Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 4 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
HEMAN JEST OK!!
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
ja mam hemana chyba juz od roku.... to jest gowo... jak gram w tibie, to tak laguje i wylancza sie interenet co 10 minut...(dla niewtajemniczoncyh Tibia to gra internetowa ktora wymaga polaczenia z internetem). Ale to nie wszystko... Strony tez wchodza jak by chcialy a nie mogly...... moze sie wydawac ze to wirus zamula... ale nie, format 3 partycji tez nic nie dal;/ nie jestem zadowolony:((

Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
Panowie internauci czytam Wasze opinie o jakości internetu i dziwę sie.
Przeciez internet przesyłany drogą radiową ma zakłócenia.

Proponuję wziąć w kilku obok mieszkających neostradę tp nawet najdroższą postawić komp jako serwer za parę groszy kupiony w Alegro,ruter rozdzielający,poprowadzić kable do kazdego mieszkania i będziecie mieli stałe łacze za 10 -15 złotych miesiecznie.

Przeciez kazda "firma" nic innego nie robi, jak w ten prosty sposób zrabia pieniadze.
Koszt zainstalowania przy własnym wykonastwe wyniesie około 250,- pln
Jezeli zdecydujecie sie na łącza radiowe wiedzcie ze kazda pogoda,jadące samochody, urządeń nadawczych, pogarszają odbiór a czasami całkowicie uniemozliwiają.Na to nie ma rady.

Trzeba troche pomyślunku i chęci do kolektywnego działania.
Zyczę powodzenia ikmr.

Odpowiedz z cytatem
ikmr. Nie wszystkie łącza są radiowe a także nie zawsze jest to neostrada. Ja mam np. kabelek nie powiem z jakim transferem, bo byście z krzeseł pospadali Smile A odnoście własnej inicjeatywy to też trochę racja. Ja też tak zaczynałem Smile

Odpowiedz z cytatem
Macie uprawnienia a taki syf jest od wczoraj.

Odpowiedz z cytatem
Administrator się męczy i już chyba piąty raz kasuje ten syf. Chyba naprawdę przyjdzie mi zrobić wszystkie fora moderowane jak tak dalej się będzie działo Zdezorientowany

Odpowiedz z cytatem
No, ale administrator ma jeszcze moderatora z uprawnieniami...

Odpowiedz z cytatem
Post HEMAN JEST OK!! 
Ja jestem od trzech lat klientką HE-MANA i jestem bardzo zadowlona.Zdarzały się problemy,ale były usuwane BARDZO SZYBKO!!!Od czasu,gdy jest szerokopasmówka net działa bez zarzutu.Mam non-stop działający net.Jeżeli ktoś narzeka,to może dlatego,że ma upakowany komp i kupę robalków.Najpierw narzekający niech sprzątnie komp ze "śmieci",potem niech się cieszy,że ma szybki net.Powtarzam:ja jestem bardzo zadowolona z tego,że mam net w Hemanie.Mało tego sprzęt jaki mi sprowadzają zawsze działa bez zarzutu!!!!!!!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Wrócilem właśnie z pracy zły, zmęczony, żona gdzieś z moim Skarbem wyszła
Myśle mam dośc szarpaniny NA TYM FORUM wypije piwo coś napisze i dam se na luz. Embarassed
A tu post "heman jest ok " myśle wiadomo o swoje trzeba walczyć.
Ale czytam i gęba mi się cieszy. Very Happy
90% użytkowników jak ja łącza ,które oferuje firma heman jako jedyna na pewne ulice jest NIEZADOWOLONA
Brawo ludzie nie bójmy sie wyrażać swoich opini Nawet w lidzbarku!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
w hCenzura dziwka wali zaj Cenzura i spalic na stosie, najpierw zmielic w mlynie kulkowym

Cenzura by JOHN72

Odpowiedz z cytatem
Post He-man 
Ja nie narzekam a mam net od roku,na podłączenie czekałam 2godziny,wrazie jakich kolwiek ustarek z netem i wogóle po odwiedzeniu ich siedziby są zaraz po godzinie,dla mnie jest ok

Odpowiedz do tematu Strona 4 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach