Menu forum
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Do Wyborców Pana Sierputowicza, Byczkowskiego, Myśliwca
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
co fakt,to fakt
hmmmm
pD ty jesteś z Marsa a ja z Wenus i ty w tym wypadku masz racje............

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reklama Google 


Odpowiedz z cytatem
Post  
No i jak to kosmici piszemy o tym fakcie ( nie wiadomo dlaczego) w temacie trzech kandydatów...tak tylko zauważyłem Twisted Evil


_________________
Kudlaty !

Jak to dobrze że mamy moderatorów
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
cyt. Słusznie Darku zwracasz się z prośbą o paparcie twego kandydata do PiS'u - ONI też wszędzie widzą układy i prowokacje
... a wyborcom życzę rozsądku


Przemas choć mam doświadczenie z psami myśliwskimi to w tym wypadku nie węszę za sensacją i prowokacją,,, i pomimo że mam tylko jedno oko,,, to widzę to wyraźnie,,, nie bede cię przekonywał do swoich racji bo nie o to chodzi, chiałbym abyś tylko na spokojnie i bez emocji przeanalizował życirys zawodowy i samorządowy pana Artura, ja go znam i wiem że już dosyć dawno temu stołki zostały podzielone z założenia kto bedzie rządził w mieście - przykład ? proszę bardzo, siostra pana A W. zasłużony nauczyciel szkolny - wiele lat pracy ( w mojej opini pracy z poświeceniem dla dzieci ) wyszkształcenie pedagogiczne, w wieku prawie przed emerytalnym zapałała chęcią zdobycia dodatkowego wykształcenia ( studia podyplomowe ) z dziedziny pozyskiwania i rozdzielania środków strukturalnych - pytam się dla czego ? w pracy którą wykonuje lub wykonynwała przez tyle lat jest to do niczego nie potrzebne, chyba że miała taki kaprys, ok wolno jej to jej czas i pieniądze,,, lub..................... sam sobie dopisz odpowiedź.

Po za jednym falstratem w sprawie kudłatego ( przeprosiłem bo się myliłem ) staram się przedstawiać fakty, fakty które dotyczą naszego miasta i społeczności, zadałem wiele konkretnych pytań na tym forum ale niestety nie uzyskałem żadnej konkretnej odpowiedzi od ludzi zafascynowanych panem A.W. specjalinie piszę ludzi bo rozumiem że na odopwiedź pana Artura nie mogę liczyć,, za niski poziom intelektualny ( mój oczywiście ) choć całe życie pracowałem sam na swój rachunek nie licząc na posadkę w "budżetówce"

zapewne to bedzie wielokrotnie powtarzany frazes ale niech tam,,,,,, Dobry menadżer i lekarz, niech leczy i zarządza w ZOZie,
Dobry nauczyciel niech uczy mądrych rzeczy naszych dzieci
a kto się nie czuje dobry w tym co robi to szuka stołeczka w samorządzie i tak jest prawda.

Przemas podaj mi jeden konkretny powód w imię czego pan dyrektor usilnie chce zmienic miejsce pracy ?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Darek - Jak to nie wiesz w imie czego?. Przeczytaj to co napisaleś, tam jest odpowiedż. Wszystko uklada sie w logiczną całośc. Ktos chce karty rozdawać..., tam usmiech, tam błysk zlotych oprawek okularkow, tam loczek, tam do nóżek padam, tam rączki caluję - no i leci kabarecik po lidzbarsku!
No to na teraz


_________________
Blond
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post MAMY TYLKO JEDNEGO KANDYDATA NA BURMISTRZA 
[/b]LUDZIE! wkurza mnie jedno! ten pan Wajs to niby taki elokwentny gościu dał się sfotografować(lub ktoś jemu podpowiedział, bo na sztuce się nie zna i na marketingu medialnym i politycznym)na tle naszego pięknego zamku.Ktoś dopisał mu,że chce zostać "włodarzem" naszego miasta.

LUDZIE , TO POMYŁKA!!!!!!!!!!!!1PAN WAJS CHCE BYĆ WŁODARZEM LIDZBARKA!- TO NIECH JEDZIE DO LIDZBARKA!


POMYLIŁY SIĘ JEMU NAZWY MIEJSCOWOŚCI I JAK WYNIKA,NAWET NIE WIE W JAKIM MIEŚCIE MIESZKA!

To miasto, w którym rozwiesił ktoś plakaty z p.A.WAJSEM nazywa się Lidzbark Warmiński.

LUDZIE!! PLAKATY NIE WISZĄ W TYM MIEŚCIE CO TRZEBA!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Witam Was wszystkich ponownie... no ładnie nie było mnie tu zaledwie dwa dni, a postów przybyło, że aż trudno będzie mi Wam odpowiedzieć. Ale do rzeczy...

Do Symsarny
Odnośnie cytatów z gazety - nic nie wymyślałem, zacytowałem tylko fragment artykułu, który po części dokończyaś.
Czy to było z mej strony jakieś nadużycie? Byłem uczciwy w tym co zacytowałem (podałem link do oryginalnego tekstu i jakby tego było małe nawet do kopii tego tekstu - żeby ludzie mogli sobie przeczytać cały tekst). Uważasz, że postąpiłem nieuczciwie?

Do Słoneczka
Jeśli paragrafami chcesz mnie straszyć - to nie ten adres. Zamiast postu do mnie, proponuję wysłać maila do autora tego artykułu (bodajże p.Bielecki). Ja sobie nic nie mam do zarzucenia - lubie wiedzieć kto kim jest i .............

Do Darka
Po części się z Tobą zgadzam i żeby za wiele sie nie rozpisywać zacytuję Twoje słowa:
Cytat:
.... a kto się nie czuje dobry w tym co robi to szuka stołeczka w samorządzie i tak jest prawda.
MAm więc pytanko: TO JAK TO JEST Z TWOIM KANDYDATEM?

P.S.
Sorki, że bańkę towarzystwu zawracam, ale jeszcze raz do Symsarny - ALEŚ SIĘ SKLONOWAŁA... Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post  
TYLKO CZTERY KLONY WYPUŚCIŁAM NA ŚWIATŁO DZIENNE.MAM ICH WIĘCEJ,ALE CZEKAM NA SPOSOBNĄ CHWILĘ.
No cóż,ja mieszkam w Lidzbarku Warmińskim.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post  
Witam Wszystkich !

II tura wyborów przebiegnie w chwili narodowej tragedii, najprawdopodobniej podczas ogólnopolskiej żałoby narodowej. Pochylmy czoła na tą tragedią i zastanówmy się jak ulotne bywa nasze życie.

W niedzielę przyjdzie nam dokonać wyboru Burmistrza naszego małego miasteczka. Wielu z nas zastanawia się , prz którym nazwisku postawić tak ważny dla obu kandydatów znaczek "X", wielu nie jest i nie będzie zdecydowanymi do końca. Mamy niestety wyborcze rozdwojenie jaźni.
Bo musimy wybierać pomiędzy z jednej strony kandydatem, którego działania mogą byc sukcesywnie blokowane przez Radę Miasta i bedziemy mieli kolejne 4 lata wzajemnych przepychanek, z drugiej zaś strony mamy kandydata może społecznie niezbyt popularnego ( tak wynika z opinii na tym Forum ), ale z przychylnością przyszłej Rady Miasta. Wynik I tury wyborów oznacza jedno,ze pozostali kandydaci po prostu "nie odrobili pracy domowej" ponieważ róznice są tak znaczące,że albo społeczeństwo nie chce nowych twarzy na scenie politycznej, albo kampanie były prowadzone nieprofesjonalnie.
Nie obrażajmy się na wynik wyborczy i na sylwetki kandydatów- to że ktoś jest lekarzem, czy przedsiębiorcą nie zabrania mu udziału w życiu publicznym- każdy ma prawo wyborcze, by nie wspominać osławionego już, medialnego Krzysztofa Kokonowicza. Polityk nie musi być ani piękny, ani lubiany- wspomnijmy Sir Churchill-a czy De Gaul`a - polityk musi być skuteczny, mieć program, znać drogi i możliwości jego realizacji i niestety najważniejsze posiadać ZAPLECZE POLITYCZNE, gdyż bez niego nawet najlepszy program nie ma szans realizacji. Jeden z kandydatów takie zaplecze posiada, drugi bedzie musiał o nie zabiegać- jak skutecznie, pokaże czas powyborczy. I jeszcze najważniejsze-

NIE OBRAŻAJMY SIĘ NA WYNIK WYBORÓW, NIE POWIELAJMY PRZYKŁADU OD GÓRY, GDZIE INDYWIDUALNE ZAPĘDY STANOWISKOWE ZNISZCZYŁY POWSTANIE SZEROKIEJ KOALICJI- PLATFORMA WYGRAŁA U NAS WYBORY NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM, POWIATOWYM I MIEJSKIM- nauczmy się z tym życ, zacznijmy współpracować-pomóżmy zbudować lepsze jutro,bo taka szansa zdaża się raz na kilkanaście lat.

Nie zajmujmy się niszczeniem "przeciwnika" w wypadku niekorzystnego dla któregokolwiek z kandydatów wyniku wyborów. NAUCZMY SIĘ PRZEGRYWAĆ- ZMIENIAJMY NA LEPSZE JUTRO, BO WCZORAJSZEGO DNIA JUZ NIE ZMIENIMY- możemy tylko powiedzieć Przepraszam

Z wyborczym błogosławieństem !
Zdrowy Rozsądek !_________________
Władza to możliwość służenia innym, a nie fanfary ku naszej czci. J. Donald Walters - "Secrets of Life"
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Post klonik 
brat Ryszard napisał:

"………….Kandyduję na Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego, aby doprowadzić nasze miasto do rozwoju i rozkwitu. Cztery lata temu społeczeństwo zaufało mi i wybrało na funkcję społeczną radnego powiatu.
Z uwagą czytam wypowiedzi na FORUM. Zaskakuje mnie trafność Państwa oceny sytuacji naszych mieszkańców. Sygnały jakie od Was płyną, przewyższyły moją wiedzę i wyobraźnię.
Zdaję sobie sprawę, że odrobić zaległości poprzednich kadencji i pokazać, że mieszkańcy naszego miasta są warci lepszego bytu, jest sprawą bardzo trudną. Ludzie mówią, że potrzeba cudu, ażeby miasto nasze ruszyło do przodu.
Ten cud szanowni wyborcy leży w Waszych rękach i Waszych umysłach…………."

symsarna- JA WIERZĘ, ŻE TO NIE CUD A CUDOWNI WYBORCY MĄDRZE ZDECYDUJĄ.

"…………Nie dopuśćmy do tego, aby po wyborach znów wyłoniła się stara ekipa, która nam zmarnuje cztery kolejne lata życia. Zróbmy wszystko w tym kierunku, by nam nie wypominały złego wyboru nasze dzieci i wnuki……….."

symsarna- WRESZCIE MOJE DZIECI I WNUKI BĘDĄ MOGŁY ZAMIESZKAC W NASZYM PRZEPIĘKNYM NA NOWO MIEŚCIE.

Mirosław napisał:
"……Bo musimy wybierać pomiędzy z jednej strony kandydatem, którego działania mogą być sukcesywnie blokowane przez Radę Miasta i będziemy mieli kolejne 4 lata wzajemnych przepychanek, z drugiej zaś strony mamy kandydata może społecznie niezbyt popularnego ( tak wynika z opinii na tym Forum ), ale z przychylnością przyszłej Rady Miasta……….."

symsarna- MAM NADZIEJĘ, ŻE RADA MIASTA BĘDZIE WSPÓŁPRACOWAĆ Z BURMISTRZEM BO NIE WYBRANA ZOSTAŁA DO SUKCESYWNEGO BLOKOWANIA UCHWAŁ DAJĄCYCH SZANSE NA ROZWÓJ I ROZKWIT MIASTA.

"……….. Polityk nie musi być ani piękny, ani lubiany- wspomnijmy Sir Churchill-a czy De Gaul`a - polityk musi być skuteczny, mieć program, znać drogi i możliwości jego realizacji i niestety najważniejsze posiadać ZAPLECZE POLITYCZNE, gdyż bez niego nawet najlepszy program nie ma szans realizacji. Jeden z kandydatów takie zaplecze posiada, drugi będzie musiał o nie zabiegać- jak skutecznie, pokaże czas powyborczy………"

symsarna- MYŚLĘ, ŻE MÓJ KANDYDAT PORADZI SOBIE DOSKONALE I BĘDZIE SKUTECZNY.PRZECIEŻ LIDZBARK WARMIŃSKI JEST W POLSCE .


Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post SZANUJMY SIĘ. 


cytuję " Środa, 22 listopada 2006

PiS i PO zawieszają kampanię wyborczą............
Szef Platformy Obywatelskiej Donald Tusk poinformował, że Platforma - chcąc uszanować ofiary wypadku w kopalni "Halemba" - zawiesza kampanię wyborczą przed II turą wyborów samorządowych. "

Również prezydent Lech Kaczyński zaapelował w Rudzie Śląskiej, aby zawiesić programy rozrywkowe i ograniczyć do minimum kampanię wyborczą. Myślę, że może się ograniczyć do grzecznych dyskusji w telewizji, ale niczego więcej - podkreślił."

Zawieszam promowanie mego kandydata i życzę jemu wygranej.Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach