Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Jacek Protas - Marszałkiem Województwa
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Proponuje wam wszystkim zeby...dac sobie na spokoj z tym Panem Miroslawem.Nie ma sensu bo wynika z tego,ze ten PAN w ogole nie czyta waszych postow a jezeli czyta to nie stara sie albo nie potrafi ich zrozumiec.
Nikogo nie obrazajac i tego pana nie znajac podejrzewam ze jest to taki nudny zadufany w sobie,nawet w domu przed telewizorem siedzacy w garniturze i krawacie, i wazelinujacy sie wszedzie,czy go chca czy nie,PAN.Bo dlaczego podpisuje sie imieniem i nazwiskiem?!
To nie odwaga prosze PANA....A noz-widelec przeczyta kto trzeba Wink
Mam troche pojecie o psychologii i musze stwierdzic ze nalezy PAN do grona tych przecietnych i zakompleksionych ktorzy bardzo by chcieli a nie moga....
Radzilabym PANU pare spotkan z Psychologiem dla pana wlasnego dobra.
Chyba ze w koncu dotrze to samo do PANA:Pana tam nie chca!!!!Bo jakby chcieli wzieliby dawno!!!!

A wy dajcie sobie na spokoj.Szkoda nerwow.....

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
cyt. (PS Coś Państwu doradzę- jeśli macie odwagę do krytyki, to miejcie ją tez do podpisania się pod nią nie tylko pseudonimem, ale własnym imieniem. Najłatwiej jest za rogu rzucać kamieniami w kogoś.)

Fantastycznie napisane, czytam twoje posty Mirosławie i tak się zastanawiam, co się stało że tak słodko i namiętnie dymasz w trąbę pana Wajsa i Protasa, klamka zapadła, wygrali wybory i pozostało nam tylko obserwować ich poczynania ale o ile mnie pamięć nie myli kandydowałeś z innej opcji politycznej, czyżby dotarł do ciebie świerzy powiew i czas zmienić barwy poparcia. zostaw te pieśni pochwalne i peany na koniec kadencji, jeżeli dokonają choć 50 % tego o czym tak głośno mówią i piszą to sam napiszę " zrobiliście kawał dobrej roboty - gratuluję" chyba że skończy się to tak jak zwykle,,, "nic się nie dało zrobić bo porzednicy wszystko zawalili" przecież to nasza specyfika narodowa, zwalić wszystko na porzedników i komunę
pozdrawiam
Darek

Odpowiedz z cytatem
Witam, nie należę do soób odbijających piłeczkę, tylko do tzw zdroworozsądkowych. Zwracam się do Pani T. ( vel Słonko,Darek i inne tam )- problem pojega na tym,ze mam program do identyfikacji IP piszącego i powiem Pani tak- pisze Pani raz z domu, a drugi raz ze służbowego komputera w Instytucji Nomen Omen podlegającej Starostwu Powiatowemu oraz Urzędowi Wojewódzkiemu, jeśli zapomniała Pani własnego imienia to ja je moge tu na forum Pani przypomnieć i jednocześnie powiadomić Panią,że nikt normalnie myślący nie podcina gałęzi na której siedzi. To by było na tyle Ups

Post Marny detektyw jest wśród nas 
Panie Mirosławie.
Nie podejmuję z Panem żadnej dalszej dyskusji.
Pana dochodzenia detektywistyczne nie są trafione.

Mogę tylko podziękować za to, że w tak niewesołych czasach potrafisz Pan rozbawić i to zapewne conajmniej parę osób na tym FORUM.

Odpowiedz z cytatem
Na tym to wlasnie wszystko polega.Internet jest bezpartyjny,zyjemy w czasach demokracji a nie komuny i przywilejem naszym tzn internautow jest to ze kazdy loguje sie Nickiem(tzn pseudonimem).A panu nic do tego kto sie za tym ukrywa.Nie podoba sie to panu to idz pan gdzies do urzedu gdzie trzeba dowod pokazac.tu niestety nie i pan tego nie zmienisz.Wazne sa poglady a nie ludzie.nie rozumiem w ogole w czym masz pan problem.
To nie jest zadne nie wiadomo jakie forum polityczne gdzie trzeba sie legitymowac.I nigdy nie bedzie.

Odpowiedz z cytatem
Tak ten pan wszystkich popiera a poparl akcje mikolaj dla dzieci????
Bo jakos chyba nie widzialam imienia tego pana na liscie dobroczyncow....

Odpowiedz z cytatem
Znalazlam Pana madrego na liscie dobroczyncow Smile

Odpowiedz z cytatem
Toż to miał być temat o nowym Marszałku p.Protasie, a produkuje się p.Miroslaw.
Dobra, ja nie o tym.
Mialam okazję dzisiaj posłuchać pierwszego oficjalnego wystąpienia p.Protasa jako Marszałka Województwa - bylo to Forum Rozwoju Turystyki.
Przy okazji poznalam strategie rozwoju naszego regionu. Atutem jest wlaśnie brak przemysłu ciężkiego, walory krajobrazowe, różnorodność kultur. Dużo by pisać, to może na potem.
Zeby żyć z turystyki czy towarzyszącej jej otoczki trzeba niezle popracować w pocie czoła. Wiem cos na ten temat, to co najmniej 30 godzin pracy na dobę. Tutaj manna z nieba nie spada ale wklad pracy procentuje. Przy mądrej polityce gospodarczej naszej Rady Mędrców Lidzbark może szybko stanąć na nogi. Tylko czy sie komu będzie chcialo?
No to na teraz...
PS.I co z tego, że M. ma program do identyfikacji?
Ja mam koguta, który gania nawet listonosza !

Ostatnio zmieniony przez Blond dnia Pią Gru 01, 2006 5:27 pm, w całości zmieniany 1 raz

Witam, nie należę do soób odbijających piłeczkę, tylko do tzw zdroworozsądkowych. Zwracam się do Pani T. ( vel Słonko,Darek i inne tam )- problem pojega na tym,ze mam program do identyfikacji IP piszącego i powiem Pani tak- pisze Pani raz z domu, a drugi raz ze służbowego komputera w Instytucji Nomen Omen podlegającej Starostwu Powiatowemu oraz Urzędowi Wojewódzkiemu, jeśli zapomniała Pani własnego imienia to ja je moge tu na forum Pani przypomnieć i jednocześnie powiadomić Panią,że nikt normalnie myślący nie podcina gałęzi na której siedzi. To by było na tyle Ups

Zwracam się do pani T vel Słonko,, Darek i inne tam ?????? ja nie jestem vel,,nawet nie jestem von...... jestem Darek,, hym mam program do podglądu IP hahaha,,,, niech mnie pan nie rozśmiesza, piszę ze swojego kompa i proszę zaprezentować moje IP na forum,,,a co do podcinania gałęzi... no jasne że nie warto,,, przecież zdrowy rozsądek podpowiada dąć w fanfary, może za cztery latka da się znowu do kogoś przytulić przed wyborami, tak,, zdrowego rozsądku życzę i pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem
Moi drodzy forumowicze; Dziewczyno z Niemiec, slonko, Darku, Mirosławie: po co słowne dysputy?
Dajcie sobie na luzik,odpuście sobie,tak jak w demokracji bywa.
Każdy ma prawo do zachowań asertywnych,agresywnych itp.....
Wy Moje Aniołeczki mikołajowe ,uspokójcie emocje powyborcze,uśmiechnijcie się radośnie do kogoś(do kogokolwiek miłego lub nie) i spójrzcie w teraźniejszość,która tak naprawdę nie istnieje a jest tylko przeszłość i przyszłośc. Żyjemy Tu i Teraz,to co było minęło, IP-eki miejmy w nosie,darujmy sobie słowne sprzeczki,wybaczmy chwilowe impulsywne słowa forumowiczów,być może spowodowane cierpieniem,jakimiś problemami ect...
Wreszcie mogę powrócić na forum i jak tak sobie poczytałam,to tylko załamka mnie czeka.
Ludziska!
SZ.P Wajs(LEKARZ CO MIASTO UZDROWI) wygrał, PO górą,rada miejska działa z "zawiaduszczym"(chyba z ruskiego?) A.Kędzierskim na czele a ja głosowałam na R.N. Ale "jajka".PROSZĘ NIE KŁÓĆMY SIĘ NA FAJNYM FORUM I STRONCE.
Czy istotne kto jest vel czy von czy też mgr lub inż, czy też de....czy ma tak czy inaczej na imię?Ja mam na imie np. Zosia albo Frania albo ....co chcecie to wymyślcie.Ja wiem jedno-lubię nawet bardzo zaglądać tu na tą stronkę netową i lubiłam uczestniczyć w dysputach a teraz jestem smutniaczka,bo nie akceptuje zbędnych sprzeczek na temat ,który prawdopodobnie nas forumowiczów nie dotyczy, bo prawdopodobnie żadne z nas nie jest we władzach naszego kochanego Lidzbarka Warmińskiego.(mówiąc po sportowemu-jesteśmy kibicami)
Jedyne co mi przychodzi dziś do głowy( na pozytywne "marnowanie" naszego cennego życiowego czasu )to to,że jesteśmy "drużyną"do pilnowania postępów naszego nowego burmistrza,przewodniczącego rady i rady miasta, i tu powinniśmy mądrość swoją, pomysły skomasować i stworzyć może stowarzyszenie ludzi,którym zależy na rozwoju naszego miasta, na "pilnowaniu" postępów naszych włodarzy i skupić się na wspomaganiu ich działań.Proszę,ulokujmy naszą energię w mądrym celu.

Odpowiedz do tematu Strona 2 z 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach