Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 4 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Jacek Protas - Marszałkiem Województwa
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Opanujcie sie w końcu ! 
Zastanawiam się po co to robicie, po co. Ile trzeba mieć w sobie zacietrzewienia,aby ciągle z uporem maniaka sie do wszystkiego czepiać.Pozwólmy P.Protasowi spokojnie pracować, dość uprawiania głupiej nikumu nie służącej krytyki. Przecież tą stronę czyta wiele osób nie tylko z Lidzbarka- co oni sobie o nas pomyślą.Powinniśmy dziękować opatrzości,że tak się pomyślnie sprawy mają- każde grabie grabią do siebie, a nie od siebie. Pan Marszałek o tym doskonale wie- ja jestem przekonany, ze swoją pracą przyniesie wiele korzyści dla naszego miasteczka- DAJMY MU SZANSĘ. a to że ktoś dojeżdża do i z pracy samochodem takim, czy innym- to taka jego funkcja ,ranga czy stanowisko. I tak powinno być. Każdy może być posłem,marszałkiem, czy wojewodą i korzystać z danych temu przywilejów. Dziwnym by było,aby Marszałek dojeżdżał do pracy autobusem- tu nie jest Szwecja, tylko Polska. Pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem
a droga na Żytniej gdzie mieszka nowy burmistrz a były Przew. RM za
1 910 000 PLN? Ja tam nie wiem czy to tak do końca w porządku. Mieszkam na os Kromera gdzie droga jest taka, że trzeba jeździć dobrą terenówką i mieszka chyba ponad 1000 osób i jakoś nic w tej sprawie nie słychać. Ale w końcu w starych blokach mieszkają tylko nic nie znaczące szaraczki...

To dzielenie pieniędzy to może inny temat. Ale jeżeli chodzi o nagłe zainteresowanie gazet kto, i czym, i za ile jeżdzi, to i mnie zaintrygowało.Sama przecież liczyłam ileż to kilometrów do Olsztyna.
Tak jakby wcześniej nie jeżdzili. Nagle jakiś dziennikarz odkrył Amerykę.
Dobra. A może tak stanąć murem za naszym, bądż co bądż, Marszałkiem?

cytuję Mirosława:"Dziwnym by było,aby Marszałek dojeżdżał do pracy autobusem- tu nie jest Szwecja, tylko Polska".

Moment, moment!!!!!!a Marszałek to kto???
To ważna osobistość!.To ważna osoba na bardzo szczytnym stanowisku.OK.
UWAŻAM,ŻE UJMY NA HONORZE, NA AUTORYTECIE NIC BY NIE STRACIŁ,GDYBY DOJEŻDŻAŁ DO PRACY W OLSZTYNIE(PÓKI CO)MIKROBUSEM. Mikrobusy jadą prawie tyle czasu co samochody osobowe,około 45 minut,są w miarę bezpieczne.(można się zdrzemnąć,przysnąć,odpocząć)(przy dobrej muzyce)
Ma również prawo dojeżdżać swoim samochodem i po roku odliczyć od podatku koszty uzyskania przychodu.
Ma również prawo do korzystania ze służbowego samochodu.
Znam osobiście wiele osób,które gdy tylko weszły do władzy(posłów do sejmu ,do senatu z Olsztyna), to od razu "woda sodowa uderzyła go głowy". W jakis dziwny sposób przeistotoczyli się. Nie wiem dlaczego,ale dla mnie było przykro,że tacy fajni ludzie napili sie "władzuchny". Myślę,że naszego Marszałka póki co ,to nie dotyczy. Mam nadal marzenia,że naszemu miastu pomoże wyjść z zapaści.Niech jeździ czym chcę, tylko,żeby nikt do niego nie miał o to pretensji.
To RZECZYPOSPOLITA.To patriotyzm.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz do tematu Strona 4 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach