Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Mirosław Maczyta - kandydat do Rady Powiatu
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
A ja napiszę tak ...... pan Mirosłw to postac typu Don Pedro z Krainy deszczowców,,,,,,,, program a i owszem,,,, PIS..... drogi kandydacie kicha totalna kicha ani ja ani moja rodzina i znajomi nie zagłosują na kandydata incognito - wybacz ale zbyt wiele tajemniczości wprwadzasz kandydując, wzorem dla mnie są wybory w USA,,,, wyborca wie wszystko,,,od A do Z jesteś pan tajemniczym gościem,,, z programem przepsanym z lisy PISu a to za mało drogi kolego,,, za mało na małomiasteczkową społeczność,,,, liczy się twarz nie program którego i tak nie da się dotrzymać

Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
czytajcie te strone www.porozumienie warminskie.za.pl

Odpowiedz z cytatem
oczywiscie www.porozumieniewarminskie.za.pl

Odpowiedz z cytatem
No fatastycznie przeczytałem uważnie i ,,,,,,,,,, normalnie jestem zafascynowany tym ugrupowaniem

skład - 90 % pracownicy budżetowi + 5 % emerytów

Tak moi drodzy tego nam trzeba !!!!!!!!!!
panie Mieczysławie ż całym szacunkiem odejdź pan , odedź jako ten który nie wiele zrobił ale nie zaszkodził, w pewnym stopniu mam do pana szasunek bo wiem że pana v-ice robił wszstko aby pana zdyskredytować. że przewodniczący RM to uśmiechnięty........brak mi słów, a znam go osobiście z lat dzieciecych hehe zrobił wszystko aby podważyć pańskie decyzje,, panie Miczysławie wiem o rozgrywkach MPCu, wiem io programach pisanych na zlecenie urzędu miasta i proszę mi wierzyć żałuję że nie polączył pan sił z Ryszardem Nałęczem pewnie pan ię obruszy ale to w tym wypadku jedyna alternatywa,,,, ludze mają was dosyć,, ja mam was dosyć a jeżeli ja to i moja rodzina a proszę mi wierzyć że z poparciem mojego ojca to jakieś 3 tys, ludzi

Odpowiedz z cytatem
Sznowni Państwo- ja po troszę zaczynam się gubić w ocenach niektórych z Państwa wypowiedzi, zwłaszcza Pani lub Pana o pseudo "radker". Z jednej strony nie chce Pan głosowac na tych co byli -lekarzy, nauczycieli ( chociaż oni tez maja prawo do życia publicznego), a z drugiej strony pisze Pan(i), że w takich małych społecznościach głosuje się na twarz.Czyli wystarczy ładne i gładkie lico na plakacie, szeroki uśmiech, popularność na każdej ulicy i wtedy można się ubiegać o mandat radnego. A jak przychodzi ktoś nieznany ( kto nie jest lekarzem, nauczycielem,czy znanym przedsiębiorcą),ktoś, kto jest jest jednym z was przemierzających codziennie nasze miasto, ktoś kto chce coś zrobić, coś zmienić, to też jest źle. Wydaje mi się, że jest tym trochę hipokryzji.
Ja uważam,że każdy ma prawo do startu w wyborach- ja swoją osobą chciałbym wnieść trochę innowacji, przebojowości innego stylu uprawiania polityki lokalnej- polityki porozumienia,bez kłotni, waśni - a przede wszystkim skutecznego działania dla dobra wspólnego. bo jak mówi stara maksyma - "Nie po słowach, a po czynach będą nas oceniać "
Proszę Was o szansę, abym mógł wywiązać się z tego, o czym tu napisałem. A żeby zaspokoić Pana(i) ciekawość pragnę poinformować, że jestem katolikiem, mam dwoje dzieci- studiujacego 22-letniego syna oraz 17-letnia córkę w liceum.
Pozdrawiam, Mirosław Maczyta

Odpowiedz z cytatem
Znam Pana Mirosława.Jest serdeczny,pracowity,dobry ojciec-aż nadto.W sumie jak nie znajdę lepszej kandydatury,to z pewnością zagłosuje na niego.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Panie Mirosławie źle pan ocenia moje zapytanie,,,,, nigdy nie negowałem ludzi ze wzgłedu na wyznanie lub pochodzenie społecznie,,,, ma pan pełne prawo kandydować jak cała reszta kandydatów , ja osobiście oddając głos chciałbym mieć pewność na kogo oddaję,,, to tylko tyle,,,,, nie mam zamiaru pana dyskredytować,,, nie znam pana a program ? Drogi panie naczytałem się już po uszy,,,,,,, ale aby mieć pewność co do pańskiej osoby pozwolę sobie zasięgnąć języka,,, być może warto na pana zagłosować,, ale o tym wkrótce

Odpowiedz z cytatem
Panie Maczyta, czy to pan byl w komitecie wyborczym pana Nałęcza 4 lata temu? Cos mi to nazwisko kojarzy sie z nazwiskiem pełnomocnika własnie Nałęcza.

Każdy ma prawo w naszym kraju poszukiwać partnera do współpracy po to, aby w naszym mieście żylo się lepiej.Jeżeli nawet pan Maczyta był w komitecie wyborczym Nałęcza,to co w tym złego?Myślę,że to dobrze,że tak było.To było cztery lata temu a teraz jest cztery lata później.W zyciu każdego człowieka zachodzą zmiany.Uczą nas zarządzać zmianami.Wszystko się zmienia.To dobrze,bo można dzięki temu zmieniać decyzje,na bazie doświadczenia zmieniać orientacje polityczną,zmieniać zdanie dzięki życiowemu doświadczeniu.Myślę,że to dobrze,że pan Maczyta mając doświadczenie pracy z panem Nałęczem chce startować na radnego powiatu.To dobrze. Ja jestem z Powiatu.

Odpowiedz z cytatem
A gdzie Ty Gościu z Ornety wyczytaleś, że to żle, że pan Maczyta był pelnomocnikiem, a? Doszukujesz sie nie wiem czego w normalnym pytaniu. Pamiętam tego pana może nawet z najlepszej strony, a ty zaraz się jeżysz jak drut kolczasty i zaczynasz mi wciskać jakiś kit o prawie czlowieka. Czytaj to co piszą i nie domyślaj sie niczego więcej. Będzie łatwiej i prościej, a i nerwów nie stracisz, bo nie o Ciebie tutaj chodzi.
No to na dzisiaj.

Odpowiedz do tematu Strona 3 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach