Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
HEMAN JEST OK!!
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
no tak Smile zamowilem sobie net w czerwcu-dostalem na koncu sierpinia z obietnicami ze bedzie za 3 dni SmileSmile nie dajcie sie zwiesc... a tak w ogule to mi sie wydaje ze place za miesiac a nie za 2 tygodnie neta (on prawie w ogule nie chodzi!!!!) i w dodatku taki zolw, ze wszyscy znajomi, ktorzy nie maja he-mana sie ze mnie smieja... nie wiem jak to mozna tak nie dbac o klienta... tylko kasa i jak najmniejsze straty -.-'
przepraszam za brak polskich znakow Wink wina klawiatury SmileSmileSmile

Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
Ja już 2 lata temu zrezygnowałem z Hemana, myślałem że do tego czasu coś się polepszyło niestety widać to samo............miałem szczęście

Odpowiedz z cytatem
sprawdźcie teraz ceny i porównajcie
mam już 2 lata
0% awarii
nie tam żebym ich zaraz lubił monopolistów je....ch

Odpowiedz z cytatem
a ja już trzeci rok mam neo... jak dla mnie może być... tylko te ich ceny... ale za wygodę trzeba płacić Wink

Odpowiedz z cytatem
Wlasciciel Hemana to najwiekszy f***** Cenzura i gdyby rozdawali nagrody w kategorii "Najwiekszy ignorant i olewator klienta" - zdecydowanie bylby zwyciezca!

Chodzilem do Tego Pana przez 8 miesiecy i za kazdym razem obiecywal mi, ze za tydzien zadzwoni i zamontuje mi neta.

Ale wciaz mu cos wypadalo. A to pracownik zachorowal, potem byl na urlopie, nastepnie mial tyle zaleglych robot, ze normalnie nie wyrabial. I za kazda moja wizyta otrzymywalem odpowiedz: "Zadzwonie do Pana". Pol roku po moim zgloszeniu sie do Niego z prosba o podlaczenie moj szwagier zglosil sie do niego telefonicznie i za tydzien juz mial!!!

To mi bylo wstyd przychodzic do tej g******* Cenzura firmy i prosic o internet. A zdecydowanie powinno byc odwrotnie.

Na szczescie znalazl sie ktos, kto podlaczyl mi radiowke. Nie jest to demon szybkosci, ale jesli dojdzie do awarii, to jeden telefon i maksymalnie po godzinie wszystko wraca do normy.

Nie dajcie sie skusic na ulotki typu "HE-MAN PRZYSPIESZA". To jest gowno, o czym swiadczy fakt, ze odsyłają po szczegoly na strone, ktora sie NIE OTWIERA!!

Przepraszam za malo poetycki przekaz, ale jak tylko widze napis HE-MAN - to mnie zlosc bierze.

Zostancie przy swoich dostawcach i ewentualnie postraszcie, ze odejdziecie, jesli nie podkreci lacza Wink

Pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem
Post Mało poetycki przekaz 
Gilfons trochę poprawiłem trochę Twoją poezję.

Następnym razem starjmy się bardziej wykorzystywac język polski.

Pozdrawiam

Jak to dobrze że mamy moderatorów
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Masz racje, mogłem jakoś inaczej określić "zamiłowanie" do tej firmy...Wink To już się więcej nie powtórzy, bo mi już złość przeszła Very Happy

Pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem
polecma firme lannet Smile jest spoko ze stronki mam ok 1mbit internet jest zawsze czy to deszc czy sniego chodzi extra

Odpowiedz z cytatem
Post lannet 
polecam firme lannet ja mam 700 kb/s abonament 40 zł internet chodzi zawsze nawet wtedy kiedy jest zaje.......ty deszcz czy sniego cały czas taki sam transfer narawde warto

Odpowiedz z cytatem
Są dwa wyjścia chyba że się machnąłeś o jedno zero lub taki transfer masz ale polanie.

Odpowiedz do tematu Strona 3 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach