Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 4 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Mirosław Maczyta - kandydat do Rady Powiatu
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Mnie się podoba, że Pan Maczyta pisze tak obszernie. Treść jaką nam przekazuje świadczy o Nim więcej, niż Jego dossier. Ja z niej wyczytałem wiele. Niestety. Mnie nie przekonał. Chyba, że napisze, czy podoba mu się pomysł połączenia ABK i PGK.

Odpowiedz z cytatem
w zamierzchłych czasach było przesiębiorstwo PGKiM, jak przyszły nowe czasy, przedsiębiorstwo to zostało podzielone na ABK i PGK, jeśli znowu się połączą, to historia zatoczy koło.

Odpowiedz z cytatem
Mieliśmy juz w niedalekiej przeszłości takich, którzy wszystko likwidowali, niszczyli, a dziś wielu ludzi w np byłych PGR cierpi skrajną nędzę i głód- a wystarczyło właśnie nie likwidować, a przekazać, przekształcić dawne PGR w np Spółki Pracownicze, zapewniam, ze istniały by do dziś, produkowały, generowały zyski, a ludzie mieliby miejsca pracy. Adekwatna sytuacja jest w ABK i PGM- przecież od wielu lat są to już spółki kapitałowe działające w oparciu o Kodeks Handlowy, nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem dlaczego nie prowadziły do tej pory wzorem innych miast np Olsztyna szeroko zakrojonej działalności zarobkowej- miały przecież bazy. ludzi i sprzęt- brakowało i brakuje w nich tylko dobrych Managerów, brakuje prostym jezykiem mówiąc prawdziwego gospodarza. Bo nie sztuką jest połaczyć 2, czy 3 firmy, zrobić jeden Zarząd, ale za tym idą zwolnienia ludzi z pracy i "odsyłanie kolejnych do nieodżałowanego, nieżyjacego już Pana Kuronia" po kolejny zasiłek. To nie jest wyjście z sytuacji. Trzeba tak zarządzać, aby firmy te zarabiały na siebie, przynosiły zysk dla Miasta,swojego głównego udziałowca. TBS np wybudował tyle mieszkań, a przecież w wiekszości tych budów podwykonawcami mogły być takie firmy jak ABK, czy PGM- po co dawać zarabiać zewnętrznym firmom,a tu generować kolejnych bezrobotnych. Clinton kiedyś miał doskonałe hasło w kampanii wyborczaj - Przepraszam za słowa, ale brzmi ono tak " Gospodarka durniu!", bo to jest motor rowijający społeczeństwa - rozwój firm, dynamiczność, przedsiębiorczość, umiejętność zarządzania- uważam - nie likwidować, a rozwijać ( nie administrację,a firmy) tak, aby przynosiły zyski.Do tego też potrzebna jest przychylność naszych Włodarzy tak na szczeblu Miasta jak i Powiatu i stwarzanie warunków do rozwoju przedsiębiorczości, do zatrudniania w podległych sobie spółkach prawdziwych Managerów, a nie ludzi z tzw partyjnego klucza. I WŁAŚNIE TYM CHCIAŁBYM SIĘ ZAJĄĆ-JEŻELI POWIERZYCIE MI PAŃSTWO MANDAT SPOŁECZNEGO ZAUFANIA- W PRZYSZŁEJ RADZIE POWIATU, A ZAPEWNIAM, ŻE NIE ZAWIODĘ!
Z poważaniem
Mirosław Maczyta

Odpowiedz z cytatem
Mam do Ciebię sympatię, ale jesteś idealista nieposkromiony.
Powiem Ci tak, "Porządek lubi swiat, a d...a bat".
Pozdrawiam
ikmr.

Odpowiedz z cytatem
symsarno - ikmr jest tak niepokorny ( może hehehe Wink niereformowalny jako budowlaniec ) ze az swoim zachowaniem wymusił na nas obowiązek rejestrowania ( moze on nie lubi tych czasow ? rejestrowania zwiazkow na kocia łapę?)

Jak to dobrze że mamy moderatorów
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Symsarno Surprised ja nie wypowiedzialem sie na temat pana Mirosława Shocked oraz nie sugeruję że popieram jego kandydaturę Shocked , akurat co do tego mam odmienne zdanie. Crying or Very sad

Natomiast Pan ikmr Very Happy i mój stosunek do niego Very Happy jest prawie ze kolezenski Zdrowko . Nasza dluzsza znajomosc i strzelanie W mur do tej samej bramki W mur ( mam bynajmniej takie odczucie ) - pozwoliło mi na tak frywolne sformuowania wobec ikmra. Twisted Evil

Za przepraszam jesli urazilem. Help

pzdr Twisted Evil

Odpowiedz z cytatem
Mamy ostatni tydzień przed wyborami, a zatem zostało parę dni na zastanowienie, myślenie i podjęcie właściwych decyzji. Wielu tu dostaje tzw "białej gorączki",ze nie może chowając się za plecami anonimowości potepiać, obrażać i krytykować wszystkich kandydatów. Kiedy przychodzi obnażyć własne oblicze-pokazać twarz, to jest bunt i złość. Demokracja ma to do siebie, ze pozwala na swobodę wypowiedzi, ale nie chowając się za "plecami gościa, xyz czy innego forumowicza", tylko jawnie , z otwartą przyłbicą. Jeśli natomiast ktoś wie coś o którymkolwiek kandydacie,że robi coś wbrew prawu to proponuje pójście z tym do Prokuratury, która mieści się w budynku Starostwa Powiatowego- tam jest na to właściwe miejsce.Wszyscy kandydaci na etat Burmistrza są normalnymi ludźmi, wybierając któregoś zastanówmy się, co konkretnego zrobił dla społeczeństwa, nie koniecznie "bedąć na tronie", ale zwyczajnie w pracy społecznej, w pomocy potrzebującym i dla dobra wspólnego. A to,że ktoś ma takie czy inne wykształcenie, prezencję,elokwencję, zdolności wysławiania się-nie zawsze idzie w parze z dobrym gospodarowaniem- NAM NIE TRZEBA KRASOMÓWCÓW, ALE PRAWDZIWEGO GOSPODARZA DBAJĄCEGO O POTRZEBY LIDZBARSZCZAN I ROZWIJAJĄCEGO TO, CO JESZCE POZOSTAŁO PO POPRZEDNIKACH- jacy by oni nie byli. A mądrych doradców do szczegółów zawsze można znaleźć. Ważne,żeby się 'poruszać" zgodnie z obowiązującym porządkiem prawnym i odpowiednimi ustawami.Chciałbym mieć szansę w budowie tego wszystkiego, chciałbym pokazać,że można coś zrobić, wystarczy tylko chcieć. A dobro wspólne, rozwój naszej minispołeczności będzie priorytetem w mojej działałności. Jeżeli zostanę wybrany do Rady Powiatu- będę tu nadal z Wami wszystkimi, będę informował o dobrych rozwijających działaniach, ale również o tych wszystkich radnych,z imienia i nazwiska, którzy będą przeciw dobrym pomysłom i rozwojowi naszego powiatu tylko dlatego, że są w opozycji.Wszystko jest w rękach, a właściwie umysłach Państwa, dlatego liczę na Państwa głosy, poparcie i zrozumienie dla moich działań i przekonań. Z poważaniem
Mirosław Maczyta

Powiem szczerze aż do bólu , mnie Pan jeszcze nie przekonał.

Walka trwa dalej Twisted Evil

P.S.
Wysłałem Panu wiadomość na PRIV - dotycząca foto.

Odpowiedz z cytatem
Post Fotografia 
Panie Mirosławie , powiem tak - zaskoczył mnie Pan , pewnie innych userów również.

Życzę powodzenia.

P.S.
Proszę Państwa mamy pierwszego kandydata ktory zamieścił swoje zdjęcie.

Odpowiedz z cytatem
Panie Mirosławie po pana fotce już pana kojarzę, ale tylko z twarzy,, czy nie handlował pan kiedyś wyrobami z foli ? czy to pan w ostatnich wyborach popierał Ryszarda Nałęcza ? przeczytałem wszystko co pan napisał,, to są bardzo mądre założenia i chylę czoła ale od haseł i obietnic do realizacji daleka droga, bardzo daleka,,,, nasłuchałem się tego w poprzedniej turze wyborów i co z tego zostało co zostało dotrzymane odpowiem tak - NIC !!!!!!!! nie twierdzę że Pan nie masz pomysłu na uzdrowienie ale pomysł to za mało, za pomysłem musi iść jednomyślność i kasa, nie zmam pana osobiście i nie bede się wypowiadał na pana temat, oraz proszę niebrać tego do siebie, ale moim zdaniem , miastem powiatem, gminą powinni rządzić ludzie bogaci, obrzydliwie bogaci, ci co potrafią zrobić porządek na swoim podwórku, przecież miasto , powiat, gmina to firma, tylko to daje gwarancję że nie bedą próbowali ugrać coś dla siebie bo mają dosyć kasy i dużo czasu, wiem że brzmi to trochę dziwnie ale proszę spojrzeć na gospodarkę USA i kto tam rządzi.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz do tematu Strona 4 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach