Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 5
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Mirosław Maczyta - kandydat do Rady Powiatu
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post CAŁA PRAWDA ! 
Witam Pięknie-Mirosław Maczyta,kandyduję do Pady Powiatu z listy PIS-u pozycja nr 5 na liście ( nie jestem członkiem PIS-u), nie jestem członkiem partii sprawującej władzę, ale przyznać należy,że jest ona jedyna jak do tej pory, która zaczyna robić to, co winno być zrobione juz w 1989 r, a więc odcięcie "pępowiny" aktywnym działaczom dawnej nomenklatury Polski Ludowej od Rzeczypospolityej, gdyby to zrobiono zaraz na początku transformacji, więcej tego tortu zostałoby do podziału dla nas wszystkich, ale widocznie Okrągły Stół zapewnił to, co Putin Jelcynowi ( nietykalność naszego Caratu ),a wracając do naszych wyborów,to należy przede wszystkim rozliczyć tych wszystkich "nowych-starych" radnych wszelkiej masci, co oni konkretnego zrobili za mijającej kadencji, co obiecywali, a co zrobili-NIC, po prostu nic. Wydaje mi się, aby colkolwiek zmienić w tym naszym "grajdołku" to trzeba wybrać zupełnie nową ekipę na wszystkich szczeblach, dać szanse nowym twarzom, nowym ludziom, może nie powielą błędów poprzedników.
Ja przede wszystkim w swojej "ewentualnie" przyszłej pracy w Radzie Powiatu chciałym postawić na rozwój Mikroprzedsiębiorczości oraz Agroturystyki- bo to jest koło napędowe każdej gospodarki, bo nie należy ludziom mamić oczu ani uszu wielkim przemysłem, bo w planach rozwoju Unii Europejskiej nasz Region jest nastawiony na lekką produkcję ekologiczną, rozwój turystyki i rolnictwo.
POZDRAWIAM I ZAPRASZAM DO URN- ZAGŁOSUJMY TAK, ABY PO WYBORACH SPOJRZEĆ W LUSTRO A PODNIESIONA TWARZĄ !

Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
Post Re: CAŁA PRAWDA ! 
Anonymous napisał:
Witam Pięknie-Mirosław Maczyta,....
Ja przede wszystkim w swojej "ewentualnie" przyszłej pracy w Radzie Powiatu chciałym postawić na rozwój Mikroprzedsiębiorczości oraz Agroturystyki- bo to jest koło napędowe każdej gospodarki, bo nie należy ludziom mamić oczu ani uszu wielkim przemysłem, bo w planach rozwoju Unii Europejskiej nasz Region jest nastawiony na lekką produkcję ekologiczną, rozwój turystyki i rolnictwo. !

Panie Mirosławie - ja poprosze o konkrety ? ok?

"....chciałbym postawić..." to jest slogan ktorymi caly czas mydlono oczy.

ale pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem
Witam panie Mirosławie,, brawo za odwagę i ujawnienie swojej kandydatury, Pańskie nazwisko nie jest mi obce aczkolwiek nie znam pana osobiście i nie kojarzę z twarzą, chciałbym aby pan przedstawił się troszeczkę szerzej, czym pan się zajmuje,, jakie jest pańskie środwisko, profesja, pański program jest jak wszystkie,,, nie w hasłach wyborczych rzecz a w tym co zostanie zralizowane po czterech latach

Odpowiedz z cytatem
Witam, jeśli chodzi o konkretne działania, to w ogólnym zarysie sa one następujące. W Unii Europejskiej jest cała masa środków finansowaych na rozwój tzw "słabych Regionów Unii Europejskiej", trzeba wielkiej determinacji, zaangazowania wielu kompetentnych osób ( a takich mamy w naszym mieście i powicie )dla pozyskania tych środków. Co by tam nie mówić, jakby tam nie dywagować,to PIS jest partią rządzącą i nikt trzeźwo myślacy nie wierzy w żadne przedterminowe wybory, dopóki PIS jest u włądzy, chce zrealizować swój program wyborczy ,to właśnie tam będą rozdawane środki, to właśnie od niestety, ale życiowa maksyma we wszystkich gospodarkach demokratycznych jest taka, że ten kto rządzi, ten decyduje komu, w jakim zakresie i na co bedą przyznawane wszelkie granty i owszem wazne bedą dobre programy, ale tzw poparcie będzie decydujące. kiedyś proponowałem zrobienie na terenie naszego powiatu wielkiego przedsiębiorstwa sortowania i utylizacji śmieci z pozyskaniem nawet biogazu do celów energetycznych, ale odzewu zbytniego nie było- a byłoby około 100 miejsc pracy, były i są srodki unijne na tego typu przedsięwzięcia, ale dopóki nie skończy z zasadą - "A co ja będę z tego miał'- dopóty nic się i nigdy nie zmieni, bo jak życie uczy wielu ludzi miało juz doskonałe pomysły, a kto inny chciał się pod nimi podpisywać i sobie przypisywać laury nie dotrykając palcem do niczego,a jak nie było na to zgody, to nie było realizacji danego pomysłu.
Pozdrawiam, Mirosław Maczyta

Odpowiedz z cytatem
rozumiem pańskie zamierzenia i chęć zrobienia czegoś konkretnego dla powiatu i ludności, to szytny cel,,,, wiem też jakie są zapatrywania polityczne ale dalaj nie mam pojęcia czym się pan zajmuje, jakie środwisko reprezentuje ( nauczyciel, służba zdrowia, pracownik na etacie, bezrobotny, emerty rencista ) to chciałnbym wiedziec ja i myślę że pozostali , pozdrawiam.

Odpowiedz z cytatem
Panie Mirosławie ja naprawde proszę o jakieś konkrety , bo jak na razie to ja nie rozumiem co Pan piszesz.

Jak ja zaczynam sluchac o jakims imperializmie i powracaniem do jakis zamierzchlych czasow z PRL-u to mi sie ziewac chce.

Także sluchamy PAnie Mirosławie o Panu oraz o tym co PAn masz zamiar zrobić dla nas jesli My oddamy głos na Pana.

Jak to dobrze że mamy moderatorów
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Szanowny Panie. Nie znam Pana. Z czasu w którym piszesz wnioskuję że jesteś emerytem, albo korzystasz z komputera w pracy. Kreujesz się na Gościa, a piszesz jak memlak. Nic z tego nie rozumiem, jeżeli PiS ma takie granty to dla dobra sprawy zapisz się do PISu, albo tam gdzie ci będzie lepiej.
Przybliż mnie i mojej rodzinie swoją osobę, to jest : stan rodzinny, zawód czy wykształcenie, osiągnięcia, z czego żyjesz, gdzie pracujesz i nie pieprz o niezdobywalnych funduszach, bo zanosi smrodkiem byłej komuny.

Odpowiedz z cytatem
Wyłania mi sie ponury obraz kandydatów i wyborców, mam tylko nadzieje,
ze to wszystko tylko potyczki przedwyborcze.

Pytam, w jakim celu stajesz do wyborów.

1. Załatwić prywatną sprawę.
2. Załatwić sprawę "grupy".
3. Wnieść nowe spojrzenie na miasto i jego sprawy.
4. Załatwić konkretne sprawy dla miasta.
5. Spełnić zamozadowolenie, być jakiś czas na topie.
6. Zabłysnać przed kolegami, sąsiadami.
7. Dla własnej pychy i głupoty.
8. Zdobycie zatrudnienia i pieniędzy na utrzymanie.
9. itd. itp.

ikmr

Odpowiedz z cytatem
Wszyscy żyjemy w tej małej samorządowej ojczyźnie i każdy z nas chciałby życ lepiej. Pytacie Państwo po co i z czym do wyborów- ja chciałbym iść po to, aby coś zmienic, bo naprawdę da się zmienić, ale pod jednym warunkiem, że praca na rzecz miasta, gminy, czy powiatu będzie słuzbą , powołaniem, a nie zaspokajaniem własnych kaprysów tak finansowych jak i duchowych- ja juz przed ostatnimi wyborami byłem zwolennikiem jawnego życia publicznego, żeby obrady Rady Miasta, czy Powiatu były trasmitowane w lokalnej telewizji, zeby wszystko było przejrzyste, jasne i klarowne. A teraz to jest tak,że Burmistrz jaki by on nie był, czy jaki nie będzie - choćby miał urodę Newmana, rozum Newtona, czy Nobla, zdolności krasomówcze nieodżałowanego Kaszpirowskiego to i tak nic nie zdziała bez przychylności i aprobaty Rady Miasta- bo jeżeli będzie miał ją przeciw, to będzie tylko-Przepraszam za słowo figurantem w rękach Rady- tak niestety było w mijającej kadencji. Więc gdyby wszystko było transmitowane przez środki masowego przekazu, to byśmy przynajmniej wiedzieli kto torpeduje nawet najlepsze rozwiazania, kto jest tym faktycznym "hamulcowym".
W każdym tak małym mieście każda publiczna posada jest, co by tu nie mówić lukratywnym zajęciem i dlatego wybory są dla wielu szansą na spełnienie własnych planów i zamysłów nie koniecznie związanych z wykonywaną i powierzoną funkcją. Ja jestem człowiekiem uczciwym , pracowałem w Zakładach Radiowych Kasprzaka, następnie w PSS "Społem" zawsze i wszędzie broniąc ludzkich spraw- wiele w zyciu przeszedłem, wiele widziałem, znam jej z każdej strony. Mam jednak dla Państwa propozycje, aby nie zaglądać nikomu pod kołdrę i do garnka, bo to po pierwsze nie przystoi, a po drugie nic nowego nie wniesie. Nie ma ludzi idealnych, są mniej lub bardziej omylni, rzecz w tym, żeby wybrać właściwych,a TYCH CO JUZ MIELI SZANSE ZAPYTAĆ, JAK SIĘ Z NIEJ WYWIĄZALI I CO KONKRETNEGO ZROBILI.
Ja się nie wstydzę podpisyawać pod tym co piszę, mam nadzieję,że swoją postawą zachęcę innych do podobnych zachowań.
I jeszcze jedno- NIE OPLUWAJMY NIKOGO, SZANUJMY INNOŚĆ RÓZNYCH POGLĄDÓW I OPINII- Nie mamy złych kandydatów na Radnych- mamy tylko mniej lub bardziej "ZARADNYCH'
A JEŚLI CHODZI O MÓJ PROGRAM, TO W ZNACZNEJ MIERZE JEST ON TOŻSAMY Z PRORAMEM PIS-u - Polski Solidarnej i Uczciwej.
Mirosław Maczytu

Odpowiedz z cytatem

Mnie osobiście po pierwsze nic nie mówi program PiS-u , ja sie pytam co Pan deklaruje dla mieszkancow Lidzbarka ?

Nie jestem pewien czy Pan wie o czym Pan mówi?
Solidarny i Uczciwy Lidzbark?

Panie Mirosławie tu ludzie zdychaja z głodu ( ci co jeszcze nie wyjechali )

Ja sie poddaje bo ja sie chyba od Pana nic nie dowiem , ale czekam

Pozdrawiam

Jak to dobrze że mamy moderatorów
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 5
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach