Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
która pizza najlepsza w lidzbarku?
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post która pizza najlepsza w lidzbarku? 
którą pizzerie polecicie

Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
Post pizza 
na moje to na astro jest dobra jedna z najlepszych

Odpowiedz z cytatem
Może ktoś jeszcze się wypowie.Dużo jest takich które dowiozą do domu?

Odpowiedz z cytatem
A mnie tam smakuje ta z pizzerii koło Wysokiej Bramy na ul. Dębowej.

Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem, żadnej pizzy nie można nazwać dobrą pizzą, powiem więcej - nic co podają miejscowe pizzerie nie można nazwać pizzą. Niestety cisto albo jest za cienkie albo za grube, za wodniste albo za suche jakby za każdym razem było robione przez kogoś innego i to uczącego się. Dodatki to śmiech na sali, masz szczęście jak są nie przeterminowane. Za to ceny Very Happy hohoho jakby te "pizze" ze złota były. Niestety jak chcesz dobrą pizzę zrób ją sam.

Odpowiedz z cytatem
Słuchy mnie doszły, że niedługo będzie w mieście jeszcze jedna pizzeria.Mają bardzo dobrą pizze. Wiem ,bo jadłem Very Happy

Odpowiedz z cytatem
Słuchy mnie doszły, że niedługo będzie w mieście jeszcze jedna pizzeria.Mają bardzo dobrą pizze. Wiem ,bo jadłem Very Happy

To będzie, czy już jest? Confused

Odpowiedz z cytatem
Dla mnie najlepsza pizza jest z Biedronki.
Po dołożeniu sera szynki itp.

Odpowiedz z cytatem
niestety władze zamiast promować trasy między jeziorami z uporem maniaka prą w kierunku drugiego dziadowskiego miasta Ornety po nasypach kolejowych.

Właśnie lepiej kupic z biedronki pizze to będziesz miał 5 razy taniej niż z pizzeri.. Tylko jaka jakość jej będzie? lepiej mrożona niż świże składniki? Tak samo z towarami 3D, lepiej iśc do drukarni 3D http://futureprint.pl/ niż gdzieś samemu przez internet zamawiać towary 3D.

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach