Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny
Do Wyborców Pana Sierputowicza, Byczkowskiego, Myśliwca
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Do Wyborców Pana Sierputowicza, Byczkowskiego, Myśliwca 
Mam pytanie, kogo Państwo poprzecie w drugiej turze wyborów na Burmistrza Miasta.

Czy:
- Przewodniczącego Rady Miasta skutecznie blokującego każde sensowne działanie odchodzącego Burmistrza

Czy:
- Nowego człowieka który chce pokazać że można skończyć z układami i dzieleniem stołeczkami

Od waszej decyzji zależy to czy przekażemy władzę w mieście i powiecie jednej opcji politycznej

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reklama Google 

Odpowiedz z cytatem
Jeden z kandydatow pokazał co potrafi przez 4 lata. I Ty sądzisz, ze Lidzbark to same ciemniaki, ślepe, głuche i głupie i dalej będą klaskać w dłonie kiedy ziemia spod nóg zaczyna sie usuwać miastu.
Chociaż może ja nie mam racji.
Wiem jedno, ja sie na stare plewy nie dam nabrać.
No to na teraz

I tu się z wami wyjątkowo zgodzę (do Baby Blond i Darka).
Też mam taką nadzieję, że wyborcy to ludzie światli i rozsądni, ba nawet umiejący czytać ...
Cytat:
Radny na tapecie
Kłopoty z prawem ma też inny lidzbarski radny, Ryszard Nałęcz, który podpisał się pod wnioskiem o odwołanie szefa rady. Jak się dowiedzieliśmy, nielegalnie przekroczył on granicę w Bezledach. Sąd w Bartoszycach skazał go za to na grzywnę i poddał próbie na jeden rok. - Była taka sprawa - nie ukrywa radny Nałęcz. - Ale sąd warunkowo, na wniosek prokuratury, umorzył postępowanie. Poinformowałem o tym radę i radnych. Mogę dalej sprawować mandat radnego. Cała ta sprawa to żadna tajemnica.

Jego zdaniem cała sprawa "to spisek służb specjalnych".

Słusznie Darku zwracasz się z prośbą o paparcie twego kandydata do PiS'u - ONI też wszędzie widzą układy i prowokacje
... a wyborcom życzę rozsądku

Pozdrawiam

P.S.
Link do oryginału: http://wm.pl/Index.php?ct=lidzbark&id=690771
a jakby nie działał to do kopii: http://209.85.129.104/search?q=cache:zDAEQYsDF0MJ:wm.pl/Index.php%3Fct%3Dlidzbark%26id%3D690771+%22Ryszard+Na%C5%82%C4%99cz%22+and+Lidzbark&hl=pl&gl=pl&ct=clnk&cd=3

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post ciąg dalszy postu 
przemas,to ja dokończę cytat:
Cytuję ciąg dalszy:
"12 czerwca 2003 roku radny Nałęcz wracał z Rosji. Granicy w Bezledach nie przekroczył. - Nasi kazali mi stać przed szlabanem, choć byłem już po odprawie celnej i paszportowej, to zawróciłem do Rosji. Do Polski wjechałem przez przejście w Mamonowie - mówi radny Nałęcz.

Prokuratura postawiła Nałęczowi zarzut nielegalnego przekroczenia granicy. 20 listopada ubiegłego roku Sąd Rejonowy w Bartoszycach warunkowo na rok umorzył postępowanie wobec radnego. Nakazał mu wpłacenie 800 zł grzywny na dom dziecka.

Radosław Bielecki
Andrzej Mielnicki
redakcja@gazetaolsztynska.pl"

A fe,tak nie ładnie wyrywać zdanie z kontekstu.

Mamy 2006 rok?-to już minęło więcej niż rok?

Odpowiedz z cytatem
Przemas,skoro złagodnieliśmy na innych tematach forum,to może lepiej będzie jak pozbędziemy się tych powyższch wypowiedzi.
Ty skasujesz swoja wypowiedź a ja swoją.

Ciekawa jestem tylko,czy nie będziesz miał problemów takich samych jak Gerard?

Zauważyłeś,jak szybko wpadł na forum,to jeszcze szybciej zniknął?

Daję pod zastanowienie,to tylko moja dobra rada.Jak zauważyłeś jestem od "zamiatania"tego forum,ale w tym wypadku daję tobie pierszeństwo.

To jak będzie?

Odpowiedz z cytatem

a dla Gerarda szykują już podobno lochy na Lidzbarskim zamku Laughing

Jak to dobrze że mamy moderatorów
Odpowiedz z cytatem
Widzisz,chłopie, jak Ty ciągle drążysz.Jak nie tak, no to tak.
A wszystko to są niestety chwyty poniżej pasa.
Nie wiem, czy przekraczałeś granicę do Kaliningradu, ale wielu biznesmenów wręcz zrezygnowało ze współpracy z tamtą stroną przez różnego rodzaju przeszkody na granicy. Co do jawnych pomówień, to weż Kodeks Karny i przeczytaj Art.160 wraz z komentarzem i dowiesz się, że z mocy prawa takie postępki jak Twoje są karane. Pisze tam jasno i wyrażnie.

Gdybyś więc został wybrany radnym i zostałbyś ukarany za rozpowszechnianie oszczerstw przeciw osobie P.Nałęcza, to co powiedzą
wyborcy, którzy na Ciebiew zagłosowali?
A z drugiej strony- jakimżesz Ty będziesz radnym ?
Czy jesteś w stanie wymyśleć coś dla miasta, dla mieszkańców,
masz wizję bycia radnym?
Wygląda na to, że póki co nie masz żadnego poglądu, jesteś po prostu
papugą.

Odpowiedz z cytatem
"W kazdym czlowieku tkwia wlasciwie trzej ludzie:jeden, ktory mowi; drugi,ktory slucha; trzeci, ktory umie milczec." Giovanni Giacomo Casanova

Odpowiedz z cytatem
G.G.C to był gościu...........nie znałam tego tekstu.

pD,ciekawe tylko,czy Casanova ze 100% podzielił proporcjonalnie umiejętności człowieka?

Wiesz,musze sobie poczytać o Casanovie, bo jestem ciekawa, czy tylko milczał i robił dobrą robótkę.(ups...bo się wyda...)

Bo niestety są tacy ludzie co raczej tylko mówią,raczej tylko słuchaja i raczej tylko milczą.

Odpowiedz z cytatem
jesliby nie dal dojsc do głosu
jesliby nie sluchal
jesliby nie milczal ( za dużo nie mowil ) w jednym chyba by niewykręcił takiego WYNIKU? Laughing

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach