Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 5 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Mirosław Maczyta - kandydat do Rady Powiatu
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
No cóż-"obrzydliwie bogatych" niestety nie ma (tak uważam)w naszym mieście,gminie i powiecie.Tu niestety nie USA.Wynika z tego ,że bogatymi są Ci co do tej pory pilnowali swoich krzesełek w celu jak rozumiem wzbogacenia się między innymi.Pozostaje nam głosować na innych,chętnych podjąć się wyzwania posprzątania po poprzednikach i może jestem naiwniaczką,lecz wydaje mi się,że warto jest wierzyć.Trzeba wiedzieć tylko komu uwierzyć i zaufać.Ot co...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
Post Uwżam,że Warto ! 
Mili Państwo!
Jeśli chodzi o słowa poprzednika, to primo: demokracja amerykańska ma 200 lat, niektóre prywatne kapitały i firmy również, porównywanie Nas do Nich, to tak jak Fiata 126p do Maybacha, secundo: Proszę wskazać u nas tych, jak Pan pisze "obrzydliwie bogatych " ludzi żyjących z odcinania kuponów i z nudów chcących się zająć uczestnitwem w życiu publicznym. Może i tacy są, lecz ja ich nie znam. Czy to,ze ktoś ma dobre i realne pomysły na choćby częściowe polepszenie bytu naszej społeczności jest złem- ja chcę wcielić te pomysły w życie- jezeli powierzycie mi Państwo swoje głosy. Myślę,ze znajdę podobnych sobie do realizacji tych celów. Polityka jest sztuką kompromisu, ale również skutecznej perswazji w dążeniu do założnych celów.Chciałbym ze swej strony Podziękować Państwu za udział w tej debacie publicznej, poznałem tu wielu Wspaniałych ludzi, Dziękuje za Wasze krytyki, sugestie, oceny. Chciałbym Prosić jeszcze o jedno. Jeżeli uważacie Państwo,że czas na zmiany, na inny styl uprawiania polityki lokalnej, na zdrowy rozsądek, troskę o dobro wspólne, o najsłabszych, dzieci i ludzi w podeszłym wieku- Idźcie na wybory i głosujcie - na kogo podpowie wam wasze sumienie, przekonania i zdrowy rozsądek, bo nie głosując oddajecie Państwo automatycznie głos na tych, których nie chcielibyście widzieć w przyszłych władzach samorządowych. Mam nadzieję,ze nikogo nie uraziłem swoimi wypowiedziami, a jezeli ktoś czuje się dotknięty, to Przepraszam. Przyszłemu zaś Burmistrzowi naszego pięknego miasta Życzę, aby pamiętał o naszym mieście i jego mieszkańcach nie tylko przed wyborami, aby swoją postawą, pracą, zaangażowaniem dawał przykład innym do lepszej pracy. I aby w doborze kadr do realizacji swoich zamierzeń kierował się przede wszystkim kompetencją przyszłych pracowników, a nie kluczem partyjnym.Życząc Wszystkim Pogody Ducha, Słońca i Szczęścia w Życiu Zapraszam do urn wyborczych. Z poważaniem,
Mirosław Maczyta
Kandydat do Rady Powiatu
Lista nr 4, pozycja nr 5

Cyt,,,"Przyszłemu zaś Burmistrzowi naszego pięknego miasta Życzę, aby pamiętał o naszym mieście i jego mieszkańcach nie tylko przed wyborami, aby swoją postawą, pracą, zaangażowaniem dawał przykład innym do lepszej pracy. I aby w doborze kadr do realizacji swoich zamierzeń kierował się przede wszystkim kompetencją przyszłych pracowników, a nie kluczem partyjnym."

Panie Mirosławie, ależ się Pan rozgadał.
Wychodzi na to, że jak wygra Pan Wajs, to w sekretariacie posadzi salową, w finansach 6 pielęgniarek, w budownictwire chirurga , ds wody i kanalizacji ginekologa. ds gazyfikacji anestezjologa etc.
He,he,he, nie o to Panu przecież chodziło.

Otóż żaden poważnie myślący burmistrz nie będzie pozbywał się wykwalifikowanej kadry. Co najwyżej postawi swojego zastępcę i przyjmie paru fachowców.
Jeżeli natomiast co innego , to będzie katastrofa dla urzędu. Nawet Pan Nałęcz, którym straszono pracowników poprzedniej kadencji, napewno tego nie zrobi.
Zyczę powodzenia w wyborach, choć na Pana nie zagłosuję.

Odpowiedz z cytatem
"Życząc Wszystkim Pogody Ducha, Słońca i Szczęścia w Życiu Zapraszam do urn wyborczych"-OTO SŁOWA KTÓRE POWODUJĄ,ŻE NA FORUM ROBI SIE SYMPATYCZNIE I TAK TRZYMAJMY.KAŻDY Z NAS W ZASADZIE DOKONAŁ JUŻ WYBORU NA KOGO BĘDZIE GŁOSOWAŁ.ZASTANAWIA MNIE ODWAGA NA JAKĄ ZDOBYŁ SIĘ PAN MIROSŁAW.BYŁ PIERWSZĄ OSOBĄ NA FORUM,KTÓRY ODWAŻYŁ SIĘ PRÓBOWAĆ ROZMAWIAĆ Z NAMI.PÓŹNIEJ ZA NIM WESZLI INNI KANDYDACI.JA CIESZĘ SIĘ,ŻE MOGŁAM NA BIERZĄCO ANALIZOWAĆ WYPOWIEDZI MIROSŁAWA.WYRAŻAŁ SWOJĄ OPINIĘ NA RÓŻNE TEMATY I TO MI SIĘ PODOBA.ZWRÓĆCIE UWAGĘ,ŻE NA FORUM PADAŁY CZASEM OBRAŹLIWE TEKSTY A NAWET BARDZO PRZYKRE AŻ DO BÓLU A TEN PAN NIE URAZIŁ NIKOGO WIĘ NIE MUSI NAS PRZEPRASZAĆ,BO NIE MA ZA CO.

Odpowiedz z cytatem
i jeszcze kilka słów: w naszym mieście jest ogromna liczba osób chcących zostać radnymi.To ogromna plejada gwiazd. Z forum skorzystało kilku,bo jak rozumiem posiadają umiejętność pracy na kompie.Pisanie na forum bez nicka jest swego rodzaju ogromną odwagą,bo na bierząco można oberwać po uszach albo uzyskać aprobatę.Natomiast ulotki w skrzynce pocztowej nie mają takiej siły przebicia jak słowa,które można czytać i na bieżąco(prawie) zadawać pytania i uzyskiwać odpowiedzi.Z pewnością w niedalekiej przyszłości właśnie w ten sposób będą wyborcy rozmawiać z kandydatami na radnch,burmistrzów....etc...dlatego,bo ekolodzy dorwą się do tych co wyniszczją drzewa na swoje ulotki i plakaty.Poza tym jest nieunikniony postęp techniczny i dlatego należy się uznanie dla pionierów rozmów wyborczych przez internet.

Odpowiedz z cytatem
cytuję:"Chciałbym Prosić jeszcze o jedno. Jeżeli uważacie Państwo,że czas na zmiany, na inny styl uprawiania polityki lokalnej, na zdrowy rozsądek, troskę o dobro wspólne, o najsłabszych, dzieci i ludzi w podeszłym wieku- Idźcie na wybory i głosujcie - na kogo podpowie wam wasze sumienie, przekonania i zdrowy rozsądek, bo nie głosując oddajecie Państwo automatycznie głos na tych, których nie chcielibyście widzieć w przyszłych władzach samorządowych."
Tak powinni wszyscy kandydaci postępować.

Odpowiedz z cytatem
Masz Rację symsarna,,,,, ale tak jak pisałem chylę czoła za program i stanowisko w sprawie,,,,, niemniej jednak Panie Mirku nic pan nie napisał o sobie,,,,, z takich normalnych ludzich spraw. i dalej twierdzę że programem bez poparcia konkretów nie zrobimy nic proszę pana,,możemy pisac że dwóch trzech pięciu i co ? w popszedniej radzie było 5 lekarzy i 5 nauczycieli.. poparcie fantastyczne i co ? chciałbym powiedzieć g......... ale minie zaraz kudłaty za morde weźmie.
Proszę pana bez poparcia finasowego i silnego looby nie liczy się nikt, nikt nie bedzie rozmawiał "z gołodupcem - miasto, powiat )nawet jak ma szczytne plany i obojętnie czy was bedzie 2,3 5,w radzie ,bez znaczenia.. a dla czego ? dla tego że unia to nie charytatywna firma,,, da,,,, ale potrzebuje zabezpieczenia, tak jak każdy bank, więc proszę mi nie pisać o fantasycznych pomysłach,, proszę napisać konkretnie ile jest pan w stanie zainwestować w jakiekowiek mądry projekt, nasz obeny Burmistrz wie,,,, a co zrobił przez osiem lat..... hehe,,, wielkie G........

Odpowiedz do tematu Strona 5 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach