Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny
Kandydaci do Rady Miasta z KWW DARIUSZA MIKOłAJCZYKA
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Kandydaci do Rady Miasta z KWW DARIUSZA MIKOłAJCZYKA 
Witam Państwa,
nazywam sie Grzegorz Bebłowski i wraz z kolegami Dariuszem Mikołajczykiem i Radkiem Huczakiem kandydujemy do Rady Miasta. Jeśli ktoś z Państwa miałby do nas pytania to chętnie na nie odpowiemy, dlatego też zachęcamy do dyskusji.

Grzegorz Bebłowski

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
Post wybory 
witam chciałabym się dowiedzieć coś więcej na temat waszego programu wyborczego, jakie macie plany? co zamierzacie zmienić w Lidzbarku?, a przede wszystkim napiszcie pare słów o sobie czym się zajmujecie, jakie macie zainteresowania, i dlaczego mam na was głosować. Słyszałam o was, ludzie mówią, że jesteście idealnymi kandydatami do rady miasta, młodzi, mający dużo pomysłów, więc uświadomćie mi że mój głos jest dla was ważny pozdrawiam marta Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Odpowiedz z cytatem
Jest nam bardzo miło, iż takie opinie występują na nasz temat. Co do Pani pytań. Otóż nie mamy programu wyborczego, jak kandydaci którzy co 4 lata coś nowego obiecują i nie realizują!!!. Co więcej ja sam osobiście uważam, że programy wyborcze i tak nie maja w praktyce zastosowania. Nie będziemy niczego obiecywać, chcemy aktywnie działać na rzecz Naszego Miasta, rozwijać je w każdy możliwy sposób i pomagać jego mieszkańcom. . Na przykład naszym pragnieniem byłoby ażeby postały w mieście obiekty w których młodzi ludzie mogliby spędzać wolny czas, rozwijać swoje umiejętności, a te obiekty które już są - ażeby były bardziej dostępne dla nich. Konkretnych problemów z którymi należałoby coś zrobić nie sposób tu wymienić. Co do zmian to przede wszystkim chcielibyśmy ażeby sam Urząd był przyjazny dla mieszkańców bo zapewne wielu się zawiodło na specyfice jego działania.

Grzegorz Bebłowski - obecnie jestem studentem IV roku Administracji na UWM w Olsztynie, mam 24 lata i pracuje w Sądzie Rejonowym w Lidzbarku Warmińskim ogólnie interesuje prawem i w tym kierunku chciałbym dalej się rozwijać. Kandydowanie do rady miasta było jedną z moich ważniejszych decyzji, gdyż nie podejmuję się czegoś z czym uważam że nie dam sobie rady.

Dariusz Mikołajczyk - Absolwentem Olsztyńskiej Szkoły Wyższej, lat 30. Kierownik Sklepu JASAM Sp. z o.o. w Lidzbarku Warmińskim, który konsekwentnie dąży do wyznaczonego celu, mając na uwadze przede wszystkim dobro naszego rodzinnego miasta.
Mieszkańcy Lidzbarka Warmińskiego poznali jego osobę, która razem z Piotrem Cieślińskim Dyrektorem oddziału firmy Jasam czynnie organizuje co roku festyn dla mieszkańców naszego miasta.

Radosław Huczak – pracuje na kierowniczym stanowisku w Fabryce Opakowań Foliowych „Rossoplast, jest Absolwentem Politechniki Gdańskiej oraz ukończył studia podyplomowe na Wydziale Nauk Technicznych. Ma 32 lata, żonę i dziecko. Chciałby aktywnie zadbać o rozwój oraz wspólne dobro naszego mista.

Pozdrawiamy mieszkańców Lidzbarka Warmińskiego i prosimy o oddanie głosu na
LISTĘ NR 21 W OKRĘG NR 3,4 i 5 KWW DARIUSZA MIKOŁAJCZYKA.

Kandydaci do Rady Miasta KWW Dariusza Mikołajczyka

Odpowiedz z cytatem
Post CZAS NA MŁODYCH!!! 
Gratuluje Panom odwagi i nie ukrywam również zadowolenia z tego powodu. Jestem rodowitym mieszkańcem Lidzbarka i cieszę się ze młodzi ludzie w końcu zdecydowali się kandydować w tegorocznych wyborach. Myślę że nadszedł już czas na naszych radnych ażeby poszli na emeryturę a inicjatywę przejęli młodzi mieszkańcy naszego miasta, gdyż młode tchnienie na pewno przyniesie nam wszystkim wymierne korzyści. Jestem jednocześnie zaniepokojony, że tak mało się mówi o tym fakcie, że młodzi ludzi mogą mieć w końcu swoich reprezentantów w mieście i nie tylko, gdyż jest tez kilka młodych twarzy kandydujących do rady powiatu. Od wielu lat jesteśmy w letargu władzy określonych grup zawodowych i chyba nie musze tu przytaczać jakich gdyż wszyscy dobrze wiemy o jakie chodzi. Uważam iż najwyższy czas to zmienić i pomału przekazywać pałeczkę młodym póki jest w nich energia i chęć zrobienia coś dla naszego miasta, póki jeszcze wszyscy oni nie wyjechali…

Macie mój głos!!!!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Gratuluję i ja,,, to bardzo dobrze aby prężni młodzi ludzie rozpiepszyli istniejący skostniały układ,,, układ fałszu obłudy i przeświadczenia że ciemnogród i tak zagłosuje za panem doktorem, nauczycielem, brawo !!!! mam nadzieję że pociągniecie swoich znajomych,,,, mam tylko jedno pytanie,,, w którą stronę wam jest bardziej podrodze,,, z PO i satelitą w postaci " WARMIA Nasza Mała Ojczyzna",,,, "Samoobrona", PIS,, czy może RSW WARMIA - też młodzi, nowi na scenie naszego miasteczka, a może zupełnie inna koncepcja, nie mniej jednak pozdrawiam.

ps.
paso...... czy zauważyłeś z kudłatym jaki jestem grzeczny Smile hehe staram się,,,, neospasminka działa !!!

Odpowiedz z cytatem
Szczerze mówiąc to w każdą z tych stron nie jest nam po drodze. .Startujemy jako niezrzeszeni i niezależni. Co więcej niektórym z wymienionych przez Pana stron to się nie za bardzo podoba , bo to są faktycznie odebrane przez nas im głosy które mogłyby pozwolić na umieszczenie swojego kandydata w radzie. Nie ukrywam jednak faktu, iż popieramy młodych kandydujących w tych wyborach, myśle że jest to dobry znak, że wkońcu coś ruszyło.

Dziękuje za poparcie, jest ono nam na pewno potrzebne, zważywszy na fakt iż obawiamy się że ciężko będzie nam przebić istniejące tzw układy i do rad znowu wejdą starzy bywalcy, a co za tym idzie – wystarczy prześledzić poprzednie kadencje.

Odpowiedz z cytatem
Post A JEDNAJ JEST NA KOGO ODDAĆ GŁOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
HEJKA, MACIE KANDYDATA NA KTÓREGO MOGĘ ODDAĆ GŁOŚ? MIESZKAM NA LEGIONÓW, PROSZĘ O PODANIE LISTY
PS. TYLKO TAKI DO 40 LAT:)

Odpowiedz z cytatem
Jest to Okręg 5 z którego kandyduje Dariusz Mikołajczyk i zapewniam iż jeszcze daleko mu do 40 lat Smile Startujemy z listy nr 21 i oczywiście zachecam do oddania głosu..

Pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem
CIESZY MNIE,ŻE MŁODZI LUDZIE STARAJĄ SIĘ O MANDATY RADNYCH.NIE CIESZY MNIE JEDNAK FAKT,ŻE JEŻELI ZOSTANĄ WYBRANI,CZY BĘDĄ MIELI ŚWIADOMOŚĆ,ŻE COKOLWIEK BĘDĄ ROBIĆ,TO BĘDĄ CZYNIC DLA STARYCH.NIE MA W LIDZBARKU ZA WIELE MŁODZIEŻY,WIĘC OTWIERANIE NOWYCH MIEJSC CYTUJĘ:" Na przykład naszym pragnieniem byłoby ażeby postały w mieście obiekty w których młodzi ludzie mogliby spędzać wolny czas, rozwijać swoje umiejętności, a te obiekty które już są - ażeby były bardziej dostępne dla nich."W LIDZBARKU JEST BARDZO DUŻO WIEKOWYCH LUDZI.CZY DLA NICH TEŻ BĘDZIECIE CHCIELI STWORZYĆ OBIEKTY GDZIE MOGLIBY SPĘDZAĆ WOLNY CZAS,ROZWIJAĆ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI?

Odpowiedz z cytatem
Fajne to co piszecie o sobie, fajne to co chcecie
zrobić dla miasta.
Tylko nie twierdż tak uparcie, że do żadnego ugrupowania
wam nie po drodze. Zresztą może na tym etapie i masz rację.
Z waszej trójki - ile osób może zostać wybranych? Od 0 do 3.
To jest grupka nie za wielka . Natomiast jak zacznie działać
nowa rada, trzeba sobie poszukać w niej ludzi myślących podobnie jak Wy.
Nie mówię wielkimi słowami, że macie zawrzeć
koalicję czy coś w tym stylu.
Chodzi o wspólne poglądy na sprawy ważne dla miasta, szukanie nowych
dróg i pomysłów, a następnie wcielanie je w życie poprzez
przekonanie reszty co do słuszności i przegłosowanie.
Mówię to jako człowiek nie będący nigdy radnym, a jedynie
obserwator posiedzeń, który widzi więcej, bo wszystko i świeżym
okiem.
Zyczę powodzenia, wspieracie tych, którzy przejda.

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach