Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 4
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Jacek Protas - Marszałkiem Województwa
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Jacek Protas - Marszałkiem Województwa 
Dzisiaj Jacek Protas został Marszałkiem Województwa. Co wy na to?

Odpowiedz z cytatem
Lepszej sytuacji do rządzenia mieć nie można. burmistrz ma poparcie rady a marszałek z LW. Oby tylko chcieli i potrafili to wykorzystać.

A kto się zalapie na "żabę" w postaci Starostwo+Szpital?
A nie pisalam jakiś czas temu, że tak będzie?
No to na teraz...

Moja przepowiednia z przed miesiąca ujrzała światło dzienne. Serdecznie Gratuluje Panu Protasowi-pisałem w poście o nowym Burmistrzu, że będzie miał wręcz książkową sytuację do sprawowania urzędu- Lepiej nie mogło sie zdarzyć- Taka sytuacja dla naszego miasteczka zdarzyła się po raz pierwszy od czasów "Nowej Polski po 1989 roku"
BRAWO,BRAWO, PO STOKROĆ BRAWO !!!

Mirosław Maczyta

Moja przepowiednia z przed miesiąca ujrzała światło dzienne. Serdecznie Gratuluje Panu Protasowi-pisałem w poście o nowym Burmistrzu, że będzie miał wręcz książkową sytuację do sprawowania urzędu- Lepiej nie mogło sie zdarzyć- Taka sytuacja dla naszego miasteczka zdarzyła się po raz pierwszy od czasów "Nowej Polski po 1989 roku"
BRAWO,BRAWO, PO STOKROĆ BRAWO !!!

Mirosław Maczyta

Lidzbark Warmiński był Stolicą Warmii i Mazur przez wieki.Tu żyli wielcy ludzie naszego globu.To historia.

Rzeczywistość jest jak do tej pory okrutna dla miasta i mieszkańców,bo brak inwestycji,duże bezrobocie,młodzież wyjeżdża.

Nasze miasto jest "śpiące",ale ja chcę wierzyć,że nowe władze wypiją dużo kawy,same się obudzą i miasto zacznie tętnić zyciem.

Ludzie powiadają,że wiara czyni cuda,więc ja muszę uwierzyć,że będzie lepiej.Trzeba mieć zawsze nadzieję.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Ty wszystkim bijesz brawa jak małolat. I to po stokroć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niech Ci będzie.
Ja też gratuluję Panu Jackowi Protasowi zaszczytnej funkcji.
Tymczasem piszesz tak, jakby Pan Jacek nic nie robił, tylko pchał pieniążki do Lidzbarka Warmińskiego. Złym byłby marszałkiem województwa, bo jest wiele miast, które chcą być na równi traktowane.
Chyba pobywałeś nie tylko w Lidzbarku :
byłeś w Bartoszycach
jechałeś przez Dobre Miato
Może zahaczyłeś o Górowo Iławeckie, pierwsze co się rzuca w oczy w tych miastach, to zieleń, czystość, jakiś ład i porządek, tudzież nowe zakłady pracy.
O innych miastach nie wspomnę. Przecież nie powiesz że z każdego miasta był ktoś u władz wojewódzkich i tylko w swoje finansował.
Owszem, szansa jest wykorzystać równe szanse , tylko że Pan Jacek nie pobuduje nam fabryk, nie doprowadzi gazu pod mój dom, do wielu innych domów w mieście aby w tej niecce w której leży nasze miasto pozbyć się wreszcie smogu z kominów przez który chwilami nie
można oddychać. Pan Jacek nie odnowi fasad starych kamienic, nie ureguluje koryta Lyny, nie zrobi z jej brzegów miejsca do wypoczynku.

Widzisz Mirosławie, tu można zapisać księgi. To są księgi zmarnowanych lat byle jakich rządów, kiedy sąsiedzi się rozwijali, a u nas była sielanka i bylejakość, a ludzie brali pieniądze za pilnowanie stołków. Ty piszesz o zagorzałych przeciwnikach, a ja tylko chcę, żeby moje dzieci znalazły pracę na miejscu w Lidzbarku, żeby oglądać nowozasadzoną trwałą zieleń, a nie tylko kwiatki burmistrza na kilku klombach gdzie wydano opieniądze na jeden sezon.
Chcę się częściej spotykać ze znajomymi, ale niestety wracają z pracy w Olsztynie tak póżno, że są wykończeni dojazdami i już nie mają czasu na życie towarzyskie.
ChcE wreszcie, ażeby te wszystkie autokary z turystami, które podjeżdżają pod nasz zamek nie były tylko przejazdem, ale zatrzymały się tu na parę dni i zostało trochę grosza w naszych sklepach , u naszych fryzjerów, u naszych hotelarzy.
Nawet chcę tego, by za parę lat nie trzeba było zbierać pieniążków na paczki dla potrzebujących dzieciaków, bo rodzice wreszcie znajdą pracę i bieda opuści to miasto.
Pytam Ciebie po raz któryś - czy z tego powodu ja jestem zagorzałym przeciwnikiem?

Gratulując nowym władzom wyboru, poczekam na efekty ich pracy.
Jeżeli takowe będą, przyłączę do Ciebie.
Pozdrowienia.

Odpowiedz z cytatem
kiedys napisalem w swoich postach toćka w tocke co napisał-a Slonko98.

nie posądzam o plagiat wresz przeciwnie jesli kazdy bedzie mial takie zdanie moze skonczy sie Gloria?

fakt jest to jest gratulacje a my mamy swoja szara rzeczywistosc , a ludzie sadza ze od jutra ktos pomaluje im okulary na rozowo.

Do roboty!

Jak to dobrze że mamy moderatorów
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Z tego co pisze Slonko i Paso.... wynika,ze źle się stało,że Pan Protas został Marszałkiem Wojewódzctwa- Proszę mi wybaczyć, ale to sa jakieś chore uprzedzenia- naprawdę. Nikt nikomu nie zabrania brania udziału w życiu publicznym- każdy z nas ma szanse być potencjalnym Marszałkiem,Starostą, czy Burmistrzem- ale u nas jest tak- im komu gorzej, tym lepiej- taka opinię mamy w świecie, że za granicą najgorszy jest polski pracodawca. A jeśli chodzi o "kolejne" fabryki mające być wybudowane, to powiem tak- w unijnych planach rozwoju tego regionu nie ma i nigdy nie będzie miejsca na żadne fabryki- to ma być teren turystyczny. W kierunku rozwoju bazy turystycznej powinniśmy kierować własne drogi rozwoju- wszyscy się śmieją z zagospodarowania Wielechowa- ludzie od czegoś trzeba zacząć- kto pamięta kiedy tam było cokolwiek robione, inwestowane ??? Jak się nic nie robi, to źle, jak się cokolwiek chce zrobić, to też źle.

PS Coś Państwu doradzę- jeśli macie odwagę do krytyki, to miejcie ją tez do podpisania się pod nią nie tylko pseudonimem, ale własnym imieniem. Najłatwiej jest za rogu rzucać kamieniami w kogoś.
Mirosław

Post Mirosławie- uważniej czytaj innych,nie insynuj 
Mirosławie
Twoja miłość własna przesłania Ci wiele rzeczy.
Czy w moim poście było napisane, że żle się stało, że Jacek Protas został
Marszałkiem Województwa Warmińsko-Mazurskiego?????????????????
Było jasno napisane, że stało się dobrze.
Było też napisane, że to jest Marszałek całego województwa, gdzie jest wiele miast takich jak nasze i musi dzielić sprawiedliwie dla wszystkich.
Było też napisane, że jest szansa dla Lidzbarka przy tym sprawiedliwym podziale, ale wszystkim trzeba się wziąć do roboty: starostwu, burmistrzowi,radzie miasta. instytucjom powołanym do różnych zadań jak i nam na własnym podwórku.
Ja już daję przykład, od kilku dni pracuję przy chałupie w pocie czoła, jeczsze coś nieco zrobię na zewnątrz od strony ulicy żeby było ładniej.
Jeżeli tego nie rozumiesz, to pisz co chcesz.
W dalszej dyskusji z Tobą, jeżeli nie zmienisz podejścia do dyskutantów, udziału nie biorę.

Odpowiedz z cytatem
Z tego co pisze Paso.... wynika,ze źle się stało,że Pan Protas został Marszałkiem Wojewódzctwa- Proszę mi wybaczyć, ale to sa jakieś chore uprzedzenia- naprawdę.Mirosław

Panie Mirosławie Gratuluję !!!!!

Niestety nie przypominam sobie abym cos takiego napisał.

Moje przesłanie było trochę inne.

I tak gratuluje ciekawej nadinterpretacji. Twisted Evil

Jak to dobrze że mamy moderatorów
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 4
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach