Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Jacek Protas - Marszałkiem Województwa
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
symsarna - bardzo mi się podoba to co napisałaś i jestem za !!!!! masz 100 % racji, zakopmy topory wojenne,, już po wyborach, ludeczkowie w mieście wybrali, trzeba to uszanować, nigdy nie byłem zwolennikiem pana A. Wajsa i dalej twierdzę że można było wybrać inaczej, wg mojej oceny lepiej ale fakt pozostaje faktem - wygrał tą batalię i gratuluję mu oraz wszystkim popierającym go wyborcom, myślę ze nadszedł czas, tak jak napisałas a by zastanowić się co możemy zrobić i w jakiej formie zaangazować się w pracę nad rozwojem miasta,,, bądź co bądź to jest jakiś potencjał ludzi,,, ludzi być może niezgadzających się z obecnym podziałem ale ludzi którym zależy na tym aby w naszym mieście było lepiej i nie chodzi mi o dyskredytację i krytykanctwo obecnej władzy, czas burzliwych dyskusji już się skończył, nie bardzo mam pomysła jak to zrobić ale wierzę że można, można wspólnie popierać mądre decyzje jak również głośno mówić a nawet krzyczeć o rzeczach złych, zdaję sobię sprawę że nie ma złotego środka na natychmiastowe ożywienie gospodarcze, że tylko dłogofalowa dobra praca Burmistrza wraz z radą na rzecz miasta przyniesie efekty, bardzo bym chciał aby ta kadencja nie została zmarnowana ze względu na wewnętrzne utarczki, spory oraz rozgrywki polityczne. A my ? a my wzorem naszej rzeczki Symsarny która w cieniu swojej siostry Łyny, płynie troszkę z boku, raz spokojnie raz burzliwie ale dociera do centrum aby wspomóc Łynę swoją siłą, ale zawsze pozostanie naszą symsarną.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
Tak oto zaczyna sie wyłaniac nasza przyszlośc.
Opowiem Wam i to całkiem nie bajke.
Dawno temu moje trzy cioteczki warzyły konfiturę /o ile pamietam z truskawek/. W przepisie było aby dobrze zszumowac, wtedy bedzie sie dobrze przechowywała /nie było weków ani zelfixow/. A, i mieszać przy szumowaniu trzeba było w jedna stronę, co by sie szybciej geste robiło. Dzieci, tzn. my siedziałyśmy na zydelku z talerzykami po owe smakowite pianki, ktore nam przy szumowaniu cioteczki rozdzielały po równo. Nie wiem, czy mieszały w jedna strone czy we wszystkie, bo co rusz któraś dopadała do garnka i robiła swoje. Faktem jest, ze owe dobrze zszumowane konfitury przechowywały sie bardzo dobrze.
Wiem nawet jak smakowały, bowiem z bratem ciotecznym wypatrzyliśmy gdzie stoi garnek z nimi i po - tylko! - próbowaniu czy naprawde dobre, okazalo sie dno. Czym to sie skończyło? Ano, trzepaniem portek!
Więc skoro tyle szumu przed, przy i po wyborach, to może wreszcie powstanie cos wartościowego i w Lidzbarku. Może wiadrami pszczoły miodu nosić nie będą, ani Irlandczycy nie będą się pchać do pracy do nas drzwiami i oknami, ale będzie znośniej żyć.
Lepiej jak by przyjezdżali do nas korzystając z Wieeeelkiej Bazy Tuuuuurystycznej, gdzie to - i zjeść, i wykąpać sie, i pozwiedzać, zaszaleć i kasę zostawić będzie można!
No to na teraz...

to chyba dobrze?
Lepszej sytuacji do rządzenia mieć nie można. burmistrz ma poparcie rady a marszałek z LW. Oby tylko chcieli i potrafili to wykorzystać.

Mirosław napisał:
"Moja przepowiednia z przed miesiąca ujrzała światło dzienne. Serdecznie Gratuluje Panu Protasowi-pisałem w poście o nowym Burmistrzu, że będzie miał wręcz książkową sytuację do sprawowania urzędu- Lepiej nie mogło sie zdarzyć- Taka sytuacja dla naszego miasteczka zdarzyła się po raz pierwszy od czasów "Nowej Polski po 1989 roku"
BRAWO,BRAWO, PO STOKROĆ BRAWO !!! "

Uważam,że i John72 i Mirosław mówią o tym samym,bo o szansie naszego miasta,którą jest J.Protas.Proszę przypomnieć sobie,kto był w poprzedniej kadencji Przewodniczącym Sejmiku Warmińsko-Mazurskiego?-Miron Sycz Czy on zapomniał o Górowie Iławeckim, o Bartoszycach?-nie zapomniał.Wystarczy,że klikniecie na gogle Miron Sycz Górowo Ilaweckie,Bartoszyce.....A tak przy okazji,to Dobre Miasto należy do powiatu olsztyńskiego. Dlaczego więc p.J.Protas jako Marszałek Województwa miałby zapomnieć o Lidzbarku Warmińskim?

WIKIPEDIA: Mirosław – staropolskie imię męskie, złożone z członów Miro- ("pokój, spokój, dobro") oraz -sław ("sława"). Mogło oznaczać "ten, który sławi pokój".

Myślę,że źle zostały zinterpretowane stokrotne brawa.Analizując dokładnie i dogłębnie treść wypowiedzi Mirosława można domniemać,że faktycznie cieszył się z wygranej J.Protasa,bo uznał to za dobry omen dla naszego miasta.Coś w tym dobrego jest. Powiem więcej;chciałabym,aby John i Mirosław mieli rację.

Odpowiedz z cytatem
Post złudne moje nadzieje 
cytuję za gazetą olsztyńską: "Prawie sześćdziesiąt złotych dziennie kosztują podatników dojazdy do pracy marszałka województwa Jacka Protasa. Marszałka przywozi do Olsztyna i odwozi do domu - do Lidzbarka Warmińskiego - służbowy samochód. Kierowca pokonuje codziennie prawie 200 kilometrów.

Wszyscy członkowie zarządu województwa dojeżdżają do pracy do Olsztyna z innych miejscowości. Jednak tylko po marszałka rano gna z Olsztyna do Lidzbarka Warmińskiego służbowy samochód Urzędu Marszałkowskiego....."

No nie wiem co mysleć ??Mnie kosztowały bilety na dojazdy 14 zł dziennie i to z własnej kieszeni.hmmmmmmmm

Nie wiem. A co Wy myślicie, bo ja straciłam nadzieję na jakąkolwiek szanse dla naszego miasta na jego wsparcie wojewódzkie.

Odpowiedz z cytatem
Może w Lidzbarku niech staje ekspres jakiś albo co tam - Inter City

Te dojazdy marszałka to w ramach realizacji programu
"oszczędne państwo".
Ktoś podpatrzył również , że i nasz burmistrz b.często garażuje
służbowy samochód koło domu, może urząd nie ma garażu?

Co myślicie o planach inwestycyjnych miasta?
Strzelam tak na pamięć;
BUDOWA ŚMIETNIKA - 10 000 PLN
nA REKREACJĘ 10 000 PLN Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
MODERNIZACJA OCZYSZCZALNI PONAD 5 O00 000 PLN ? ? ? ( to co postawili że tak prędko trzeba za takie pieniądze modernizować?)

ROZBUDOWA AMFITEATRU ponad 5 000 000 PLN ? ? ? ?

Odpowiedz z cytatem
No to ja nie wiedzialam, że do Olsztyna mamy 100 km! Shocked
Widocznie w moim samochodzie coś nie tak z licznikiem. A podroż tam i z powrotem to ja mam za okolo 15,. zł, zależy od ceny gazu.
No to na jakim paliwie wożą Pana Marszałka?
Eeee, coś pan redaktor przesolił.
No to na teraz...

W Japonii lub we Francji dojezdzają po kilkaset kilometrów do pracy - fakt czy urzędnicy mają ekwiwalent - nie wiem.( mają Pendolino )

Wiem jedno ma dobrze rządzić ,a takie artykuły to tylko szukanie sensacji - lub już "Kampania" , dla mnie to moze codziennie Maybachem dojeżdzać nawet do Zakopanego.

ALe ma dobrze zamiatac

Jak to dobrze że mamy moderatorów
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Z Lidzbarka do Olsztyna -50km.
Po pracy do Lidzbarka -50km.
Z Lidzbarka do Olsztyna- 50km.
Zgadza się. 200km.

Odpowiedz z cytatem
Sama z siebie teraz sie uśmiałam. Laughing
Kiedy pisałam poprzedniego posta, to nie przyszło mi do głowy, ze jak jedzie do pracy, to i wraca. Z tego co wiem, to nie tylko nasz Marszałek jeżdzi służbowym samochodem.
Przecież to nie on to wymyślił, ktoś wcześniej wpadł na ten pomysł.
A za poprzedniej kadencji to nie jeżdzili? Jeżdzili, jeżdzili. Ale nie pisali.
No to na teraz...

Odpowiedz do tematu Strona 3 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach