Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Instrukcja wstawiania zdjęć na forum
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Pozdrawiam

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem

Możesz próbować wstawiać zdjęcia. Faktycznie był problem techniczny po stronie integracji galerii i forum. Mam nadzieję, że teraz już nie będzie takich problemów. Galeria wymaga jeszcze dopracowania, ale same zdjęcia można już wrzucać.

Link do dodawania plików powinien się znaleźć w prawym górnym rogu strony, gdy wejdziesz na galerię. Niestety nie działa jeszcze poprawnie wrzucanie plików nową metodą. Prosiłbym abyś wybrała wrzucanie pojedyncze. Poniżej masz obrazek :

Odpowiedz z cytatem
Ok Dzięki ci Kudłaty. Postaram się jak najszybciej wypróbować wstawiane fotek.
Pozdrawiam milutko Smile Milutka

Odpowiedz z cytatem
Mam jeszcze jedno pytanie:
Czy
Pojedyńcze - jeden plik na raz
To jedna fotka czy wszystko czyli cały folder o danej tematyce np: budynki ? Bo jeśli cały folder to nie próbuję wysyłania fotek. Wolę tak jak dawniej po jednej fotce. wchodziłam poczytałam poogladałam ale w/g mnie zrobiłeś duży bałagan w przeglądaniu......

I jeszcze jedno: Sprawdź czy nr apteki przy Placu Wolności ma ten numer co podam. Jeśli jest inny zmień go na podany przeze mnie.... 89 767 03 20 apteka pana Frączaka

Pozdrawiam Milutka

Odpowiedz z cytatem
Jeden plik to jeden plik. Całych folderów się nie da.

Odpowiedz z cytatem
Ok foty poszły. Moje stare fotki nadal nie mają autora a przecież są mojej własnosci. Maila też niet Very Happy ale ogólnie ok. Poczekam na końcowe prace Razz
Pozdrówka

Odpowiedz z cytatem
Daj mi troszkę czasu na poprawki. Myślałem, że przenosiny poszły dobrze, ale jak widać myliłem się.

Odpowiedz z cytatem
He he Kudłaty masz głowę niezłą więc i resztę naprawisz. Mnie się nie śpieszy Very Happy

Pozdrówka od Milutkiej.
Nie chciało mi się logować Razz

Odpowiedz z cytatem
Kudłaty na fotogalerii znów nie wchodzą zdjęcia. Mozesz podać tu dlaczego? I jeszcze jedno podaj maksymalną wielkość i ciężar fot.
I jeszcze jedno. Co jest że dostaję informacje po zalogowaniu się że : Przepraszamy, ale ta nazwa użytkownika jest już zajęta
Nie rozumiem Embarassed
Pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem
Kudłaty na fotogalerii znów nie wchodzą zdjęcia. Mozesz podać tu dlaczego? I jeszcze jedno podaj maksymalną wielkość i ciężar fot.
I jeszcze jedno. Co jest że dostaję informacje po zalogowaniu się że : Przepraszamy, ale ta nazwa użytkownika jest już zajęta
Nie rozumiem Embarassed
Pozdrawiam

Logowanie już OK. Sprawdzę teraz foto.
Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach