święta życzyłbym wszystkim aby się to wszystko jakoś poukładało i abyśmy wrócili do formy (na same życzenia świąteczne przyjdzie jeszcze czas: ) ). A na święta mam nadzieję zrobić wam niespodziankę na stronie.

Pozdrawiam wszystkich.

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach